Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

>ciach

no i działa :) Tylko strasznie mało regionów jest i jakoś tak dziwnie - PAL jest kilka (K, D i jeszcze jakieś) i tam w małym okienku jest ok, ale jak daje full screen to źle to wygląda (załączony zrzut), a na NTSC-J wszystko jest idealnie, tylko kolorów nie ma :( Widać muszę zainwestować w nową kartę :)

20071231194622

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te starsze, pierwsze wersje rzeczywiście się przepalały (a może nie tyle się przepalały co nawalał układ chłodzenia). Nowe już tego problemu nie mają, a i z tego co zdążyłem zauważyć u kolegi - posiadacza x-pudła - konsola wcale nie "charczy" (albo charczy na tyle cicho, że ja tego nie słyszę, w każdym razie jest cichsza od mojego blaszaka, to na pewno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 19:47, tuitam napisał:

Te starsze, pierwsze wersje rzeczywiście się przepalały (a może nie tyle się przepalały co
nawalał układ chłodzenia). Nowe już tego problemu nie mają, a i z tego co zdążyłem zauważyć
u kolegi - posiadacza x-pudła - konsola wcale nie "charczy" (albo charczy na tyle cicho, że
ja tego nie słyszę, w każdym razie jest cichsza od mojego blaszaka, to na pewno).



Aha. Nie tak pytałam, bo zastanawiam sie nad kupnem. Mass Effect ;(( Musze w to zagrac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czemu GamerCardy się nie odświeżają? Czyżby M$ miał jakąś awarię? W profilu na X360 mam ponad 1300 pkt, na stronie Xbox Live również, a już w GamerCard (widoczne na gramsajcie) stary wynik - 1170 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 14:11, lordfett napisał:

Orientuje się ktoś, czemu GamerCardy się nie odświeżają? Czyżby M$ miał jakąś awarię? W profilu
na X360 mam ponad 1300 pkt, na stronie Xbox Live również, a już w GamerCard (widoczne na gramsajcie)
stary wynik - 1170 ;(


Przecież napisane jest na mygamercard.net, że dopóki się nie rozwiążą problemy z Livem, to karty nie będą aktualizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 19:46, syriusz.b napisał:

no i działa :) Tylko strasznie mało regionów jest i jakoś tak dziwnie - PAL jest kilka (K,
D i jeszcze jakieś) i tam w małym okienku jest ok, ale jak daje full screen to źle to wygląda
(załączony zrzut), a na NTSC-J wszystko jest idealnie, tylko kolorów nie ma :( Widać muszę
zainwestować w nową kartę :)

ta kaszana to raczej bardziej wygląda mi na problem z kartą/monitorem? efekt taki sam jak duet rozdzielczość+odświeżanie nie obsługiwane przez monitor. zresztą, syriusz, czy ty chcesz to podłączyć w ten sposób do grania? no bo pamiętaj że masz tylko rozdzielczość SD, nawet jak zrobisz fullscreena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 13:05, penny napisał:

ta kaszana to raczej bardziej wygląda mi na problem z kartą/monitorem? efekt taki sam jak duet
rozdzielczość+odświeżanie nie obsługiwane przez monitor. zresztą, syriusz, czy ty chcesz to
podłączyć w ten sposób do grania? no bo pamiętaj że masz tylko rozdzielczość SD, nawet jak
zrobisz fullscreena.


nie chce grać :) Nie długo kupuje nowego kompa + monitor 22 cale i wtedy dokupię kabel HD VGA, czy jak on się zwie i tak będę grał, tylko po prostu chciałem to sprawdzić, czy da radę na tym starym tunerze jechać, czy muszę przy okazji wymiany kompa kupić nowy - bo na 99% będę potrzebował "możliwości" pstrykania screenow z konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Live!-owców, czy taka Anglia ma ciekawsze\lepsze rzeczy w MP niz np Niemcy czy jakies inne kraje. Czy jak będze nasz polski Live to warto sie wogóle na to rejestrować, a to wirze się z nowym kontem z tego co wiem i jakieś problemy z odpalaneim dodatków na innym koncie by były (?). I jak to jest z tym gold - tak, że np dzisiaj wklepuje jakiś kod i za miecha sie kończy zabawa, czy czas leci jak w nasyzch telefonicznych darmowych minutach czy w tp na godziny, tzn że zabieraja tylko godziny\dni kiedy sie grało? A no i czy z Silvera da sie ścągać to smo co z gold? Coraz bardizej zastanawiam sie nad podłączeniem maszyny do sieci, ale nei iwem jak to dokladnei jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Content w Europie zazwyczaj jest ten sam, czasem w USA jest nieco więcej ciekawostek.
Co do Golda - leci on już od chwili uaktywnienia, nieważne, czy korzystasz z niego czy też nie.
Z Silvera da się ściągać to samo co z Gold, tylko, że ostatnio w wypadku konta Silver trzeba czekać tydzień od ukazania się materiału w MP na możliwość ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a jak to jest z tymi kontami? Jak mam jedno na jedne kraj to już nie mogę sie przerejestrować, tak? I czy jak ściągam jakieś dodatki bonusy np z konta załorzonego specjalnie w celu internetu to jest to wszystko bezproblemowo dostępne na konto offline? Pytam bo gdzieś coś czytałem, ze trzeba coś motac z dwoma padami\kontami, zalogować sie z jedneo do live po zalaczeniu konsoli, potem sie wylogowac i zalczyc konto offline, bo inaczej dodatki sie nie pokzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie takie: ostatnio gadałem z WW3PL i doszliśmy do takiego momentu, że bez problemów podłącze X360 do monitora, który mam zamiar kupić i z dwóch chinchy do dźwięku zrobię jeden (bo do kabla jest dorzucona przejściówka), tylko że do subwoofera nie podepnę tego, bo nie mam "dodatkowych" wejść i w takim razie zostaje podpięcie "kabel w kabel", więc czy jeśli zakupię przejściówkę żeńsko-żeńską, to czy wszystko będzie działać? I czy bardzo stracę na jakości przez taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to Was zaciekawi (jak było to przepraszam).......Ostatnio szukając darmowych kodów na Xbox Live dotarłem do takiej strony http://keepingittwisted.com/xbox_register.aspx .... i po dogłębszym przeanalizowaniu doszedłem do wniosku że po wpisywaniu innego maila (nazwa, data urodzenia i hasło mogą być te same) np. a@aa.aa a później aa@aa.aa przechodzimy na strone dalej. Wpisujemy tam kod AA4XPN3 i niżej kod z obrazka. Po przejściu dalej najprawdopodobniej nic nie wygramy(ale przy odropbinie szczęścia może jednak coś się trafi, ja wygrałem tak 100 Microsoft Points), ale na pocieszenie dostaniemy triala na granie na Xbox live na 48 h...... Kody działają na konta USA , a także (przynajmniej u mnie) na koncie Wielkie Brytanii ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 00:48, Harasisi napisał:

Witam i błagam o pomoc
Jak podłącze ten kabel:
http://www.ultima.pl/Kabel_VGA_HQL_BigBen/i4148/?oid=b505c7ae92a626591a1fae2aec40cf53&onet=1
do mojego 17 calowego monitora crt?
Ma on na stałe zamontowaną(nie mam innych wyjsc) wtyczke D-sub więc powiedzcie pedepne go?
może do innego kabla błagam o pomoc to wazne ;/


Jak można przeczytać w opisie produktu, zestaw zawiera "przejściówkę do monitorów komputerowych z nie odłączanym kablem VGA", tak więc podepniesz go bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przypominam się z pytaniem z tego posta ---> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5389&pid=712 i dodatkowo mam inne... Otrzymałem (powiedzmy - w prezencie) wewnętrzny czytnik kart pamięci, który oprócz wejść na karty, portów usb i takich na słuchawki i głośniki ma takie coś jak "Video IN" i dwa wejścia z czego jedno to dobrze znany żółty chinch i teraz wraca sprawa robienia screenów z konsoli - jak taki czytnik się łączy z kompem? Tzn. czy to Video IN podpina się do tunera i po prostu ma się "złącze z przodu", czy ten czytnik ma jakby swoją kartę za to odpowiadającą? Pytam dlatego w temacie o X360, bo chodzi o te nieszczęsne robienie screenów z Xboxa, a efekt z mojego starego tunera jest podany kilka postów wcześniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak zmienić region z Polski np: na Anglię jak wszedłem na konto i zalogowałem się na UK i prubuje wejść w opcje ale wyskakuje że nie są dostępne dla mojego regionu!!
ma ktoś jakąś rade!
DOBRA JUŻ NIEWAŻNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko... Jeśli nie będę korzystał z Xbox Live. Opłaca mi się kupować Xboxa 360 premium?
Słyszałem, że na te 20GB można jedynie ściągać różne mody, mapy itp. z opcji LIVE.
Gdyby było tak naprawdę to kupiłbym wersję arcade (wydając 300zł mniej), 256 MB powinno wystarczyć na savy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować