Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Ja, podobnie jak syriusz.b, XO mam od 2006 roku i nie miałem jeszcze ROD. Zdarzyło się kilka zwiech, ale zawsze wystarczyło zrestartować konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 21:23, plmko napisał:

a mógłbyś tak bardziej po ludzku?? bo ja niezbyt się orientuję w tych sprawach. Jak trudne
do wytłumaczenia na forum, to to moje gg: 7045924

to może się upewnijmy, czy to na pewno to ;)
czy wcześniej kablówkę miałeś podłączoną bezpośrednio do komputer i teraz zamiast komputera podłączyłeś konsolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 21:44, penny napisał:

> a mógłbyś tak bardziej po ludzku?? bo ja niezbyt się orientuję w tych sprawach.
Jak trudne
> do wytłumaczenia na forum, to to moje gg: 7045924
to może się upewnijmy, czy to na pewno to ;)
czy wcześniej kablówkę miałeś podłączoną bezpośrednio do komputer i teraz zamiast komputera
podłączyłeś konsolę?

wygląda to tak
kablówka - modem - pc w jednym kablu x360 w drugim
są różne kable, więc są podłączone jednocześni i pc i konsola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 22:19, plmko napisał:

wygląda to tak
kablówka - modem - pc w jednym kablu x360 w drugim
są różne kable, więc są podłączone jednocześni i pc i konsola :)

no jeśli masz oba sprzęty podłączone na raz, to numer ze zmianą mac adresu nie przejdzie - nie można mieć jednocześnie dwóch urządzeń z tym samym mac adresem. w tej sytuacji wygląda na to, że powinieneś się skontaktować z firmą od twojej kablówki. prawdopodobnie w ciągu kilku minut będą w stanie rozwiązać twój problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 00:42, penny napisał:

> wygląda to tak
> kablówka - modem - pc w jednym kablu x360 w drugim
> są różne kable, więc są podłączone jednocześni i pc i konsola :)
no jeśli masz oba sprzęty podłączone na raz, to numer ze zmianą mac adresu nie przejdzie
- nie można mieć jednocześnie dwóch urządzeń z tym samym mac adresem. w tej sytuacji
wygląda na to, że powinieneś się skontaktować z firmą od twojej kablówki. prawdopodobnie
w ciągu kilku minut będą w stanie rozwiązać twój problem ;)

Ok. Dzięki za pomoc, dzisiaj do nich zadzwonie, albo się przejde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stało się coś nieprzewidywalnego. Przy włożeniu płyty do napędu (powiedzmy Calla 3 lub Halo 3) wyświetla mi się komunikat, iż mam włożyć ową płytkę z grą do napędu konsoli! Oczywiście płyta się w niej znajduje. Problem nie występuje przy Halo2.
Płytki są czyściutkie. Wystarczy przeczyścić laser, czy to błąd techniczny?
Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć zastanawiam się czy jak bym kupił gta san andreas na xbox 1 to czy uruchomi mi się na xbox 360 i czy b ede mógł normalnie pograć?? proszę o szybką odpowiedz!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 10:17, filip1-1 napisał:

cześć zastanawiam się czy jak bym kupił gta san andreas na xbox 1 to czy uruchomi mi
się na xbox 360 i czy b ede mógł normalnie pograć?? proszę o szybką odpowiedz!! :-)

Więc tak jeżeli chcesz pograć w jakąś gre z xbox 1 na xie 260 to musisz sobie sciagnąć z internetu tzw. "wsteczną komtantybilność". Inaczej gra Ci nie bedzie chodzic.
Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 10:17, filip1-1 napisał:

cześć zastanawiam się czy jak bym kupił gta san andreas na xbox 1 to czy uruchomi mi
się na xbox 360 i czy b ede mógł normalnie pograć?? proszę o szybką odpowiedz!! :-)


żeby grać w gry z xboxa na 360 musisz zainstalować aktulalizacje odpowiednią aktualizacją i chyba mieć konsole z dyskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 10:17, filip1-1 napisał:

cześć zastanawiam się czy jak bym kupił gta san andreas na xbox 1 to czy uruchomi mi
się na xbox 360 i czy b ede mógł normalnie pograć?? proszę o szybką odpowiedz!! :-)

Tak uruchomi sie bez problemu bo jest na liscie gier kompatybilnych z nowym XBoxem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 10:19, kubaaa12 napisał:

> cześć zastanawiam się czy jak bym kupił gta san andreas na xbox 1 to czy uruchomi
mi
> się na xbox 360 i czy b ede mógł normalnie pograć?? proszę o szybką odpowiedz!!
:-)
Więc tak jeżeli chcesz pograć w jakąś gre z xbox 1 na xie 260 to musisz sobie sciagnąć
z internetu tzw. "wsteczną komtantybilność". Inaczej gra Ci nie bedzie chodzic.
Pozdro :)

Chodziło mi o xboxa "360" . :) Szybko pisze i zdarzają mi sie literówki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 10:17, filip1-1 napisał:

cześć zastanawiam się czy jak bym kupił gta san andreas na xbox 1 to czy uruchomi mi
się na xbox 360 i czy b ede mógł normalnie pograć?? proszę o szybką odpowiedz!! :-)


Tutaj masz link z którego należy pobrać wsteczną komtamtybilność.
http://www.xbox.com/en-US/games/backwardscompatibilityredirect.htm
Musisz : ściągnąć, rozpakować, wypalić na płytke i wsadzić do swojej 360-tki.
Potem wyskoczy Ci okienko, i tam muszisz nacisnąć na "aktualizuj" czy coś w tym stylu.
Potem chwila relaksu .... i po chwili możesz uruchomić giery ze starego xklocka. :)
Wiem bo sam miałem z tym problem, ale naszczeście mam już rozwiązanie.
Mam nadzieję, że pomogłem :)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 10:28, kubaaa12 napisał:

> cześć zastanawiam się czy jak bym kupił gta san andreas na xbox 1 to czy uruchomi
mi
> się na xbox 360 i czy b ede mógł normalnie pograć?? proszę o szybką odpowiedz!!
:-)

Tutaj masz link z którego należy pobrać wsteczną komtamtybilność.
http://www.xbox.com/en-US/games/backwardscompatibilityredirect.htm
Musisz : ściągnąć, rozpakować, wypalić na płytke i wsadzić do swojej 360-tki.
Potem wyskoczy Ci okienko, i tam muszisz nacisnąć na "aktualizuj" czy coś w tym stylu.
Potem chwila relaksu .... i po chwili możesz uruchomić giery ze starego xklocka. :)
Wiem bo sam miałem z tym problem, ale naszczeście mam już rozwiązanie.
Mam nadzieję, że pomogłem :)
Pozdro


dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 10:40, filip1-1 napisał:

> > cześć zastanawiam się czy jak bym kupił gta san andreas na xbox 1 to czy uruchomi

> mi
> > się na xbox 360 i czy b ede mógł normalnie pograć?? proszę o szybką odpowiedz!!

> :-)
>
> Tutaj masz link z którego należy pobrać wsteczną komtamtybilność.
> http://www.xbox.com/en-US/games/backwardscompatibilityredirect.htm
> Musisz : ściągnąć, rozpakować, wypalić na płytke i wsadzić do swojej 360-tki.
> Potem wyskoczy Ci okienko, i tam muszisz nacisnąć na "aktualizuj" czy coś w tym
stylu.
> Potem chwila relaksu .... i po chwili możesz uruchomić giery ze starego xklocka.
:)
> Wiem bo sam miałem z tym problem, ale naszczeście mam już rozwiązanie.
> Mam nadzieję, że pomogłem :)
> Pozdro

dzięki

Nie ma za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych, którzy znają rozwiązanie:

Gram sobie w GH3 i gadam z kumplem (headset), ale jak już chcę się przesiąść na pada, to muszę przepiąć headseta z gitary. W tym problem, że jak wyłączę gitarę, wyloguję i zaloguję ponownie na pada, to słyszę kumpla w headsecie i w głośnikach O_o Jest na to jakaś rada? Proszę o pomoc.

Nie chcę widzieć odpowiedzi typu: "Ja nie miałem takiego problemu" i żadnych gdybań czy zastanowień ze strony tych, którzy nie posiadają X360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 02:28, bojanzaw napisał:

Gram sobie w GH3 i gadam z kumplem (headset), ale jak już chcę się przesiąść na pada,
to muszę przepiąć headseta z gitary. W tym problem, że jak wyłączę gitarę, wyloguję i
zaloguję ponownie na pada, to słyszę kumpla w headsecie i w głośnikach O_o Jest na to
jakaś rada? Proszę o pomoc.


"wyloguję i zaloguję ponownie" - czy ty zmieniasz gamertag i logujesz się jako inny user? jeśli tak, to sprawdź jakie masz ustawienia. To czy "rozmowy" słychać tylko przez headset czy przez głośniki są zapisywane osobno dla każdego profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 14:36, penny napisał:

"wyloguję i zaloguję ponownie" - czy ty zmieniasz gamertag i logujesz się jako inny user?
jeśli tak, to sprawdź jakie masz ustawienia. To czy "rozmowy" słychać tylko przez headset
czy przez głośniki są zapisywane osobno dla każdego profilu


Nie, loguję się na ten sam GT. Tylko, że pad wtedy jest jako drugi player O_o Zalogowany jestem dalej na mój, ale jak klikam Guide Button, to wyświetla mi info o ilości profili i jak chcę zalogować to nie mogę :F Głupio jest wyłączać i włączać konsolę za każdym razem jak chcę się przesiąść na pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować