Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2006 o 21:08, explotion napisał:

Na Mozilli wyświetlają się tylko byttony i napis... nie mam obrazków... Znalazłem 50wPLN!!
:P

To powinni dać foto jak te butony wyglądają! Jak ktoś na FF trafi niech zrobi screena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No takie wklęsłe są...
Poprosty brakuje obrazka...

PS. Ile wPLN już zdobyliście??
PS2. Ja pracuje na dwie przeglądarki!! opera i mozilla, na operze jeszce nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 21:14, Toomasi napisał:

Wklęsłe ? Co mi to da ? :P Nie ma koloru ani nic ? :/

no nie... troche cienia widać i załamanie mikroskopijne... no i napis, ale mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 21:24, fish13 napisał:

a gdzie znalazłeś te 200zł?


na stronie głównej gram.pl ... co prawda bez obrazka ale widoczna byla ramka. klik -> napisalo mi gratuluje i takie tam ze zdobylem 200zl. wchodze do swojego konta i ciagle mam 46zl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To łatwo może opisać, ale obrazek jest lepszym sposobem. Chociaż sam nie wiem czy to ma sens, bo już większość znalazła trochę kasy. Można powiedzieć, że to mała wpadka www.gram.pl , ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 21:26, Wulfgar napisał:

> a gdzie znalazłeś te 200zł?

na stronie głównej gram.pl ... co prawda bez obrazka ale widoczna byla ramka. klik -> napisalo
mi gratuluje i takie tam ze zdobylem 200zl. wchodze do swojego konta i ciagle mam 46zl :/


Zobacz tutaj http://www.gram.pl/koszykarze/faq.asp . Chyba przeczytałem, że tam powinno być ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 21:26, Wulfgar napisał:

> a gdzie znalazłeś te 200zł?

na stronie głównej gram.pl ... co prawda bez obrazka ale widoczna byla ramka. klik -> napisalo
mi gratuluje i takie tam ze zdobylem 200zl. wchodze do swojego konta i ciagle mam 46zl :/

ale te pieniądze co znalazłeś przechowywane są w wirtualnecj portmonetce to one raczej nie będą dodawane do tych wcześniej zdobytych wirtualnych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 21:30, Smerdek napisał:

wygrałem na mozilli 10zł, z tym, że nie wyświetla się koszyk tylko sam tekst, trudno go dostrzec,
ale się udało:)

Brzmi to niedobrze :/

Ktoś powinien coś z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować