Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2006 o 22:10, michal19 napisał:

Ej a jak mój monitor nie bedzie po tym walnięciu działał? :D


Delikatnie, ale stanowczo, no i w koszyk a nie w monitor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 22:12, Green Phoenix napisał:

Jak dostane 3 post z odpowiedzią/zapytaniem na mój post odnośnie nocnej pory koszyczków, to
odpowiem/powiem co wiem ;-)

ok , zrzera mnie ciekawość gadaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 22:12, Green Phoenix napisał:

Jak dostane 3 post z odpowiedzią/zapytaniem na mój post odnośnie nocnej pory koszyczków, to
odpowiem/powiem co wiem ;-)

gadaj,gadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc nie będzie tego dużo, no ale napisze (jak tak ładnie prosicie:P). Siedziałem ''dziś'' troche w nocy, se grałem i serfowałem po sieci no i... O 4:15 wszedłem na Gram.pl na ''rutynowe'' "a nóż, widelec" (może sie trafi) poklikanie stron i na jednym z tematów głównych na stronie głównej wskoczył mi do portmonetki 100 wPLN koszyczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 22:20, Green Phoenix napisał:

A więc nie będzie tego dużo, no ale napisze (jak tak ładnie prosicie:P). Siedziałem ''dziś''
troche w nocy, se grałem i serfowałem po sieci no i... O 4:15 wszedłem na Gram.pl na ''rutynowe''
"a nóż, widelec" (może sie trafi) poklikanie stron i na jednym z tematów głównych na stronie
głównej wskoczył mi do portmonetki 100 wPLN koszyczek :-)

WOW, też mi tajemna tajemnica :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 22:21, Evil Khan napisał:

WOW, też mi tajemna tajemnica :(

buehehehe ;) nie lepsza niz Twoj "kod dostepu" ;)))) Evil, wiem ze masz sporo do stracenia jak nie wygrasz bo masz juz duzo uzbierane, ale usmiech na buzi i radosc w sercu!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jo E.K - Don''t worry Be happy ;-) :P A wy ludzie lepiej na imprezki gnajcie nocne, bo czuje teraz że w nocy w weekend sie nasiedzi wiary na Gram.pl, a to MIAŁA być moja TAJEMNICA :P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 22:23, Thor napisał:

> WOW, też mi tajemna tajemnica :(
buehehehe ;) nie lepsza niz Twoj "kod dostepu" ;)))) Evil, wiem ze masz sporo do stracenia
jak nie wygrasz bo masz juz duzo uzbierane, ale usmiech na buzi i radosc w sercu!!!:)

Spoko jestem hepi :)
Na jutro zatrudniłem do poszukiwań siostrę. Więc cień szansy na wygraną mam nadal - hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 22:26, Green Phoenix napisał:

Jo E.K - Don''t worry Be happy ;-) :P A wy ludzie lepiej na imprezki gnajcie nocne, bo czuje
teraz że w nocy w weekend sie nasiedzi wiary na Gram.pl, a to MIAŁA być moja TAJEMNICA :P!



hehe az taki to ja glupi nie jeste zeby w nocy siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 22:26, Green Phoenix napisał:

Jo E.K - Don''t worry Be happy ;-) :P A wy ludzie lepiej na imprezki gnajcie nocne, bo czuje
teraz że w nocy w weekend sie nasiedzi wiary na Gram.pl, a to MIAŁA być moja TAJEMNICA :P!

Jaha ! pewno specjalnie podpuściłeś naród by uchronić młodzież przed pijaństwem i rozpustą :)
A tak serio to czym więcej się ma wPLN tym mniejsza szansa na kolejne - chyba logiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 22:29, Evil Khan napisał:

> Jo E.K - Don''t worry Be happy ;-) :P A wy ludzie lepiej na imprezki gnajcie nocne, bo
czuje
> teraz że w nocy w weekend sie nasiedzi wiary na Gram.pl, a to MIAŁA być moja TAJEMNICA
:P!
Jaha ! pewno specjalnie podpuściłeś naród by uchronić młodzież przed pijaństwem i rozpustą
:)
A tak serio to czym więcej się ma wPLN tym mniejsza szansa na kolejne - chyba logiczne...


swieta prawda .moim zdaniem przy ilosci 500 i wyzej juz sie nie trafi koszyka 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się zaczął konkurs to non stop tu siedziałem i tylko szukam szukam i szukam a tu wała koszyków ni ma xD Po 2 dniach stwierdziłem że łazenie i przeszukiwanie na debila całej strony do niczego nie prowadzi więc wchodziłem tu tylko po to by przeczytać co nowego sie stanęło na świecie. A teraz o dziwo właże na jakiś topic i patrze koszyk- moje pierwsze (i zapewne pststnie :P) 50 wPLN. Miłe to ale mi teraz nie potrzebne bo i tak nic z tego nie będzie chyba że mi wleci 10x200 wPLN :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować