Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Mi sie poszczęściło dzisiaj z 200 :P ale daaawno temu , stanowczo zbyt dawno :) jednak w obecnej sytuacji koszykowego kryzysu nawet 10 nie pogardzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 21:30, Yasioo napisał:

a mnie trafia, bo mi sie czesto pojawiaja koszyki, ale po 10 i 20 pln, a w tym tempie nigdy
nie dogonie przodownikow :D mam zaledwie 180 wPLN



Tez tyle bym chcial miec , poszedl bym sobie na piwo i olal ten konkurs , a tak , siedze i szukam choc by 10tki , bo strasznie gesto sie robi w srod posiadaczy =>900 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 21:32, libero85 napisał:

Tez tyle bym chcial miec , poszedl bym sobie na piwo i olal ten konkurs , a tak , siedze i
szukam choc by 10tki , bo strasznie gesto sie robi w srod posiadaczy =>900 :/

Nom... ale ja już tracę nadzieje ;P Od środy nic to czemu ma się dziś trafić ;/ Złapał mnie taki sam pech jak EvilKhana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 21:44, Michał Raven napisał:

Farciarz. Inni szukają i nic. Też bym chciał dostać 20, dobre i tyle:D


Taa ;) Teraz każdy pieniądz się liczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos cos mi zarzucal ze mam maly stopien w pisaniu postow... a co to ma do rzeczy panowie?? zeby zbierac koszyki nie musicie siedziec na forum i pisac ;/ wystarczy ze przegldacie podstrony w gram.pl a z moim cudownym BOTEM zarobilem juz prawie 3000 (dokladnie 2890) wiec wasze 2500 sa juz dawno nieaktualne :P moj programik zarabia za mnie :P szkoda tylko ze nie natrafia na same 200 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zostawie BOCIKa na noc :) mzoe cos jeszcze uzbiera ;) ale nie dolowac sie panwoie moge zaja tylko jedno miejscie w pierwszej piatce (nie jestem Chuckiem Norrisem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 21:52, Kevin[pl] napisał:

zostawie BOCIKa na noc :) mzoe cos jeszcze uzbiera ;) ale nie dolowac sie panwoie moge zaja
tylko jedno miejscie w pierwszej piatce (nie jestem Chuckiem Norrisem).


LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 21:52, Kevin[pl] napisał:

zostawie BOCIKa na noc :)


Niech tylko jakiś moderator to przeczyta albo CDP to ciekawe jaki cwany będziesz ( o ile to w ogóle prawda, bo wątpie w zdolnosci programistyczne kogoś takiego jak Ty - czyt. bufona - i wcale nie chcę być nie miły...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować