Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2006 o 16:02, Krejt napisał:

P.: Pytałem raczej o to, czy wszyscy mają równe szanse?

O.: Tak! Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prawdopodobieństwo pojawienia się koszyczków było
identyczne dla wszystkich osób odwiedzających nasz serwis."


Ok, moze prawdopodobieństwo jest takie same, ale nie jest napisane jaka kwota się znajdzie w tych koszyczkach. Przykładowo mogę znaleźć 10 koszyczków, w któych było po 10 wPLn (czyli mam 100zeta), a ktoś inny znalezł jeden koszyk z kwotą 200zł. Jak by każdy mógł znaleźć taką samą kwotę jak inny uczsetnik, to kazdy by miał taką samą sumę wPLN i konkurs nie miałby rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam, szukam i żadnego znaleźć nie mogę... Ale z moim szczęściem to one pewnie pojawiają się kiedy ja wychodzę:( A już miałem sen, w którym gram w Fable i co najlepsze nie zapłaciłem prawie nic... Cóż, marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dosyć dobre pytanie, które może rozwiązać kilka spraw - Czy Firewall może blokować pojawianie się tych koszyczków ? Pytanie to głównie zadaję CDP, ale jeżeli wy wiecie, to napiszcie ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i proszę.. wszedłem sobie na gram.pl, by poczytać newsy i trafiło mi się 200 zPLN :-)
oby więcej takich miłych niespodzianek ;> ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 16:11, Toomasi napisał:

Ja mam dosyć dobre pytanie, które może rozwiązać kilka spraw - Czy Firewall może blokować pojawianie
się tych koszyczków ? Pytanie to głównie zadaję CDP, ale jeżeli wy wiecie, to napiszcie ! :P


A no właśnie. Ja też się zacząłem nad tym poważnie zastanawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 16:11, Toomasi napisał:

Ja mam dosyć dobre pytanie, które może rozwiązać kilka spraw - Czy Firewall może blokować pojawianie
się tych koszyczków ? Pytanie to głównie zadaję CDP, ale jeżeli wy wiecie, to napiszcie ! :P


Ja mam firewall i dostałem już 2 koszyki więc chyba nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin jest nieścisły: Będzie 5 koszykarzy jednak tylko 4 miejsca są wolne. Jedno jest zajęte...

...zajęte przez Chucka Norrisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam i szukam i jeszcze raz szukam no i nic :P
Ale... kto szuka ten znajdzie :D
Jak narazie siedze przed kompem i przerzucam strony jedną po drugiej


Mam też takie pytanko:
Czy trzeba odświeżać strony by pojawił się koszyczek czy wystarczy mieć otwartą np jedną strone i bez odświeżania nagle może pojawić się owy koszyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 16:55, Leman Russ napisał:

a gdzie sie one pojawiaja na gorze strony kolo forum pomoc sklep czy gdzie??


W regulaminie pisze wyraźnie, że pojawiają się WSZĘDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 16:56, michallow napisał:

Fajne. Ktoś se wejdzie na gram.pl i znajdzie 200wPLN, a inny będzie właził cały dzień i nic.



faktycznie, straszne..

ludzie, trochę więcej luzu ;-)
wiadomo, że miło byłoby coś wygrać, ale jeśli się nie uda, to przecież świat się nie zawali..
to tylko zabawa, a nie wyścig szczurów, czy tam innych stworzeń ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie znowu scen takich jak z bombkami! :) Nie trafisz cóż żyjesz dalej, trafisz jesteś happy proste. Ja trafiłbym koszyk z 10 wpln, ale nie zdążyłem sie zalogować i koszyk przepadł. Ja już straciłem szanse na wygranie czegokolwieg.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować