Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Jeśli zrobiłeś bocika, to da się znaleźć sposób, żeby to podciągnąć pod kradzież :) ;P
No... może i nie, ale to na pewno chamstwo.

Bufona... za to jak się zachowujesz... Twierdzisz, że pogrywasz nieuczciwie i jeszcze się z tego powodu wywyższasz.

Pożałowania godne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 21:50, Kevin[pl] napisał:

moj programik zarabia za mnie :P


A jak sądzisz... jak CD projekt podejdzie do tego twojego procederu z używaniem w taki sposób bezczelny tego swojego BOTA?? A poza tym jeżeli to jest prawda ja na twoim miejscu nie paplał bym o tym tak na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 21:56, Kevin[pl] napisał:

BOze boufona?? a niby dlaczego?? ze wprowadzam niepokoj w szeregi wroga?? LOL



Juz ci mowilem : DO PSYCHIATRY MARSZ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 21:57, -=Sir=-Yarpen napisał:

Nie tylko dlatego, że zchowujesz się jakbyś był wyższy od innych bo masz więcej kasy... i Twoje
zdania to potwierdzają...


Nie denerwuj się tak :) Nie warto z jego powodu :) Już się nim odpowiedni ludzie zajmą jeśli mówi prawde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 21:56, Kevin[pl] napisał:

a wlasnie regulamin nie zabrania kozystania z takiego czegos...

Z tym botem to uważaj bo jak sobie zrobisz 10 000 wPLN to sie raczej kapną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widziecie:P Mówiłem, że nie warto siedzieć cały dzień przed kompem i przełączać ze strony na stronę, bo to w większości wypadków do niczego nie prowadzi:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie dziwni jestescie.. gdzie w moich wypwiedziach zauwazacie drwine i wywyzszanie sie?? (no moze troszke :P) ale bez przesady to tylko gra a ze CHYBA mam njwiecej to od rau gromy nam nie leca ;/ no widac tak to juz jest ze jak Polak czegos nie ma to zazdrosci i albo kradnie albo ostatnie psy wiesza na kims ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że chodzi tu o twoje wywyższanie głównie, i o Twojego "BOTA"(i kto tu "kradnie", eh?). A co do Polaków to jak się jednym nie czujesz to zawsze możesz wyjechać do niemców, droga wolna w końcu w UE jesteśmy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak wogole to moglby mi ktos powiedziec jak cytowac inne osoby?? bo nie mam pod nickiem zadnych buttonow do tego ;/ czy to zalezy od rangi?? (mam aktolanie Obywatela) zreszta sami widzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 22:12, Kevin[pl] napisał:

a tak wogole to moglby mi ktos powiedziec jak cytowac inne osoby?? bo nie mam pod nickiem zadnych
buttonow do tego ;/ czy to zalezy od rangi?? (mam aktolanie Obywatela) zreszta sami widzicie

Skoro "stworzyłeś" BOT-a to cytowanie innych nie powinno być dla Ciebie większym problemem :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować