Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Jeżeli jesteś pewien, że z internetu nie będziesz korzystał na 100%, śmiało bierz Arcade - dołączona karta pamięci w pełni wystarczy na zapisywanie stanu gry.
Dysk twardy przydaje się do:
- Wersji demonstracyjnych gier
- Trailerów/Filmów (nawet pełnometrażowych!) w SD/HD
- Gier Xbox Live Arcade (chociaż każda zajmuje z 50 mb :))
- Łatek (tzw. patchy) do gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie, skąd ta pewność, że nie będziesz korzystał z internetu w konsoli? Wszystko oprócz grania po sieci jest całkowicie darmowe, a kody 48h na grę po sieci możesz bez problemu znaleźć w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 14:46, WorldWar3PL napisał:

A mam takie pytanie, skąd ta pewność, że nie będziesz korzystał z internetu w konsoli? Wszystko
oprócz grania po sieci jest całkowicie darmowe, a kody 48h na grę po sieci możesz bez problemu
znaleźć w internecie.


oj może ma trudny dostęp na linii "internet - telewizor - xbox" - ty zawsze taki ciekawski musisz być :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chyba jednak będę korzystał :P
Raz na jakiś czas może wykupie konto gold, żeby dłużej pograć w grę przez sieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce połączyć Xboxa z notebookiem, który ma zainstalowanyą Viste Home Premium. W trakcie jak chce dodać urządzenie Extender (w Media Center) wyświetla mi się informacja o podaniu 8cyfrowego kodu urządzenia.
Gdzie znajdę ten kod?
z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uruchom swojego Xboxa 360 i wybierz opcję Media Center. Powinien pojawić się 8 cyfrowy kod urządzenia, którego potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 16:23, filip1-1 napisał:

czy xboxa 360 da się podłączyć do monitora ( LG FLATRON L1730B ) LCD a jak się da to jaki trzeba
mieć kabel

da się do każdego monitora. wystarczy odpowiedni kabel VGA - znajdziesz taki choćby w gramowym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 17:00, penny napisał:

> czy xboxa 360 da się podłączyć do monitora ( LG FLATRON L1730B ) LCD a jak się da to jaki
trzeba
> mieć kabel
>
da się do każdego monitora. wystarczy odpowiedni kabel VGA - znajdziesz taki choćby w gramowym
sklepie.


dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcękupić sobie Xbox-a 360 Premium HDMI. I chcę się zapytać ile razy wasze Xbox-y zaliczyły 3 czerwone lampeczki. Czy sterowanie w grach jest dobre i ogólnie jaka jest ta konsola.

P.S: Jeśli już takie pytania były proszę mnie do nich odesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi, mam, bodajże od wakacji, X360 bez HDMI i w technologii 90 nM (czyli ta pierwsza wersja). Czerwonych lampeczek nie było jeszcze :)
Sterowanie w grach jest dobre i ogółem konsola cud miód :)
Poza tym, że ostatnio mam dziwny problem - co jakiś czas DVD-ROM robi mi małe ryski w miejscu, gdzie jest hologram na DVD. Ale nie ma co się bać - w tym miejscu nie ma danych, po prostu troszeczkę szpecące to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prawie rok wersję Premium i Ring of Death zaliczyłem raz, po trzech miesiącach użytkowania. Pożegnałem się z konsolą na całe wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema :) kupiłem kabel do internetu do mojego xboxa i jak testuje połączenie to niemoże znaleźć ip. wygląda to tak:
karta sieciowa przewodowy
Adres Ip nieudany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 18:50, plmko napisał:

siema :) kupiłem kabel do internetu do mojego xboxa i jak testuje połączenie to niemoże
znaleźć ip. wygląda to tak:
karta sieciowa przewodowy
Adres Ip nieudany


a jak łączysz X360 z internetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 20:12, syriusz.b napisał:

> siema :) kupiłem kabel do internetu do mojego xboxa i jak testuje połączenie to
niemoże
> znaleźć ip. wygląda to tak:
> karta sieciowa przewodowy
> Adres Ip nieudany

a jak łączysz X360 z internetem?

przez modem, kablówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 20:14, plmko napisał:

> a jak łączysz X360 z internetem?
przez modem, kablówka.

w takim razie prawdopodobnie masz blokadę dostępu na konkretny mac adres karty sieciowej. musisz albo u swojego dostawcy wyżebrać dostęp dla nowego urządzenia, albo zmienić mac adres w xboksie, co o ile dobrze pamiętam jest chyba możliwe.
zmienić musisz na taki jaki miało urządzenie do tej pory podłączone do sieci, czyli pewnie twój komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 21:18, penny napisał:

> > a jak łączysz X360 z internetem?
> przez modem, kablówka.
w takim razie prawdopodobnie masz blokadę dostępu na konkretny mac adres karty sieciowej.
musisz albo u swojego dostawcy wyżebrać dostęp dla nowego urządzenia, albo zmienić mac
adres w xboksie, co o ile dobrze pamiętam jest chyba możliwe.
zmienić musisz na taki jaki miało urządzenie do tej pory podłączone do sieci, czyli pewnie
twój komputer.

a mógłbyś tak bardziej po ludzku?? bo ja niezbyt się orientuję w tych sprawach. Jak trudne do wytłumaczenia na forum, to to moje gg: 7045924

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować