Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2006 o 22:47, Pol78 napisał:

> > > http://img338.imageshack.us/img338/2372/21fl.jpg
> > > na operze tak wygladaja ;-)
> >
> > A masz najnowszą wersję opery?
>
> 8.52 wg oppery to najnowsza... nie liczac bety 9

pewnie masz ustawioneą OPerę żeby się podszywała pod Explorera


nie, mam ustawione na opera

PS sorrke post "nie" dodal sie przypadkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 22:55, ArtuRPGpl napisał:

ja tez nic nie mam:(


Na co wy luudzie liczycie? Że w gronie kikludziesięciu tysięcy zrejestrowanych osób i kilku tysięcy aktywnych uzytkowników trafi właśnie na was?? Hmmm...lepiej idzcie w totka zagrać! Może szanse mniejsze ale za to jaka wygrana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Widze, że musze Was wtajemniczyć- zgodnie z chińskim przysłowiem- kto chce żyć, umiera, kto chce umrzeć, żyje. Innymi słowy im więcej szukacie , tym mnie znajdziecie :)
PS. sprawdzone przy okazji konkursu z bombkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 22:59, Budo napisał:


Widze, że musze Was wtajemniczyć- zgodnie z chińskim przysłowiem- kto chce żyć, umiera, kto
chce umrzeć, żyje. Innymi słowy im więcej szukacie , tym mnie znajdziecie :)
PS. sprawdzone przy okazji konkursu z bombkami.


Potwierdzam, nie ma sensu włażenie do każdeg watku i każdej oferty sklepowej. Bombke trafiłem przypadkiem, byłem już znerwicowany tym wszystkim i po prostu dla rozrywki z nudów otworzyłem sobie forum i znalazłem śliczną bombeczke :) Tak samo z tymi koszykami, po prostu whodze na strone i juz 2 ra znalazlem na glownej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 23:49, Stwór napisał:

> > ja tez nic nie mam:(
>
> Na co wy luudzie liczycie?

A czemu nie?:)



Chodzi mi o to że poniektorzy już przeżywają dramaty że koszyka jeszcze nie znaleźli...niech się wyluzują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 23:54, Minsc i Boo napisał:

Chodzi mi o to że poniektorzy już przeżywają dramaty że koszyka jeszcze nie znaleźli...niech
się wyluzują;)


No jasne.. Grunt to luzik:) W końcu nikt nie będzie zabijał:0 jak się nie wygra to trudno:) W końcu to za free:) Więc chłopaki i dziewczynki:) Do biedronki tam koszyków sporo:) luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie na FireFox koszyczek był w formie napisu jeno, zero grafiki... Ale się pojawił - 10 wPLN mam... -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A siatkarzy nie potrzebujecie? Na wuefie (100 lat temu...) nosiłem zawsze swój strój pięknie złożony w siateczce, gdy inni mieli go na sobie. I zaczęli mnie nazywać zawodowym siatkarzem. Dajcie znać, jak będę potrzebny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie pod FF zero problemów z koszykami... Normalny, spory obrazek tak jak na stronie konkursu. Mam 50 wPLN. :) Ale na tym się chyba skończy... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować