Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2007 o 14:56, AGRR napisał:

Minęło już parę dni, demo zassałem ponownie i dalej nic, czy mógłby ktoś je ściągnąć i zobaczyć
czy działa, bo w razie czego mogę iść i wymienić konsolę na inną.

Mam jeszcze takie pytanko, czy Intercooler rzeczywiście spełnia swoją funkcję, czy jest to
tylko niepotrzebny wydatek ?


no to może a co do Intercooler to jest zbędny wydatek lepiej zostawici kase na coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie dotyczące 60 Hz. Jeżeli mój telewizor nie obsługuje tego trybu to czy wiele godnych uwagi tytułów mnie ominie? Pytam się, gdyż niedawno zakupiłem Gears of War, a gra jest niestety w 60 Hz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 12:12, sfinkspl napisał:

Witam. Mam pytanie dotyczące 60 Hz. Jeżeli mój telewizor nie obsługuje tego trybu to czy wiele
godnych uwagi tytułów mnie ominie? Pytam się, gdyż niedawno zakupiłem Gears of War, a gra jest
niestety w 60 Hz.

z tego co zauważyłem, na pudełku zawsze jest napisane jeśli gra wymaga 60Hz, więc radzę dokładnie się przyglądać ;) dla mnie to nie problem, więc niestety ciężko mi tak z głowy powiedzieć co i jak, pamiętam jedynie, że hitman ma takie wymaganie i chyba dead rising.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 13:38, shinian napisał:

Zaraz a czy to przypadkiem nie jest tak, że TV 100 Hz moze wyswietlic obraz 60 Hz?

Tak, tak być powinno. Jest tylko jedno ''małe'' ale - kiedy włączam tryb 60 Hz w menu konsoli telewizor zaczyna wyświetlać niepokojący wręcz obraz (zielone tło), a jedyną rzeczą działającą wtedy jest dźwięk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie dot. Gears of War -
1. czy w każdej wersji pudełkowej (nie tylko ang.) znajduje się kod 48h XBL?
2. czy GoW jest 60Hz ''default''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 12:36, piotrlizak6 napisał:

Czy gry z konsoli xbox działają na konsole xbox 360.


W większości tak, ale nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 12:36, piotrlizak6 napisał:

Czy gry z konsoli xbox działają na konsole xbox 360.


moze nie dzialaja, ale sie odpalaja. z dzialaniem niewiele ma to wspolnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko:

Czy ktoś z was kupował gry na swojego X''a w takim państwie jakim są Włochy? Bo mam kilka pytań:

1. Ceny większe/mniejsze?
2. Będzie język angielski do wyboru?

Bo moja matka jest tam do czwartku i jak by co to mi może coś kupić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum nie znalazłem tematu o tej grze a więc zapytam tutaj czy ktoś może krótko się wypowiedzieć na temat gry Rockstar Table Tennis. Czy jest ona warta zakupu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 20:20, cartheone napisał:

Na forum nie znalazłem tematu o tej grze a więc zapytam tutaj czy ktoś może krótko się wypowiedzieć
na temat gry Rockstar Table Tennis. Czy jest ona warta zakupu??


Krótko i zwięźle- z pewnością tak ze względu na mechanizm rozgrywki, dynamikę i grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:03, Skrytobójca napisał:

proste pytanie - proszę o prostą odpowiedź
Ile będzie kosztować/kosztuje x360 elite ?

479.99 USD - na razie niedostępny jeszcze w europie
stosując tradycyjny przelicznik 1USD = 1EURO, a 1EURO = 4PLN możesz oczekiwać ceny w okolicach 2000zł jeśli w ogóle ten model trafi do normalnej sprzedaży w naszym kraju.

ps. tak, wiem że kurs euro jest inny, ale najwyraźniej w kwestii sprzętu nie ma to wiele do rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 11:33, penny napisał:

ps. tak, wiem że kurs euro jest inny, ale najwyraźniej w kwestii sprzętu nie ma to wiele
do rzeczy :P


Wymiana euro i dolara w stosunku 1:1 to zasługa nielichych opłat podatkowych w UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko chciałbym kupić x360 i czy na monitorze BENQ T705 o rozdziałce 1280x1024 wyświetle gierki w HD i czy na tym monitorze będzie wyrażna czcionka w grach, jakiego kabla użyć do podłączenia żeby dostać max z tego monitora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlisz HD, będziesz miał wyraźną czcionkę. Potrzebujesz kabla VGA do x360. Produkuje go między innymi Microsoft i MadCatz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien mały problem z Xbox Live. Przez jakiś czas działało bez problemu, ściągałem dema itp. aż tu nagle pewnego dnia konsola stwierdziła, że nie może połączyć się z "Live". Więc zdeterminowany usunąłem profil i stworzyłem nowy co jednak nic nie dało. Dałem sobie spokój na kilka dni. Dzisiaj mały sukces, udało mi się dopchać do panelu tworzenia "osobowości" w "Live". Jednak gdy próbuję odzyskać starego taga konsola stwierdza, że się nie da, bo... no właśnie... bo nie mówi czemu się nie da. No to zdesperowany tworzę nowe konto, ale gdy dochodzę już do samego końca czyli potwierdzenia wszystkiego i wysłania danych do M$ wyskakuje komunikat "dziś nie ma możliwości zrobienia nowego konta, spróbuj za kilka dni". A no i do tego najdziwniejsze: kiedy kiedy próbowałem odzyskać starego taga wyskoczył niby taki oto błąd "8007...(nie pamiętam dalej :))", co mnie strasznie przeraża, boję się, że M$ stwierdził, że mam przerobioną konsolę (co oczywiście jest bzdurą, inaczej nie byłbym taki głupi i nie łączył się z Live) i ją zbanował (ekran nie jest fioletowy jak to było na obrazku zamieszczonym kiedyś na gram, ale te cyfry przyprawiły mnie o dreszcze).
Mam wszystkie ostatnie uaktualnienia, M$ nie zablokował mi konta (robił to tylko tym co kłamali, że mieszkają w USA, ja "mieszkam" w Londynie:))
Czy ktoś ma/miał podobny problem? Jeśli tak to proszę o jakieś rady, jeśli nie to też o nie proszę :) Do M$ narazie nie chcę dzwonić, to już ostateczność i tak pewnie powiedzą mi bym poczekał aż Live będzie w Polsce dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować