Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2006 o 16:33, Smugller napisał:

Masz rację. KONIEC TEGO OFFTOPiCU!

mam wrażenie że piszesz tylko po to by nawalić jaknajwięcej postów i nabić sobie lepszy status - zgadłem ?

Co do konkursu - to napiszcie mi sms''a z wynikami. Będę wieczorem. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2006 o 16:37, Evil Khan napisał:

mam wrażenie że piszesz tylko po to by nawalić jaknajwięcej postów i nabić sobie lepszy status
- zgadłem ?

Nie nie zgadłeś, przecież liczy się tylko jeden post w ciągu godziny!!! I cztery w ciągu dnia!!!!
Coś mi się wydaje, że niektórzy nie czytają regulminu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, zdaje mi się że gdyby zrobić konkurs ze znajomości regulaminu z pewnoście wygrałby Evil Khan. A o tych postach to przed chwilą przeczytałeś dopiero dlatego tyle zajęła ci odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 16:43, luk-asz napisał:

u mnie też jest na minusie i ciągle maleje a zegarek mam dobrze ustawiony, date też :P

Moze to zalezy od przegladarki jezeli masz firefoxa to mozesz miec problemy z licznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 16:45, Wolf1988 napisał:

> u mnie też jest na minusie i ciągle maleje a zegarek mam dobrze ustawiony, date też :P

Moze to zalezy od przegladarki jezeli masz firefoxa to mozesz miec problemy z licznikiem

No własnie :D, wszystko przez te ciasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 16:44, Smugller napisał:

A tak propos, przecież nieważne ile uzbierałeś - 100, 100 czy 10 wPLN, ważne, że i tak będziesz
na liście!


A skąd ty to możesz wiedzieć? Zobaczymy jakim wynikiem konkursu uraczą nas panowie z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 16:45, Wolf1988 napisał:

> u mnie też jest na minusie i ciągle maleje a zegarek mam dobrze ustawiony, date też :P

Moze to zalezy od przegladarki jezeli masz firefoxa to mozesz miec problemy z licznikiem


Ja mam firefoksa i nie mam żadnych kłpotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 16:45, Wolf1988 napisał:

> u mnie też jest na minusie i ciągle maleje a zegarek mam dobrze ustawiony, date też :P

Moze to zalezy od przegladarki jezeli masz firefoxa to mozesz miec problemy z licznikiem


zgadleś wszedłem przed chwilą przez IE na gram.pl i było 57, a na firefoxie mam chyba 3000 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 16:42, Smugller napisał:

Nie nie zgadłeś, przecież liczy się tylko jeden post w ciągu godziny!!! I cztery w ciągu dnia!!!!
Coś mi się wydaje, że niektórzy nie czytają regulminu....

>

z całym szacunkiem: mówił Ci już ktoś, że jesteś męczący...?:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować