Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Ale nie ma on obowiązku przecież mówić, zamiast go przypierać do muru, lepiej sie modlic i łazić po stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 14:00, olki77 napisał:

niezłego kopma masz Mistic widzie ze niezły z ciebie adwokat


Że co ze mnie? Adwokat? A jaki to ma związek z moim kompem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 14:01, Mistic napisał:

> niezłego kopma masz Mistic widzie ze niezły z ciebie adwokat
>

Że co ze mnie? Adwokat? A jaki to ma związek z moim kompem?

nie pytaj... on już jest chyba psychicznie wycienczony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Etam ja po wczorajszych 7 godzinach szukania i dzisiejszych tez kilku godzinach nic nie znalazłem to daje sobie spokuj bo zadurzo czasu straciłem albo na mozilli F nic nie widac albo jakos nie moge trafic a najsmieszniejsze jest to ze nie ktorzy wchodza poraz pierwszy i bach 200 zł złapane ^^ wiec ja sobie odpuszczam bo to strata czasau a jak cos znajdze przesporzypadek to z reka na sercu poprostu to oleje bo tyle szukałem i nic wiec gdy nie szukam to juz mi nie sa potrzebne koszyky wiec zycze powodzenia tym co maja juz jakas kase i zebrania jak najwiecej koszyków^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 14:09, TTBoS napisał:

Etam ja po wczorajszych 7 godzinach szukania i dzisiejszych tez kilku godzinach nic nie znalazłem
to daje sobie spokuj bo zadurzo czasu straciłem albo na mozilli F nic nie widac albo jakos
nie moge trafic a najsmieszniejsze jest to ze nie ktorzy wchodza poraz pierwszy i bach 200
zł złapane ^^ wiec ja sobie odpuszczam bo to strata czasau a jak cos znajdze przesporzypadek
to z reka na sercu poprostu to oleje bo tyle szukałem i nic wiec gdy nie szukam to juz mi nie
sa potrzebne koszyky wiec zycze powodzenia tym co maja juz jakas kase i zebrania jak najwiecej
koszyków^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 14:13, olki77 napisał:

DOBRA DAJE SOBIE Z TYM SPOKOJ. PARU PSYCHOLI MNIE POWYZYWAŁO SPOKO. ZYCZE UDANEJ ZABAWY


Powyzywało? Nie bądź śmieszny, sam sie najpierw do Evil Khana rzucałeś a potem do Astmatyka, a teraz jakieś pierdoły gadasz, ze niezly ze mnie adwokat, że jesteśmy smieszni do bólu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować