Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

wg mnie siedzenie i klikanie 24h na dobe zwieksza tak prawdopodobienstwo znalezienia koszyka ze mozna sobie spokojnie darowac. raz na dwie-trzy godziny mozna wpasc i looknac
ja wpadlem przypadkowo i 200 zarobilem a ktos moze zaklikac sie przez caly okres trwania konkursu i nic nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 08:59, Smerdek napisał:

Chociaż według mnie powinno być jakieś wynagrodzenie w postaci wplnów za systematyczne udzielanie
się na forum:) Sam status, który włąściwie niewiele daje, to trochę mała nagroda^^


Z jednej strony się zgadzam, ale z drugiej to jeśli by już takie coś miało miejsce to powinno to być uwarunkowane w jakiś sprosób. Czujesz jaki zrobiłby się syf na forum jakby CDP dawał 1WPLN za ileś postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 09:00, michallow napisał:

A z czego korzystałeś? Z opery?


Raz z mozilli (choć na niej pojawił sie sam napis, koszyczka nie było - jakiś bug), drugi na IE (tu było wszystko ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--> Wulfgar - piszesz dla siebie ( głównie) , nie dla innych

--> Cała reszta - Według mnie super pomysłem byłby ranking koszykarzy umieszczony na gram.pl/koszykarze :) To by mobilizowało do szukania koszyczków ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2006 o 09:05, WorldWar3PL napisał:

--> Cała reszta - Według mnie super pomysłem byłby ranking koszykarzy umieszczony na gram.pl/koszykarze
:) To by mobilizowało do szukania koszyczków ;D


tak jest to by było dobre !!! popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 09:02, Ninja Seba napisał:

> Chociaż według mnie powinno być jakieś wynagrodzenie w postaci wplnów za systematyczne
udzielanie
> się na forum:) Sam status, który włąściwie niewiele daje, to trochę mała nagroda^^

Z jednej strony się zgadzam, ale z drugiej to jeśli by już takie coś miało miejsce to powinno
to być uwarunkowane w jakiś sprosób. Czujesz jaki zrobiłby się syf na forum jakby CDP dawał
1WPLN za ileś postów?


No tak, musiałoby sie to wiązać z jakimiś zmianami w systemie przyznawania statusów. Mógłby być przyznawany np. wtedy, kiedy posty jednej osoby są pomocne dla innych, wnoszą jakieś ciekawe wartości itp.

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, coś mi się tu nie podoba... Szukam po całym serwisie od godziny i nic... Zarówno na FF jak i na IE 6... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 10:29, Kifa napisał:

Hmm, coś mi się tu nie podoba... Szukam po całym serwisie od godziny i nic... Zarówno na FF
jak i na IE 6... :o

ja też klikam i nic.... daję sobie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować