Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

hmm cos tu jest jednak zle....

internet explorer wywalil mi sie na tej stronce dzis z 5 razy jak nic a do tego widze ze zaczyna mi sie koszyk pojawiac (ta szara gora ktora jest nad nim) a potem ginie i teraz pytanie :

- czy znika bo ktos juz kliknal
- czy znika bo jest jakis blad :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:31, Minsc i Boo napisał:


> To miał być sarkazm? Raczej szanse na wygraną mam żadne przecież :P


wiesz. Zazdroszcze ci- ty masz 70 zł i luzik- zadnych nadziei nie masz- normalnie żyjesz.
Ja mam 960 i t cztery dni wyrwane z zyciorusu- mam jeszcze jakąś złudną nadzieję, ale z każdą
sekundą co raz mniejszą. Zawaliłem pracę, w domu syf, obalam drugą butelką Henkela. Więc kto
ma lepiej?


Tak się poświęcać dla gier? Cóz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:31, Minsc i Boo napisał:

wiesz. Zazdroszcze ci- ty masz 70 zł i luzik- zadnych nadziei nie masz- normalnie żyjesz.
Ja mam 960 i t cztery dni wyrwane z zyciorusu- mam jeszcze jakąś złudną nadzieję, ale z każdą
sekundą co raz mniejszą. Zawaliłem pracę, w domu syf, obalam drugą butelką Henkela. Więc kto
ma lepiej?


Chyba za bardzo się przejąłeś tym konkursem ;) Ja mam 120 wPLN uzbierane normalnie, a i z tym nie mam co zrobić za bardzo. Mi tam w sumie taki konkurs zwisa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:33, ziptofaf napisał:

Minsc i Boo, ukożcie się przed wolą Bhaala. Dał mi on 50 wPLN w zamian za łyk coca-coli...

Odczep się od Boo on ma widmo zagłady w oczach. Źle pracuje pod stresem. Prosił bym zamieścił jego foto pożegnalno-błagalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:34, Minsc i Boo napisał:

> > Więc kto ma lepiej?
> >
Nie Heinekekena, tylko HENKELA. To niemiecke wino musujące!!!!



a nie chemia do kibli ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś " obalam drugą butelką...". Myślałem, że już w klawisze nie trafiasz :P Tak wogóle to nie znam tego specyfiku, więc skąd miałem wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja se już zrobiłem liste gier któe pozamawiam a tu nici. Jedyne co mi po tym konkursie zostanie to burdel w pokoju podkrążone oczy pusta paczka fajek i kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:36, c0nflikt napisał:

Ja se już zrobiłem liste gier któe pozamawiam a tu nici. Jedyne co mi po tym konkursie zostanie
to burdel w pokoju podkrążone oczy pusta paczka fajek i kawy


Mam podobną kolekcję u siebie, dodałbym tylko jeszcze puszki po piwie... Ciekawe kto to posprząta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:37, caramon napisał:

Wiecie co, a może po przekroczeniu 1000 koszyki są wielkości pixla ;)))))))



Powinien wyskakiwac napis : Masz ponad 1000 jestes switny nic juz nie trafisz , bo nas oskubiesz , czekaj grzecznie moze nikt cie nie przeskoczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować