Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2008 o 14:50, bojanzaw napisał:

Nie, loguję się na ten sam GT. Tylko, że pad wtedy jest jako drugi player O_o Zalogowany
jestem dalej na mój, ale jak klikam Guide Button, to wyświetla mi info o ilości profili
i jak chcę zalogować to nie mogę :F Głupio jest wyłączać i włączać konsolę za każdym
razem jak chcę się przesiąść na pada.

jeśli po wciśnięciu guide button wyświetla ci się info z ilością profili, tzn że nie jesteś zalogowany. wtedy domyślnie dźwięk z ''voice chat'' leci też przez głośniki.
tak przynajmniej mi to wygląda. ja mam podobne problemy jak przełączam się między gitarą, padem a matą. nie zawsze mnie poprawnie przeloguje po zmianie kontrolera. czasami trzeba zrestartować grę (np. jeśli włączę guitar hero mając włączonego pada a nie gitarę to odłączenie pada i podłączenie gitary nic nie daje). nie wiem co jest grane, ale zauważyłem, że czasami pomaga gdy po odłączeniu jednego kontrolera (np. gitary) a przed podłączeniem następnego (np. pada) odczeka się dłuższą chwilę. możesz też spróbować wylogować się z profilu przed odłączeniem gitary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 13:07, penny napisał:

możesz też spróbować wylogować się
z profilu przed odłączeniem gitary.


No tak, tylko że nie chcę przerywać rozmowy. Wiem, że 3 kliknięcia to mało, ale chcę bez zbędnych działań się przełączyć ;P Czyli z tego wniosek, że bez przerwania rozmowy się nie da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 12:28, Big Moon napisał:

Czy jest jakiś sposób aby wyszukać Polaków grających np: w Halo3 nie mając ich we friends?


Niestety nie, bo jak widzisz, jest matchmaking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuje kupić sobie X360 Arcade (Premium mi nie potrzebne bo do netu narazie nie zamierzam się podpinać) i teraz mam dwa pytania.

1. TV - w chwili obecnej mam 14'' shit. I teraz problem. Bo albo kupię jakiś TV na którym mógłbym oglądać telewizję (TVN24 ;d) i jednocześnie grał na konsoli. Fundusz maksymalny to 1500 zł. HD Ready pewnie nie dorwę, ale czy na jakimś zwykłym da się grać i jaka jest między nimi różnica. I czy w zwykłym tv potrzeba jakichś specjalnych złączy żeby podłączyć X360 Arcade. LUB kupię LCD, i pytania takie same. Co warto kupić, czy jakość jest lepsza niż w w TV itp itd. Ew. czy można kupić 22'' / 24'' LCD z HDMI za te 1500 zł ?

2. Ile kosztuje oryginalny dysk do X360? Czy da się go podpiąć do Arcade? Czy można podłączyć zwykły dysk od kompa do x360 - i ile to kosztuje ? jakieś przejściówki itp itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 19:31, Taikun napisał:

Planuje kupić sobie X360 Arcade (Premium mi nie potrzebne bo do netu narazie nie zamierzam
się podpinać) i teraz mam dwa pytania.

1. TV - w chwili obecnej mam 14'' shit. I teraz problem. Bo albo kupię jakiś TV na którym
mógłbym oglądać telewizję (TVN24 ;d) i jednocześnie grał na konsoli. Fundusz maksymalny
to 1500 zł. HD Ready pewnie nie dorwę, ale czy na jakimś zwykłym da się grać i jaka jest
między nimi różnica. I czy w zwykłym tv potrzeba jakichś specjalnych złączy żeby podłączyć
X360 Arcade. LUB kupię LCD, i pytania takie same. Co warto kupić, czy jakość
jest lepsza niż w w TV itp itd. Ew. czy można kupić 22'' / 24'' LCD z HDMI za te 1500
zł ?

2. Ile kosztuje oryginalny dysk do X360? Czy da się go podpiąć do Arcade? Czy można podłączyć
zwykły dysk od kompa do x360 - i ile to kosztuje ? jakieś przejściówki itp itd ?


1. Tutaj masz link z TV Samsunga 23'' za 1576 zł z HD Ready -- http://www.ceneo.pl/596150
Na zwykłym TV da się grać, ale na 14 calach nie będziesz miał za dobrego efektu. Różnica między standardową rozdzielczością a HD jest taka, jakbyś zmienił rozdzielczość w grze komputerowej. Na HD masz ostrzejszy obraz, "krystaliczny", na standardzie wszystko jest jakby pod taką mgiełką. Do grania na zwykłym TV masz już złączke w zestawie z Xboxem natomiast do grania na telewizorze z HDMI potrzebny Ci jest po prostu kabelek HDMI (ok. 35 zł) A co do jakości do jest nieporównywalna, na HD gra się świetnie, naprawdę warto jest zainwestować w dobry TV.

2. Dysk 20 GB - na allegro ok. 220 zł, 120 GB 0 ok. 420 zł. Tak, da się go podpiąć do Arcade. Nie, nie można podpiąć normalnego dysku do Xboxa, takie rzeczy tylko w PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś nie wieże żeby sie do listopada wyrobili ale :P a co do trailera szkoda że nie pokazali jakiegoś gameplay mam nadzieje że w GoW2 będą takie "kombosy" jak na filmiku no a póki ci zostaje czekac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 00:55, penny napisał:

> Gears of War 2 - listopad 2008 :D
>
> Trailerek:
> http://www.gamersyde.com/stream_6250_en.html
heh, czyżby przyszedł mailing z xbox live? ;)


To też :P Jednak wcześniej przeczytałem na lepszym forum od tego ^^

@Mroczny Joga: Ja to mam nadzieję, że gierka będzie dłuższa i bez jakichś głupich bugów... Cholera, pre-ordery już w USA można składać chyba, a takie Rock Band to nigdzie nie ma pre-orderu -.-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, co przed chwilą zobaczyłem to po prostu cudo O_o

Pokazówka ulepszonego UE:
http://www.gamersyde.com/stream_6268_en.html

Wszystko wygląda pięknie i realistycznie. Najfajniejsze są te - że tak powiem - gluty :P Cieniowanie jest bardzo dobrze zrobione, a interakcja z otoczeniem wręcz doskonała. Ogólnie jestem pod wrażeniem :)

Mózgotrzep, ślinotok i szczękopad razem wzięte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, czy GoW 2 będzie (pomijając już te wszystkie nowe gluty itd) ładniejszy od GoW 1 na PC.. Wiecie, wszystko może się zdarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 15:28, WorldWar3PL napisał:

Ciekawi mnie, czy GoW 2 będzie (pomijając już te wszystkie nowe gluty itd) ładniejszy
od GoW 1 na PC.. Wiecie, wszystko może się zdarzyć :)


Musi być ;) W końcu to ulepszony silnik graficzny. Jeśli nie będzie ładniejszy, to nie kupię <foch> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze X360 (i nie tylko oni) wiedzą chyba o takim czymś jak XNA Game Studio Express. Przypomnę, że jest to zestawik narzędzi pozwalający na tworzenie gier na Xbox''a360 oraz PC. Jest to darmowe i niby łatwe - nie wiem, nie próbowałem.

Przydatne linki:
http://xnatutorial.com
http://xnadevelopment.com
http://en.wikipedia.org/w iki/Microsoft_XNA

Dobra, wystarczy na opis programu. Najlepsze jest to, że zrobione gierki są darmowe w XBLA (nareszcie coś za darmo :P). Najciekawsze IMO gry to:

Dishwasher: Dead Samurai
http://youtube.com/watch?v=lscKqMsnpJY

oraz

JellyCar
http://youtube. com/watch?v=DRaS1k7Wcjc

Gierki są naprawdę genialne i dają dużo frajdy :) Dishwasher to chyba najlepszy slasher tego typu, jaki kiedykolwiek widziałem. A teraz ruszać dupska do konsolek i ściągać demka! :D

Sry, nie wiem czemu linki się zwaliły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 02:31, bojanzaw napisał:

Gierki są naprawdę genialne i dają dużo frajdy :) Dishwasher to chyba najlepszy slasher
tego typu, jaki kiedykolwiek widziałem. A teraz ruszać dupska do konsolek i ściągać demka!


hehe jak to przeczytałem na innym forum "Xboxowy YouTube" ja na razie pobrałem tylko program do obsługi zobaczymy potem kilka gierek, teraz Turok czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuje się połączyć z MediaCenter na Viście, lecz ni stąd ni zowąd przerywa mi połączenie.

Wygląda to tak. Włączam Xboxa (komputer jest wcześniej włączony). Na PC uruchamiam MediaCenter. Wyskakuje mi komunikat, iż wykryto Xboxa, więc akceptuję i przechodzę do konfiguracji. Wpisuję 8cyfrowy kody, który miałem już wcześniej. Zaczyna się łączyć lecz po chwili otrzymuję komunikat, iż nie da rady się połączyć.

W czym tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Xbox 360 albo PS3. Do Xpudła bardziej mnie ciągnie, ale boje się, że mi się po paru dniach zepsuje, albo poniszczy płytki. W związku z tym mam pytanie, czy Xbox 360 nadal się tak psują i czy jeżeli kupię Xbox 360 Elite to będzie większa szansa, że mi się nie popsuje tak szybko?

PS: Naprawa Xpudła trwa 3 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 13:36, ja33no napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Xbox 360 albo PS3. Do Xpudła bardziej mnie ciągnie, ale boje
się, że mi się po paru dniach zepsuje, albo poniszczy płytki. W związku z tym mam pytanie,
czy Xbox 360 nadal się tak psują i czy jeżeli kupię Xbox 360 Elite to będzie większa
szansa, że mi się nie popsuje tak szybko?

PS: Naprawa Xpudła trwa 3 tygodnie?

LOL xD Jakie kilka dni, człowieku. Teraz są po prostu Falcony montowane (65nm), więc jest o wiele mniej awarii. Elite ma 65nm więc jest mniejsze, o wiele mniejsze, prawdopodobieństwo wystąpienia RoD. Tak, naprawa trwa około 3 tygodni i dostajesz za to jakiś bonus od Microsoftu ;) Oby mi szybko padł mój X :P Powiem ci, że mam Core już od paru miesięcy i się nie przegrzewa w ogóle ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 18:26, ja33no napisał:

Eh... z tymi konsolami jest okropnie cięzki wybór :P. Sam już niewiem co kupic.

Jeśli masz sporo hajsu, to możesz wziąć PS3. Jeśli jednak nie masz majątku, to bierz X360. Tak czy siak będziesz zadowolony ;)

Dnia 22.03.2008 o 18:26, ja33no napisał:

W jakie gry pogrywasz na Xpudle?

Obecnie w NBA Street Homecourt. Miałem też Mass Effect i Guitar Hero 3, ale sprzedałem, bo potrzebowałem hajsu na NDS. Mam też Gears of War, ale płytka musi pójść do regeneracji ;''(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować