Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2006 o 09:02, Evil Khan napisał:

znowu zamieszanie wprowadzasz ? konkurs trwał do 12.03.2005 - poczytaj regulamin !
licznik jest do ogłoszenia wyników lub otwarcia nowego sklepu !


Jake kurde zamieszanie?? nie wiem do czego licznik i sie pytam :( jak nie widziales tam takiego znaczka "?" to juz nie moja wina.. ale on sprawia ze zdanie go poprzedzajace jest pytaniem a nie stwierdzeniem czegos... Sie przyczepil kurde... grrrr. Wystarczylo powiedziec ze to licznik do otwarcia strony bo sie nie orientuje za bardzo. A zamieszanie sami wprowadzacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2006 o 11:00, Kevin[pl] napisał:

Jake kurde zamieszanie?? nie wiem do czego licznik i sie pytam :( jak nie widziales tam takiego
znaczka "?" to juz nie moja wina.. ale on sprawia ze zdanie go poprzedzajace jest pytaniem
a nie stwierdzeniem czegos... Sie przyczepil kurde... grrrr. Wystarczylo powiedziec ze to licznik
do otwarcia strony bo sie nie orientuje za bardzo. A zamieszanie sami wprowadzacie :(


ok. wybaczam ;)
idź i nie grzesz więcej :)
pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 12:07, Evil Khan napisał:

No już po 12, zaraz nastąpi przerwa w działaniu gram.pl a wyników jak nie było tak nie ma :(


I dobrze ze nie ma :D Po co mam miec uraz do piecu osob ktore okazaly sie szczesliwsze (slowo lepsze przy losowych zdarzeniach nie bardzo mi pasuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 12:07, Evil Khan napisał:

No już po 12, zaraz nastąpi przerwa w działaniu gram.pl a wyników jak nie było tak nie ma :(

Przecież tylko sklep mają zamknąć, nie cały serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 12:28, Arkadiusz napisał:

http://konstanty.pl/wygaszacze/

spakowane zip''em, po sciagnieciu rozpakowac i skopiowac do katalogu c:\windows, a nastepnie
wybrac odpowiedni wygaszacz we wlasciwoscoiach ekranu

polecam zwlaszcza ten drugi (z koszykami :P:P:P)



HEHE Świetny wygaszacz,bedzie można sobie go właczać i wspominać 6 pamiętnych dni marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 12:43, rolek85 napisał:

Powiedzcie mi czy te koszyki nadal się pojawiają czy już wszystkie zostały zabrane przez Chucka??
:0

Hmm... no jeżeli konkurs się już skończył to nie będą się pojawiać... logiczne chyba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 12:47, goten110 napisał:

> Powiedzcie mi czy te koszyki nadal się pojawiają czy już wszystkie zostały zabrane przez
Chucka??
> :0
Hmm... no jeżeli konkurs się już skończył to nie będą się pojawiać... logiczne chyba ?

Hmmmm po głębszym przeanalizowaniu swojego pytania i twojej odpowiedzi zauważyłem , że ... konkurs chyba trwa :) nie było mnie przez cały weekend i nie wiem co z czym i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 12:53, rolek85 napisał:

Hmmmm po głębszym przeanalizowaniu swojego pytania i twojej odpowiedzi zauważyłem , że ...
konkurs chyba trwa :) nie było mnie przez cały weekend i nie wiem co z czym i jak.

Punkt pierwszy regulaminu:
"Konkurs trwa od 6 do 12 marca 2006 (włącznie)."

Mamy 13 marca 2006, więc konkurs zakończył się i koszyki nie będą się już pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2006 o 13:25, Crazy frogus napisał:

Chyba w końcu muszą sprawdzić wszystkich userów, nie?

wielka mi sprawa :)
chyba mają jakieś zbiorcze tabele albo programik do zebrania wyników ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować