Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Starcraft w produkcji?

13 postów w tym temacie

Lucek, po co nazywać artykuł "World of Starcraft w produkcji?", skoro sam odpowiadasz w tym artykule, że to NIE będzie World of Starcraft? Uboga zagrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Niestety, musimy ostudzić wyobraźnię graczy - przygotowywana w tajemnicy gra będzie czymś zupełnie nowym. W takim wypadku nie ma więc mowy o MMO w świecie Starcrafta."

Heh, to po co taki bardzo mylący tytuł newsa? Sam się dałem na to nabrać w poszukiwaniu rewelacji xD I jeszcze screen ze Starka pasuje jak pięść do nosa. Kurczę, niestety takie "newsy" powoli zaczynają dominować w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrywka w stylu Onetu czy innego Pudelka. Naprawdę tani chwyt. Aż żal się robi.

MMO w świecie SC raczej by się mijało z celem, bo moglibyśmy grać dwoma z trzech ras: ludźmi i Protossami. Gra Zergami nie miałaby sensu, ponieważ są to istoty nie posiadające cech indywidualnych, niezależności, i jako takie raczej nie rozbiegałyby się po całym wszechświecie w pojedynkę, by wykonywać questy.

Poza tym treść artykułu też jest przekłamana. W treści ogłoszenia jest wyraźnie napisane: 2+ years game development experience modeling and texturing sci-fi and fantasy character armor and weapons , czyli mowa jest zarówno o sprzęcie z gatunku sci-fi, jak i fantasy. Czemu więc pisać tylko o "orężu science-fiction"?

Co do samego projektu, to poczekamy - zobaczymy. Pewnie dostaniemy mocno przerobionego Ghosta wrzuconego w gatunek MMO. WoW do gustu mi nie przypadł (trochę zbyt cukierkowy i "cartooniasty" jest jak na mój gust), może ich nowa gra pod tym względem będzie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... To naprawdę da się wyszukać w sieci... była książka, był film, była gra... od Westwood... tylko się wysilcie trochę... Wielkie , nie wykorzystane uniwersum z nie tak odległej przyszłości...


..skąd ta pewność, że jesteś człowiekiem?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować