Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

ehh... widze ze tu znajduja po 20, 10, 50...
a ja tu znalazłem 100 za pierwszym razem... i jeszcze myślałem, że mam pecha bo tak dlugo szukalem :)
no nic... życzę wszystkim szczęścia i "celnych rzutów" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO NIEUCZCIWE! ZŁAPAŁEM 100zł W KOSZYKU I PISZE ZE KASE DOSTANE JAK SIE ZALOGUJE, NO TO SIE LOGUJE I WYŚWIETLA MI BŁĄD OD NICH ŻE "PODCZAS WYŚWIETLANIA STRONY POJAWIŁ SIĘ BŁĄD PROSZĘ SPRÓBOWAĆ PONOWNIE" i co teraz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 19:59, rywin2006 napisał:

I CAŁY CAS WYŚWIETLA MI BŁĄD! A MAM DOWÓD W POSTALI SCREENA Z PODŚWIETLONYM LINKIEM. ADM ZRÓB
COS!

Może najpierw wyłacz CAPS LOCK :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich koszykarzy!!! Znowu powtórka z imprezy. Ta nazywa się koszykówka, natomiast poprzednia zwała się polowanie na kolorowe bombeczki. Powodzenia ludzicha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jjjjjjeeeeeee!~10 wpln!super przynajmniej te 10 wpln.znalazłem na stronie głownej gram.pl przy gorących informacjach.nie wiedziałem że coś znajde.szukam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, znow watpie zebym cos znalazł, i szczerze mowiac jak wszyscy maja rowne szanse to kazdy powinien koszyczek przynajmniej raz znaleźć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich konkursów powinno być mniej ( w sensie powinny być na innej zasadzie, a więcej nie zaszkodzi ), widzę że nie tylko u mnie one nie działają mimo najnowszych sterowników i programów ;) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, właśnie mi na głównej stronie forum stówka wypadła. W FF - wszystko elegancko, bezproblemowo, doskonale widoczne =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 16:54, Jozeph napisał:

> Ja mam dosyć dobre pytanie, które może rozwiązać kilka spraw - Czy Firewall może blokować
pojawianie
> się tych koszyczków ? Pytanie to głównie zadaję CDP, ale jeżeli wy wiecie, to napiszcie
! :P

Ja mam firewall i dostałem już 2 koszyki więc chyba nie :D


Ale możesz mieć inne ustawienia i co innego ci się może pojawiać :) Poza tym Firefox też ma jakieś swoje zabezpieczenia, które możesz inaczej ustawić, więc nie wiem w czym tkwi problem. Jednak mogę się założyć, że nawet gdybym siedział 25h/24h i 8 dni w tygodniu :P (jak Chuck Norris) to i tak bym nie znalazł żadnego koszyka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłby któryś pan moderator albo admin, nie wiem kto cos takiego może, wprowadzić jakiś ranking załózmy 50 osob ktore maja najwiecej kasy aktualnie? Nie wie nikt czy ma jeszcze jakies szanse (zawsze sa jakies) czy juz inni maja taka przewage ze szansa na wygrana jest mala, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować