Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2006 o 19:14, żyrafa napisał:

konkurs sie ciszyl niezwykla popularnoscia i niektorzy gracze niezwykle sie poswiecali wiec
mysle ze spokojnie powinny byc jakies spoko nagrody dla miejsc od 6 - 10;)


Niektórzy tutaj spędzali całe dnie i uzbierali po 100-200 wPLN, inni weszli 5 razy i mają po 1000 wPLN. Ktoś miał więcej szczęścia, ktoś mniej.

Poświęcenie? hehe, chyba obowiązek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 19:22, Pyton01 napisał:

Czy ktoś już znalazł wyniki konkursu???


Przeanalizuj poprzednie 50 postów, posiedź z 30minut myśląc i sam wywnioskuj odpowiedź. Jak ci sie nie uda tegi zrobić: mów, pomożemy ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 19:27, Pyton01 napisał:

poprostu chce wiedzieć kto jest w pierwszej piątce???


Nie ma póki co wyników, gdyby były to zostałyby na peno ogłoszone na stronie głównej.

Poza tym, ja wiem, że przerżnąłem już, kilka osób się chwaliło, że ma ponad 1000, ubolewam nad tym, że niezbadanym zbiegiem okoliczności, czołóweczka juz nie mogla trafic koszyka :/ Inaczej końcówka gry wyglądałabby inaczej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie oczekiwanych wynikow :
Czy to sa kpiny ? Czy to sa jaja ?
ludzie tu siedzieli jak oblakani przez kilka dni , byly emocje , rywalizacja , nawet sie ludzie bratali i wspierali w jak najlepszym wyniku a teraz jeszcze musza w nerwach czekac na glupi wynik , niepowazne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popieram!

mnie od tego durnego siedzenia na forum, czego żałuje bolała cały dzień czacha bo oczywiście czatowałem do północy szukają koszyka, ale to było do przewidzenia, że jednak jakies zabezpieczenia są, żeby czołówka zbyt dużo wpln nie zebrała :/ teraz zamiast uczyć się matmy do matury i niemca na poprawe to siedze i czekam na cholerny wynik, załatwcie to panowie jak najszybciej, zmiencie na te 5 dni koszykarzom na wyższe o 50% i puśćcie ich, niech se pokupuje troche rzeczy, nalezy im sie, chociaz ludziom ktorzy jak najwiekszi kretyni sidzieli tutaj dzien i noc, nie spali, olewali prace (ukłon w strone Minsca i Boo) tylko latali po forum i szukali tych koszyczków. I pewnie paru ludzi miało ubaw patrząc na nasze wpisy w ten temat i to z jaką desperacją szpeamy wsżedzie. Sam osobiście w akcie desperacji zawołałem kumpla, żeby u siebie zaczął tych niebieskich cholerstw zaczął szukać i 20 minut przed północą na gg na siebie prawie krzyczeliśmy. Ten konkurs dał kilkudziesięciu osobom dawke solidnych nerwów, przydałoby sie teraz uszanować to jak sie niektórzy czują i podać te wyniki. Nie całe, ale chociaż to top5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie oraz Panie zbieramy się! Wszyscy w tej chwil wychodzimy z domów i jedziemy pod siedzibę CDP! Transparent itp przygotujemy na miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 19:50, Dymolion napisał:

Panowie oraz Panie zbieramy się! Wszyscy w tej chwil wychodzimy z domów i jedziemy pod siedzibę
CDP! Transparent itp przygotujemy na miejscu :D


Po co transparent? Wystarczy podpalenie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 19:58, Mistic napisał:

> Panowie oraz Panie zbieramy się! Wszyscy w tej chwil wychodzimy z domów i jedziemy pod
siedzibę
> CDP! Transparent itp przygotujemy na miejscu :D

Po co transparent? Wystarczy podpalenie :>


No to niebieskie koszyczki zamiast transparentow :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 19:58, libero85 napisał:

Siebie czy Siedziby ?


Jak podpalimy siedzibę to nie będzi miał kto wyników ogłosić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze zajedziemy jak ulani pod okienko , spladrujemy , zlupimy , kobiety pojmamy , mezczyzn wygnamy (lub na odwort to juz zalezne od orientacji i "pci") :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 19:58, libero85 napisał:

Siebie czy Siedziby ?


Oooo, publiczne samospalenie to świetny pomysł. W jakiej ksiązce to było? Mała apokalipsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować