Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2006 o 15:40, libero85 napisał:

30h bez koszyka :/

Chyba musze jakies gry porejestrowac tylko skad je wziac jak sie zalapie do top 5 bede mial
wiecej kasy ;D


przeciez jak zarejestrujesz te gry to ci to nic nie da! wpln ktore zdobywasz z koszyka zapisywane sa w portmonetce specjalnej i nie dodaje sie ich do tego co masz na swoim koncie atualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 15:47, Mistic napisał:

przeciez jak zarejestrujesz te gry to ci to nic nie da! wpln ktore zdobywasz z koszyka zapisywane
sa w portmonetce specjalnej i nie dodaje sie ich do tego co masz na swoim koncie atualnie


Ale jak się załapiesz do wygrywających, to Twoja kasa "zwykła" też się dodaje do puli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2006 o 15:47, Mistic napisał:

przeciez jak zarejestrujesz te gry to ci to nic nie da! wpln ktore zdobywasz z koszyka zapisywane
sa w portmonetce specjalnej i nie dodaje sie ich do tego co masz na swoim koncie atualnie



Da bo przeciez jak wygram z tymi 880 i bede mial powiedzmy 200wpln na koncie normalnym to mi sie zsumuje i bede mogl za to kupic gry :/

Czytal uwaznie FAQ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FAQ czytał, ale źle żem zrozumiał zdanie, myślałem, że chodzi ci o to, że jak zarejestrujesz gry będziesz miał więcej szans na koszyk. Sora, podenerwowany jestem bo mi zwierzak zaczyna chyba chorować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 15:50, Tomislav napisał:

Te koszyki pojawiają się wtedy gdy się o nich zapomni.


IMHO raczej wtedy, gdy jak najbardziej celowo i z zamierzeniem pomyśli się "co za głupi konkurs, olewam go" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 15:52, Evil Khan napisał:

www.lf2god.prv.pl/lista.html

Tak wogóle to teraz się o gorczanie dowiedziałem... daj aktualkę bo już mam 300...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 15:55, Kukowsky napisał:

Tak wogóle to teraz się o gorczanie dowiedziałem... daj aktualkę bo już mam 300...


Ja mam 350, ale od rana nikt nie pofatygował się i nie zaktualizował mojej osoby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować