Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 opóźniona - kolejne potwierdzenie

64 postów w tym temacie

Szkoda tylko, że nawet nie wiadomo ile będą chcieli za PS3. Zwłaszcza w Polsce... Jednak jeżeli ceny będą na poziomie X360 to biorę. "Tato, chodź sobie kupimy odtwarzacz filmów Blu-Ray" :>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 19:15, MARIUSZSZSZ_X napisał:

Buahahahahaha. PC rulez !!!

to zes sie inteligentnie rozpisal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i najbardziej mnie smieszy jak ktos mowi ze PS3 bedzie najlepsza konsola a niby skand to wiedza sa jasnowidzami, medium czy czyms takim i widza przyszlosc? ^^jak dlamnie to narazie Xbox 360 jest najlepszy bo tylko on narazie jest na rynku jak wyjdzie PS3 to sie porowna ale PS3 w niektorych sprawach nawet nie dorownuje Xbosowi moim wiecej + ma Xbox niz PS juz nawet sam wyglad bardziej mi sie podoba Xboxsa ale to wiadomo wola gustu wiec malo znaczonce bo konsola nie ma ladnie wygladac (ale lepiej zeby wygladala np: w Xboxsie 360 mozna panel przedni wymienic na jaki sie chce bardzo mi sie podoba to rozwiazanie ciekawe co PS3 bedzie mozna zmienic) tylko maja na niej bardzo dobrze chodzic i wygladac gry (a wiadomo ze na PS2 sa problemy z nowymi grami czasami sie przycinały ale napewno w PS3 nie bedzie takiego problemu ^^) wiec narazie zostaje czekac do przyszłego roku i pewnie do targow E3 2007 bo pewnie wtedy Sony pokarze swoje cudenko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 04:11, TTBoS napisał:

(a wiadomo ze na PS2 sa problemy z nowymi grami
czasami sie przycinały ale napewno w PS3 nie bedzie takiego problemu ^^)


Uderzyles sie czolem o cos? Co ty za bzdury wypisujesz? A na PC slyszalem, ze skacza gry, w ktorych nazwie wystepuje litera G. No co za kretynizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to ma być komedia? Na miejscu twórców konsoli dawałbym ją do sprzedaży jak najszybciej, bo albo pojawi się za póxno i będzie przestarzała, albo stanie się nowym wcieleniem Duke Nukem Forever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2006 o 11:57, Blizzard Beast napisał:


Uderzyles sie czolem o cos? Co ty za bzdury wypisujesz? A na PC slyszalem, ze skacza gry, w
ktorych nazwie wystepuje litera G. No co za kretynizm.


Lol to sa fakty (poszukaj w necie to zobaczysz) ale z nie mam czasu na głupie chlanie sie z kims co nawet nie wie co to konsola wiec sobie odpuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 20:25, TTBoS napisał:


>
> Uderzyles sie czolem o cos? Co ty za bzdury wypisujesz? A na PC slyszalem, ze skacza gry,
w
> ktorych nazwie wystepuje litera G. No co za kretynizm.

Lol to sa fakty (poszukaj w necie to zobaczysz) ale z nie mam czasu na głupie chlanie sie
z kims co nawet nie wie co to konsola wiec sobie odpuszcze


Tak tak, napewno. Nie mam nic lepszego, niz szukanie w necie potwierdzenia twoich slow :D Podaje sie zrodlo, jak sie daje takie rewelacje, bo inaczej kazdy ma prawo cie obsmiac. Niniejszym to czynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 21:33, Blizzard Beast napisał:


Tak tak, napewno. Nie mam nic lepszego, niz szukanie w necie potwierdzenia twoich slow :D Podaje
sie zrodlo, jak sie daje takie rewelacje, bo inaczej kazdy ma prawo cie obsmiac. Niniejszym
to czynie.

A co do tych zrudeł to znam takie przypadki z własnych przeżyć i z TV i z netu a ja nie jestem wróżka żeby to pamiętać, na jakich stronach było.
Wiec ja ci się nie chce szukać to nie mój problem ze masz problemu z szukaniem info jak wiesz a może nie wiesz masz od tego google i przy okazji widzę ze nawet nie zrozumiałeś, co napisałem, jeśli nie grałeś na PS,2(co wątpię może grałeś z 30min i tyle) to nie wiesz, co miałem na myśli mówiąc ze przycina a chodzi oto ze gry wydane w tamtym roku i tym na PS2 czasami chrupią i takie są rezultaty ze czasami po dłuższym czasie gry konsola lubi pochrupać, bo producenci gier wycisnęli już 7 poty po to by gra wyglądała na PS2 jak najładniej.
A co do tego ze na kompach tną gry na literę G to chyba u ciebie i pewnie na każda literę i oglądasz piękne slajdy gry. I widać ze nie masz zielonego pojęcia o konsolach i nie masz żadnej w domu a chodzi o (PS, PS2 lub Xboxa, Xboxa360)

I zresztą mam cię tam gdzie nie dociera światło (bez urazy, ale zbyt mnie męczysz, bo twoje informacje o konsolach wynoszą poniżej 0 wiec szkoda mi czasu na rozmowę z tobą)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 01:13, TTBoS napisał:

A co do tych zrudeł to znam takie przypadki z własnych przeżyć i z TV i z netu a ja nie jestem
wróżka żeby to pamiętać, na jakich stronach było.
Wiec ja ci się nie chce szukać to nie mój problem ze masz problemu z szukaniem info jak wiesz
a może nie wiesz masz od tego google i przy okazji widzę ze nawet nie zrozumiałeś, co napisałem,
jeśli nie grałeś na PS,2(co wątpię może grałeś z 30min i tyle) to nie wiesz, co miałem na myśli
mówiąc ze przycina a chodzi oto ze gry wydane w tamtym roku i tym na PS2 czasami chrupią i
takie są rezultaty ze czasami po dłuższym czasie gry konsola lubi pochrupać, bo producenci
gier wycisnęli już 7 poty po to by gra wyglądała na PS2 jak najładniej.
A co do tego ze na kompach tną gry na literę G to chyba u ciebie i pewnie na każda literę i
oglądasz piękne slajdy gry. I widać ze nie masz zielonego pojęcia o konsolach i nie masz żadnej
w domu a chodzi o (PS, PS2 lub Xboxa, Xboxa360)

I zresztą mam cię tam gdzie nie dociera światło (bez urazy, ale zbyt mnie męczysz, bo twoje
informacje o konsolach wynoszą poniżej 0 wiec szkoda mi czasu na rozmowę z tobą)


Czadzik. Wiec po kolei :D Jak ci sie nie chce podac przykladow, to nie moj problem - ty nie masz czasu zeby szukac potwierdzen swoich slow, ja tym bardziej. To raz. Baranku.

Dwa. Na PS2 gralem 30 minut... w ostatniej godzinie. Mam ta konsole od lat czterech, mam tez PSXa, Dreamcasta, Nintendo DS i Xboxa 360. Chwilowo tez kilka innych platform, z Gamecubem na czele. No nie wiem master, ile ty masz konsol, ale policytowac sie mozna. Zwlaszcza, ze ja oprocz tych ktore mam mam tez dostep do wszystkich.

Na kompach... Nie gram! Poza ultraklasykami, ale to gry w ktore gralem ponad 10 lat temu i teraz nie jest do nich potrzebny zaden super sprzet. A slajdy.. nie wiem. Nie gram na PC bo gram na konsolach. Co najmniej trzech dziennie. A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam, że Sony jest zbyt doświadczoną firmą i nie pozwoliłaby sobie na coś w stylu Duke Nukem R.I.P. Konsola wcale nie będzie przestarzała przed świętami(myslę, że wtedy Sony zaatakuje rynek ;)), bo niby dlaczego miałaby być ? Przecież tak, jak X360 jest neogenem i reprezentuje ten sam poziom techniczny.
To, że wyjdzie kilka miesięcy później nie sprawi, że nagle sie zestarzeje i będzie do niczego...A kiedy już będzie miała premierę, na pewno wystartuje z niezłym kompletem gier. Bo po co Sony ma się spieszyć ? x360 wcale nie zrobił żadnej rewolucji na rynku, a sprzedaż idzie tak sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób uważa PS3 za lepsza od X360, co jest totalna paranoja przecież PS3 niema i niewiadomo, kiedy będzie, wiadomo ze człowiek sie przyzwyczaja do marki, ale czy takie przyzwyczajenie jest dobre raczej nie, bo bubla tez można dostać od NASZJE ukochanej firmy, chyba mało kto z tych, co zachwalają PS3 pamięta PS2 i jego wadliwość na samym początku fakt nowa technologia, ale z X360 jest to samo wiec nie można mówić ze konsola jest do dupy, pozatym lepiej sprawdzić, co konkurencja ma do zaoferowania a nie obrazu wieszać na niej psy. Ja osobiście wezmę X360, bo PS juz miałem wiec chce sprawdzić jak to jest u BILLA. A ta paranoja z, wydajnością jest BEZ ZNACZENIA liczą sie gry, bo gier z piękną grafa było juz spora, ale nic pozatym wiec nie oceniajmy czegoś, czego niema, bo sie wychodzi na totalnego GLUPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 13:50, 1602 napisał:


Jak możesz pisać, że Revolution nie będzie konkurencją. Będzie i to dużą, tak jak DS dla PSP.
Przecież nie można dyskwalifikować jednej z konsol, bo będzie słabsza od reszty tym bardziej,
że na zwykłym TV różnicy nie będzie. Gdyby iść tym tokiem myślenia to PS2 nie miałoby szans
z GC nie mówiąc już o XBOX.

Piszesz, że X360 zawiódł to przygotuj się na ogromne rozczarowanie PS3, ponieważ według różnych
źródeł różnica ma być widoczna dopiero po 2-3 latach od debiutu konsoli, więc nie zobaczysz
grafiki takiej jak na prerenderach Killzone z E3.


PS2 wyszło rok przed resztą.

Tak przy okazji, to czytaj posty do końca. I ze zrozumieniem. Nie napisałem przecież że Revo nie będzie komercyjnąlną konkurencją, tylko że obie firmy (a właściwie 3), preferują inne podejście, i "atakują" inny rodzaj klientów. PS3 będzie kontynuować dotychczasowe podejście do gier, które ma miliony fanów. Revo da coś całkiem innego, gry bedą dużo przystępniejsze dla "zwykłego" człowieka. Nie znaczy to ze nie będzie przez to atrakcyjne dla dzisiejszych graczy. Wręcz przeciwnie. Będą jednak zupełnie inne od produkcji na PC, X360 i PS3. I niemożliwe jest że w ciągu 5 lat, wszyscy zrezygnują zgier na powyższe platformy. I dlatego ("otwarta") walka będzie toczyć się pomiędzy konsolami MS i Sony, gdyż oferują one podobny (identyczny) typ rozrywki. Równie dobrze, można powiedzieć, że to Nintendo nie będzie miało konkurenta dla Revo (jedynie pod względem finansowym, ilości sprzedanych konsol).

Trochę "na filozowałem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X360 też prawdopodobnie wyszedł rok przed konkurencją.


Revolution będzie miało przystawkę do "pilota" zmieniającą go w zwykły pad, Nintendo ogłosiło to jeszcze na TGS.
Więc "zwyczajne" gry też będą się ukazywać.

A zatem dochodzimy do punktu wyjścia. Revolution tańsze z taką samą grafiką (na zwykłym TV) z normalnymi i rewolucyjnymi grami będzie konkurencją dla PS3 i X360!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 22:37, 1602 napisał:

X360 też prawdopodobnie wyszedł rok przed konkurencją.


Revolution będzie miało przystawkę do "pilota" zmieniającą go w zwykły pad, Nintendo ogłosiło
to jeszcze na TGS.
Więc "zwyczajne" gry też będą się ukazywać.

A zatem dochodzimy do punktu wyjścia. Revolution tańsze z taką samą grafiką (na zwykłym TV)
z normalnymi i rewolucyjnymi grami będzie konkurencją dla PS3 i X360!




Tak, ale chodzi mi o to, że Nintendo "uderza" w grupę ludzi, którzy grają raz na dłuższy czas, tych którzy nie grają wogóle, lub zniechęca ich trudne sterowanie. I dlatego to raczej MS będzie zabierał Sony klientów. Nieznaczy to że inni nie będą grać na Revo. Ja bym tam chętnie pomachał mieczykiem, i jako Link ścinał głowy przeciwników. Widziałem tą przystawkę, ale "normalne" gry będą pewnie nieco dyskryminowane. Ja, będę miał pieniądze tylko na jedną konsolę n-g, i niestety, ale takie tytuły jak MGS, czy Gran T, Final F, itp, są głównym powodem przemawiającym za PS3. Revo było by wtedy (dla mnie), dobrą alternatywą na drugą konsolę, tak jak teraz jest z GCN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 14:21, are91 napisał:

Tak, ale chodzi mi o to, że Nintendo "uderza" w grupę ludzi, którzy grają raz na dłuższy czas,
tych którzy nie grają wogóle, lub zniechęca ich trudne sterowanie.


W tych co grają " od zawsze" też.

Wielu moich znajomych znowu zaczęło się przekonywać do gier po wypróbowaniu DS.
Po prostu "wyjadaczy" zaczynają nudzić te schematyczne gry różniące się od poprzedników tylko grafiką.
Gry od premiery PSX praktycznie się nie zmieniają i wielu graczom zaczyna się to nudzić, więc Revolution jako powiew świeżości przyciągnie tłumy nowych, ale też zaprawionych w graniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować