Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

i jeszcze jedno szukam przejściówki czy coś w tym stylu żeby podłączyć kompa i xboxa 360 do jednego monitora i żeby nie trzeba było cały czas podłączać innych kabli np. chce pograć na xbox to muszę do monitora podłączyć kabel w miejsce kabla od kompa a ja chce mieć to wszystko w jednym kabelku żeby jak wyłącze kompa to włączyć xboxa bez zmiany kabli proszę o jakiś link czy coś w tym stylu mój monitor to lg 17 flatron l1730b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 20:33, filip1-1 napisał:

i jeszcze jedno szukam przejściówki czy coś w tym stylu żeby podłączyć kompa i xboxa
360 do jednego monitora i żeby nie trzeba było cały czas podłączać innych kabli np. chce
pograć na xbox to muszę do monitora podłączyć kabel w miejsce kabla od kompa a ja chce
mieć to wszystko w jednym kabelku żeby jak wyłącze kompa to włączyć xboxa bez zmiany
kabli proszę o jakiś link czy coś w tym stylu mój monitor to lg 17 flatron l1730b


Ja nie rozumiem twojego problemu. Masz 2 wejscia w monitorze jedno analogowe a drugie cyfrowe (DVI). Tak wiec kompa podpinasz pod DVI a X-a podpinasz pod analog i po problemie a przelanczasz obraz miedzy nimi przyciskiem source. Ja tak mam u siebie zrobione i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ktos chcial X-a podlaczyc do monitora - mam podobny problem. Tzn. chce kupic szare pudlo, ale nie mam telewizora, tylko laptopa (ale z dobrym, duzym ekranem) - czy bede mogl podlaczyc do niego konsole i uzywac ekranu jak telewizora? Wiem, ze HD pewnie w ten sposob nie uzyskam, ale lepszy rydz niz nic. Mam w komputerze takie rzeczy jak Express Cord slot, TV Out i port VGA - czy to wystarczy, czy bede potrzebowal dodatkowych kabli, jakies karty, czegokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 23:27, military napisał:

Widze ze ktos chcial X-a podlaczyc do monitora - mam podobny problem. Tzn. chce kupic
szare pudlo, ale nie mam telewizora, tylko laptopa (ale z dobrym, duzym ekranem) - czy
bede mogl podlaczyc do niego konsole i uzywac ekranu jak telewizora? Wiem, ze HD pewnie
w ten sposob nie uzyskam, ale lepszy rydz niz nic. Mam w komputerze takie rzeczy jak
Express Cord slot, TV Out i port VGA - czy to wystarczy, czy bede potrzebowal dodatkowych
kabli, jakies karty, czegokolwiek?


Będziesz potrzebował kabla VGA - znajdziesz na Allegro. Podpinasz go do portu VGA i chyba wiesz, co dalej zrobić :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyslam sie. ;) To nie daja go z konsola? Hmm, poszukam w sklepie w takim razie. Allegro odpada, jestem poza granicami kraju. ;) Dzieki wielkie za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 23:39, military napisał:

Domyslam sie. ;) To nie daja go z konsola? Hmm, poszukam w sklepie w takim razie. Allegro
odpada, jestem poza granicami kraju. ;) Dzieki wielkie za odpowiedz!


Niestety nie. W jakimś sklepie z takimi bajerami do konsol powinieneś go znaleźć na pewno. Jest oryginalny Microsoftu, więc nie będzie problemu ;) No problem, polecam się na przyszłość ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 23:54, military napisał:

To juz nie przeszkadzam wiecej tylko zamawiam, dzieki raz jeszcze. :)


Tylko pamiętaj, że aby mieć dźwięk, musisz mieć głośniki z gniazdami RCA, bądź przejściówkę 2x gniazda RCA/gniazdo minijack - ja taką mam i mam X360 podpiętego pod wieżę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, piszcie po ludzku. :) Tzn tak zeby osoba ktora zdecydowala sie nie na technikum, a na ogolniaka, tez zrozumiala. Z tego co przeczytalem na stornie oficjalnej xboxa, kabel bedzie pasowal. A jak nie bedzie, to ostatecznie skorzystam z jakiegos telewizora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 00:12, military napisał:

Ludzie, piszcie po ludzku. :) Tzn tak zeby osoba ktora zdecydowala sie nie na technikum,
a na ogolniaka, tez zrozumiala. Z tego co przeczytalem na stornie oficjalnej xboxa, kabel
bedzie pasowal. A jak nie bedzie, to ostatecznie skorzystam z jakiegos telewizora.

No to po ludzku. Kabel będzie pasował, ale nie po podłaczeniu do laptopa (które z resztą jest niemozliwe, bo kabel jest we/wy a Ty masz wyjście z klocka i wyjście z laptopa). Laptop nie przyjmie sygnału wideo z zewnątrz (chyba, że przez tuner TV).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 10:05, military napisał:

Mam tuner tv w laptopie.

no to jeśli ma wejście na chincha to możesz podłączyć do niego konsolę. tylko zapomnij wtedy o wysokiej rozdzielczość. zobaczysz zwykłe 480p jak na normalnym telewizorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 23:40, filip1-1 napisał:

zastanawiam się czy i-net do kompa przez modem mogę podłączyć do xbox 360


Modem zwykły? Taki wydzwaniany?
Jeżeli masz kartę sieciową w kompie, to nie powinno być problemów. Odplasz neta przez modem i przez ICS udstępniasz je Xboxowi połączonemu z kompem za pomocą zwykłego kabla sieciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować