Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2006 o 21:33, Valdgir napisał:

> Zostało już tylko 239 tysięcy sekund do końca konkursu - i pomyśleć że w każdej z nich
może
> się pojawić koszyk np : 200 :)
I jak Evil?? ruszyło się coś u Ciebie?? :)

a skąd :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwny temu pomysłowi. Nie zmienia się zasad w trakcie gry... Godzimy się na branie w nim udziału (chcąc niechcąc) to powinniśmy jechać na tych samych zasadach od początku do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 21:35, bak21 napisał:

Jestem przeciwny temu pomysłowi. Nie zmienia się zasad w trakcie gry... Godzimy się na branie
w nim udziału (chcąc niechcąc) to powinniśmy jechać na tych samych zasadach od początku do
końca.


Też nie jestem "za". Czym więcej wPLN jest w obiegu ty mniejszą mają one wartość. Proste zjawisko. Jak będę miał 100000 wPLN i nic nie będę mógł za nie kupić to po co mi one. Wolę żeby wPLN było mniej ale zato miały większą siłę nabwczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary jaka zmiana zasad? Nic sie nie zmienia, tylko jak ludzie jakąś petycje (osobny temat napiszą) i się w nim zadeklaruja/poproszą o takie cuś na koniec konkursu. PO NIM i to tylko sugestia prośba (całkiem niezła) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 21:37, Valdgir napisał:

jeesus ;/ współczuje..szczerze życze chociaż dyszki :)

dzięki, tobie też. Dziwne to trochę że od 3 dni nic nie mogę znaleść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh CDP daje 5 osobom ZA DARMO mozliwosc zrobienia ogromnych zakupow, a wy jeszcze narzekacie:> moim zdaniem to juz jest troche nieprzyzwoite:/
zabawa jest przednia (to znaczy konkurs) jak nie bierzemy wszystkiego na serio;) mile docinki, pogaduszki hyhyhy;)
no to kto mi doladuje konto? :P -----> http://m.krakow.pl/~thor/koszykarze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupi ma zawsze szczęście, ja od dawna nie wchodziłem na gram.pl i od razu "złowiłem" 10 wPLN :>, nic nawet nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 21:45, graczomaniak napisał:

Wałśnie zdobyłem 200wpln!!!!! Czyli razem 280 pwln juz mam! Moze załapie sie na 5 miejsce.:)

Oj, jak tak patrzę na wojowników siedzących na gram 25 godzin na dobę i pracując w ośmiu oknach jednocześnie to marnie widzę Twoje szanse ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 21:48, Dymolion napisał:

mam 640. Z tego moja mama dorwala 250 jak mnie nie było w domu:)

Pewnie Mama po cichu gra w twoje gry jak Ciebie w domu nie ma ;) Pozdrów mamę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować