Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

nieeeeee jak znajde np 100 no to w ciągu tych 5 dni bede mogl wydac je tak jak chce nie tylko ci "koszykarze" bo wtedy byloby to bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się tak nie bawie:/ i tak nie lubię koszykówki;] wolę futbol

btw - CDP chyba nie odpowiedzial co z tymi "butonami" w Mozilli i FF:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 18:09, Ponet napisał:

nieeeeee jak znajde np 100 no to w ciągu tych 5 dni bede mogl wydac je tak jak chce nie tylko
ci "koszykarze" bo wtedy byloby to bezsensu


Tylko 5 pierwszych osób z największą liczbą wPLN będzie je mogła wydać na gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za konkurs :P
Ogólnie szukam już kilka godzin i nic :P
Najlepiej zadać pytanie prosto z mostu i wylosować zwycięzcę tak jak jest w tym powyższym konkursie z tymi skrótami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 18:13, Ponet napisał:

aaalle bzdura po co takie denne konkursy robia ? nie lepiej dla wszystkich jak z bombkami bylo?
ech... :\


Tak, niech sobie 2000 osób nastuka po 700wpln i zrobi zakupy, cy to jest logiczne chociaż troche? Nie, t jest nieopłacalne, czas poszukiwan nadszedł panowie, czas więksonej kilkakrotnie aktywności użytkowników na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 18:11, Sq-Ter napisał:

btw - CDP chyba nie odpowiedzial co z tymi "butonami" w Mozilli i FF:|

Już jest normalnie bo 20 miałem piękny koszyczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 18:16, Mistic napisał:

> aaalle bzdura po co takie denne konkursy robia ? nie lepiej dla wszystkich jak z bombkami
bylo?
> ech... :\

Tak, niech sobie 2000 osób nastuka po 700wpln i zrobi zakupy, cy to jest logiczne chociaż troche?
Nie, t jest nieopłacalne, czas poszukiwan nadszedł panowie, czas więksonej kilkakrotnie aktywności
użytkowników na forum.


nie nie zrozumiałeś mnie ,albo (bardzo prawdopodobne) nic nie wygrałeś w tamtym konkursie
otoż wtedy było tak że dziennie pojawiało się 50 bombek a poza tym na bombke mogłeś trafić tylko RAZ
ale najwyraźniej nie jesteś w temacie więc nie wypowiadaj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać ty mnie nie zrozumiałeś. W konkursie bombkowym wygrałem, gre albo gadżet. Różnica między tym a tamtym konkursem polega na tym, że teraz możesz znaleźć więcej niż jeden koszyk. Gdyby każdy kto koszyk znalazł miał wygrywac to nie oplacaloby sie to dla CDP, szczegolnie przy zalozeniu ze mozna miec koszykow > 1. A dodatkowo mozliwosc zuzycia tej wirtualnej kasy dla kupna gier za 1zł prawdziwą i reszte wirtualnych przez kazdego uczestnika zabawy zakończyłaby się dla kogoś bankructwem lub powaznymi problemami finansowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych koszyków nie ma dla wszystkich cdp wybiera sobie pewna grupkę i daje jej mnóstwo siana. propos kto ma najwiecej i ile ( pewnie co 2 strony 200wpln)
Chciałbym znaleźć cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, ten kto będzie miał pierwsze miejsce to wyda pewnie z 50 złociszy i bedzie miał gier do konca życia, tyle kasiorki wyda, ech marzenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować