Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2006 o 13:36, Evil Khan napisał:

i następny :)
PYK


LoL, ty masz jakies układy z CDP? Znalazłeś już chyba z 5 koszyków, a większość tylko po jednym ;)
No chyba, że masz jakiś sposób (o którym oczywiście nie powiesz :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 13:42, olki77 napisał:

A TY FACET CZY DZIEWCZYNBA KAHAN nie wiem jak sie to pisze

facet stary....
nie wkurzajcie się na mnie i tak nie wygram bo w sobotę -niedzielę mnie nie będzie przy kompie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 13:43, lOkErS napisał:

czyli co jak ktos znajdzie 1000 zl to moze zamowic 5 gier? :O super :D

ale musisz być w pierwwszej piątce. inaczej PLNy Przepadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 13:42, olki77 napisał:

> Wlasnie, tez chce wiedziec czy mam sie tylko gapic jak idiota czy klikac jak idiota :D

> ty cos bijesz do mnie cwaniaku


Może sie uspokój troche co? Najpierw do Evil Khana bijesz, że samolub a teraz do Astmatyka tylko dlatego, że sobie zażartował nawet nie nawiązując do ciebie więc też nie rozumiem czemu odebrałeś/aś to jako jakiś naskok dla ciebie. Czytaj posty dwa razy zanim skomentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 13:42, olki77 napisał:

> Wlasnie, tez chce wiedziec czy mam sie tylko gapic jak idiota czy klikac jak idiota :D

> ty cos bijesz do mnie cwaniaku


Co robie? :D Nie, nie wiem czy zauwazylas ale przyznalem ci racje lol. Czy gapienie sie godzinami na strone nie wydaje ci sie glupawe? albo godzinami odswierzanie strony? A jednak to robisz, i ja tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 13:45, Astmatyk napisał:

> > Wlasnie, tez chce wiedziec czy mam sie tylko gapic jak idiota czy klikac jak idiota
:D
>
> > ty cos bijesz do mnie cwaniaku

Co robie? :D Nie, nie wiem czy zauwazylas ale przyznalem ci racje lol. Czy gapienie sie godzinami
na strone nie wydaje ci sie glupawe? albo godzinami odswierzanie strony? A jednak to robisz,
i ja tez :P
sorrki nie zrozumiałem cie za bardzo wkurzony jestem ze nie moge załosnej dychy znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 13:48, Astmatyk napisał:

Khan powiedz tylko czy mam klikac czy sie gapic, no to chyba mozesz powiedziec zioooom

gapienie sie nie wystarczy. trzeba kliknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 13:49, Evil Khan napisał:

> Khan powiedz tylko czy mam klikac czy sie gapic, no to chyba mozesz powiedziec zioooom

gapienie sie nie wystarczy. trzeba kliknąć.


NNo :) dzieki, czyli klikam jak idioita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 13:51, olki77 napisał:

ALe co masz stronke głowna i tak gapisz sie i gapisz a to nagle koszyk wyskakuje ?? odp kahan

nie, już mówiłem, samo się nie pojawi. przechodzisz między różnymi stronami i tyle... powodzenia i trochę wiary !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no. Evil ile Ty juz tych koszyków trafiłęś? Chyba można powiedzieć, że jeden zwycięzca jest juz znany. A ja nadal zero i powoli zaczynam się godzić z myślą, że w tym konkursie też nie wygram.. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować