Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz w akcji grę LEGO: Harry Potter Years 1-4

33 postów w tym temacie

Za przeproszeniem, ale mam już dość tego infantylnego, głupawego tworu zwanego Harry Potter. W postaci gier, filmu, książki, fan fiction czy nawet parodii (które są na poziomie Harrego Pottera...).

Teraz oczekujemy Twilight Online, a potem na Lego Twilght (miejmy nadzieję, że to drugie nigdy nie ujrzy światła dziennego)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książki były super, jednak filmów nie potrafiłem strawić...mam nadzieję, ze gra będzie się opierać na książkach a nie na filmach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Literówka w tekście: Filozoficnzy
Co do książek, były super. Filmy o wiele słabsze, w gry nie grałem (jeszcze). Ale to LEGO zapowiada się niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka prezentuje się wyśmienicie, jak wszystkie legutkowe gierki zresztą. A swoją drogą, to Telltale Games niezły patent wymyśliło z tą serią, lepiej nawet niż Simsy - produkcja prawie tak masowa jak w fabryce Henrego Forda na początku wieku ^_^ Mimo wszystko i tak nie mogę się doczekać, bo te gry mają w sobie jakiś taki urok, przyjemnie popykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książki są bardzo dobre,filmy,dwa pierwsze zdecydowanie pod młodszą publiczność,Więzień Azkabanu zdecydowanie najlepszy,kolejne już słabsze,zwłaszcza dzieła Yatesa - gra zapowiada się fajnie,jak wszystkie gry z serii Lego,tylko jest taka,trochę jakby wyprana z kolorów? ... sam,nie wiem - a fioletowy Dumbledore - blee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych gier z pod znaku Lego (w sensie jak to się może w ogóle podobać) ... dla mnie osobiście to jakiś żart, ale być może produkcje te są bardziej kierowane do młodszych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 15:43, Woo-Cash napisał:

No z całym szacunkiem, ale ja dość już mam tego Zmierzchu... a książki o HP wspominam
dość dobrze, mimo beznadziejnych filmów i gier ;P


Oj zapomniałem dodać, że wszystko co ma jakiś związek z dnem intelektualnym nazywanym w naszym pięknym kraju "Zmierzch" też jest dnem totalnym. Eh... pomyśleć tylko, że to coś oglądają i czytają (a nawet się tym zachwycają) ludzie w moim wieku (czytaj 19 lat).

Tak więc, Harry Potter i Zmierzch jak dla mnie jest infantylną, głupawą, infantylną (wspominałem już o tym?) , płytką, infantylną (czyżbym już nie przytaczał tego określenia?) i po prostu denną opowiastką. Żadna eGRAnizacja i żadna ekranizacja ma podstawie tych pseudo dzieł nigdy nie powinna powstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, może ze mną coś nie tak, ale to mnie się naprawdę podoba! I mam ochotę już w to zagrać :)
Na duży plus załuguje to, że - widać po trailerach - LEGOhp będzie na podstawie książek.

@PAPISHON

(Co co hp)Gadasz pierdoły jak jakiś niposkładany klocek Lego,

petrificus totalus! - może na Ciebie zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Zmierzchu się zgodzę i nie rozumiem szału na jego punkcie,ale HP widocznie nie Miałeś okazji przeczytać
zresztą,w ten sposób można powiedzieć,że wszystko jest: " infantylną,głupią i płytką " opowiastką,np." Gwiezdne Wojny ",a mimo to fani ( w tym i ja ) je kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2009 o 17:28, Ichibanboshi-kun napisał:

(Co co hp)Gadasz pierdoły jak jakiś niposkładany klocek Lego,

Cóż nie zamierzam się kłócić (nie widzę sensu w kłóceniu się o g**no... w dosłownym i przenośnym słowa tego znaczeniu). Twoją wypowiedź odczytuje jako wrogie nastawienie do mojego skromnego zdania.
Ja uważam, że HP to chłam i nie zamierzam mieć z nim nic wspólnego. Ot zwykła opowiastka dla mas, która została do tego jeszcze wypromowana przez tandetne stacje telewizyjne, gazetki dla młodzieży, denne filmy i gry od panów z EA.

lis_23
Swego czasu z czystej ciekawości chciałem przeczytać jakąś książkę o HP. Dobrze się złożyło, bo od Pani polonistki dostaliśmy zadanie, przeczytać jakąś książkę z poza kanonu lektur, omówić ją na lekcji i napisać referat. Zgłosiłem chęć przeczytania Harrego Pottera. Już na tamten wiek wydał mi się dziecinny, ale cóż zgłosiłem to "piękne i wybitne dzieło sztuki", więc trzeba było przeczytać. Na tej pierwszej książce moja przygoda z HP na całe szczęście się skończyła.

Co do Gwiezdnych Wojen. Też nie trawię, choć muzyka z tych filmów jest naprawdę wyśmienita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 18:22, PAPISHON napisał:


> (Co co hp)Gadasz pierdoły jak jakiś niposkładany klocek Lego,
>
Cóż nie zamierzam się kłócić (nie widzę sensu w kłóceniu się o g**no... w dosłownym i
przenośnym słowa tego znaczeniu). Twoją wypowiedź odczytuje jako wrogie nastawienie do
mojego skromnego zdania.
Ja uważam, że HP to chłam i nie zamierzam mieć z nim nic wspólnego. Ot zwykła opowiastka
dla mas, która została do tego jeszcze wypromowana przez tandetne stacje telewizyjne,
gazetki dla młodzieży, denne filmy i gry od panów z EA.

lis_23
Swego czasu z czystej ciekawości chciałem przeczytać jakąś książkę o HP. Dobrze się złożyło,
bo od Pani polonistki dostaliśmy zadanie, przeczytać jakąś książkę z poza kanonu lektur,
omówić ją na lekcji i napisać referat. Zgłosiłem chęć przeczytania Harrego Pottera. Już
na tamten wiek wydał mi się dziecinny, ale cóż zgłosiłem to "piękne i wybitne dzieło
sztuki", więc trzeba było przeczytać. Na tej pierwszej książce moja przygoda z HP na
całe szczęście się skończyła.

Co do Gwiezdnych Wojen. Też nie trawię, choć muzyka z tych filmów jest naprawdę wyśmienita.


Widzisz,ja czytałem każdą część HP i to nie jeden raz,a ponieważ książki autentycznie wciągają,nie uważam ich za żaden '' chłam " - być może czytałeś jeden z dwóch pierwszych tomów 9 Kamień Filozoficzny i Komnata Tajemnic ),one są jeszcze trochę dziecinne,ale od Więźnia Azkabanu a zwłaszcza od Czary Ognia,wszystko się zmienia.
HP pisany był zresztą z myślą o młodszych odbiorcach,ale jest opowieścią na tyle uniwersalną,że i starsi czytacze dobrze się przy nim bawią - książki skłoniły młodzież do czytania i już za sam ten fakt należy im się uznanie.

A co do SW - widocznie nie tylko w przypadku HP nie czujesz tego '' czegoś ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować