Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

łeee a ja własnie dopiero teraz doczytałem że nie dostane tych 200zl ktore zaliczylem

"wPLNy zgromadzone w konkursowych portmonetkach osób spoza zwycięskiej piątki przepadają po zakończeniu konkursu."

kurcze nie mam calego dnia zeby "scigac" sie z innymi w szukaniu koszyczkow. myslalem ze jak znalazlem to juz je mam a tu taka niespdzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się denerwować... Prawie wszyscy(przynajmniej 80%) mają koszyczki a ja ani jednego! Trochę bezsensowny konkurs bo nie każdy ma równe szanse... . Mogli by zrobić np. jakiś quiz i np. 20 osób które najszybciej odpowiedziało dostaje nagrody. Nie chodzi mi że pierwsze 20 osób ale najszybsze a to różnica.:)
Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 18:26, rick90 napisał:

Zaczynam się denerwować... Prawie wszyscy(przynajmniej 80%) mają koszyczki a ja ani jednego!
Trochę bezsensowny konkurs bo nie każdy ma równe szanse... . Mogli by zrobić np. jakiś quiz
i np. 20 osób które najszybciej odpowiedziało dostaje nagrody. Nie chodzi mi że pierwsze 20
osób ale najszybsze a to różnica.:)
Co wy na to?

Nie, quiz i losowanie maili, tak jak mniej więcej iniemamocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gram.pl są różne konkursy są takie totolotkowe, do wymyślania, więc jest w czym przebierać... Co tam to tylko zabawa mam to 70wPLN, które i tak mi po konkursie przepadną, ale co tam trzeba żyć dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 18:45, jbobo napisał:

a gdzie znalazłes? prpponuje by wszyscy ktorzy na zywo znajduja mowili gdzie


To nie ma znaczenia. Nawet jeśli tam wejdziesz to i tak koszyka już tam nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 18:45, jbobo napisał:

a gdzie znalazłes? prpponuje by wszyscy ktorzy na zywo znajduja mowili gdzie


Forum, strona główna (lista tematów), czyli moja strona domowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować