Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Witam!
Jestem mam zamiar kupić swojego wymarzonego X''a ponieważ już od teraz nie nawidze PC i zgadzam się z osobami mówiącymi że gry na PC wymierają
a tak przechodząc do płęty tego posta chodzi mi o pare porad
1.Jaki najlepiej i kupić zestaw i najtaniej dla osoby która:
-ma zamiar zdobywać gamescore i być achivement hunterem do tego grać na xbox live [wiem że trzeba mieć golda ;]]
-mam zamiar oczywiście być do neta podłączony ;)
2.jak to jest z podłączeniem do neta co muszę posiadać jak podłączyć itp. wiem że jeszcze nie mam konsoli ale muszę już wiedzieć żeby przy kupnie od razu mieć wszystko ;)
3.napewno nie będę często gier kupować ;]
4.jak to jest z grą przez neta czy łatwo znaleść osoby chętne do gry czy trzeba mieć je w znajomych itp.
5.czy jak kupił bym X360 arcade czy będę miał problem z podłączeniem się do neta albo innymi sprawami
6.jak to jest z dyskiem czy drogi jest gdzie najtaniej kupić czy można w jakimś sklepie a nie przez neta
mam zamiar kupić arcade pack bo na premium raczej nie będzie mnie stać no chyba że już stanieje to wiadomo że kupię
no to chyba tyle jak coś to się jeszcze odezwę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 18:42, WIELKus napisał:

Witam!
Jestem mam zamiar kupić swojego wymarzonego X''a ponieważ już od teraz nie nawidze PC
i zgadzam się z osobami mówiącymi że gry na PC wymierają
a tak przechodząc do płęty tego posta chodzi mi o pare porad
1.Jaki najlepiej i kupić zestaw i najtaniej dla osoby która:
-ma zamiar zdobywać gamescore i być achivement hunterem do tego grać na xbox live [wiem
że trzeba mieć golda ;]]
-mam zamiar oczywiście być do neta podłączony ;)

Polecam Premium, ze względu na naprawdę ostatnimi czasy niską cenę. Co do online - do sieci wyciekły miliony kodów 48h Xbox Live Gold, więc można grać do woli. Ta wersja konsoli jest naprawdę świetna - ściągam sporo demek i dysk twardy naprawdę się przydaje.

Dnia 07.04.2008 o 18:42, WIELKus napisał:

2.jak to jest z podłączeniem do neta co muszę posiadać jak podłączyć itp. wiem że jeszcze
nie mam konsoli ale muszę już wiedzieć żeby przy kupnie od razu mieć wszystko ;)

Osobiście podłączam dołączony do konsoli kabel Ethernet do modemu. To wszystko.

Dnia 07.04.2008 o 18:42, WIELKus napisał:

3.napewno nie będę często gier kupować ;]

To jakim cudem chcesz być achievement-hunterem?

Dnia 07.04.2008 o 18:42, WIELKus napisał:

4.jak to jest z grą przez neta czy łatwo znaleść osoby chętne do gry czy trzeba mieć
je w znajomych itp.

Bardzo łatwo. Nic nie stoi też na przeszkodzie, żebyś grał ze znajomymi naturalnie.

Dnia 07.04.2008 o 18:42, WIELKus napisał:

5.czy jak kupił bym X360 arcade czy będę miał problem z podłączeniem się do neta albo
innymi sprawami

Nie, operacja podłączenia konsoli do internetu wygląda podobnie jak w innych wersjach.

Dnia 07.04.2008 o 18:42, WIELKus napisał:

6.jak to jest z dyskiem czy drogi jest gdzie najtaniej kupić czy można w jakimś sklepie
a nie przez neta

Dysk 20 GB kosztuje aktualnie około 200 zł. W sklepach innych niż internetowe raczej go nie znajdziesz.

Dnia 07.04.2008 o 18:42, WIELKus napisał:

mam zamiar kupić arcade pack bo na premium raczej nie będzie mnie stać no chyba że już
stanieje to wiadomo że kupię
no to chyba tyle jak coś to się jeszcze odezwę ;]

Powodzenia ;-) Upewnij się też, że nie chcesz PS3, żebyś potem nie żałował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej PS3 nie chce ze względów swoich własnych nie znam fajnych gier na PS3 jeszcze do tego wiele gier jakościowo jest gorszych niż te na X360 do tego znam jedną osobe co ma PS3 a tych co mają xboxa 40 albo więcej dlateg wole PS3
ps. dzięki za doradzenie może jednak zdecyduje się na premium bo z tego co przeliczyłem jeśli kupie arcade + dysk i grę wyjdzie mi ok. 1000zł a jak kupie xbox 360 premium bundle halo 3 no to wyjdzie mi też ok. tysiąca więc chyba jednak kupię premium jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko nie kupuj premium z przeceny bez HDMI ! :) ja mam takie i teraz wymieniam na z HDMI chociaż od 2 lat spokojnie chodzi ale niestety nie ma prawdziwego hd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 01:27, Blantman napisał:

tylko nie kupuj premium z przeceny bez HDMI ! :) ja mam takie i teraz wymieniam na z
HDMI chociaż od 2 lat spokojnie chodzi ale niestety nie ma prawdziwego hd :)

1080p możesz mieć zarówno na kablu VGA jak i component (choć w tym drugim przypadku mało telewizorów potrafi taki sygnał odtworzyć). Jedyne ograniczenie jest takie że przy odtwarzaniu filmów HD obraz nie będzie 1080p... ale to i tak tylko ze względu na brak wsparcia dla HDCP w obu tych złączach :) a to ma znaczenie tylko i wyłącznie jeśli wypożyczasz takie filmy z marketplace albo posiadasz odtwarzacz HD-DVD :)
nie bardzo więc wiem do jakiego "prawdziwego hd" się odnosisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam moje pytanie pewnie dla wielu z was będzie kuriozalne ale myślałem ostatnio czy nie kupić sobie x-boxa bo cena poniżej 800zł naprawdę zachęca jednak jestem ciekawy czy można go podłączyć pod normalny(4 letni) telewizor czy to musi być nowy telewizor z HD i innym świństwem?. Jeśli można to czy dużo traci się na jakości gry na zwykłym telewizorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 18:57, Mroczny Elf99 napisał:

witam moje pytanie pewnie dla wielu z was będzie kuriozalne ale myślałem ostatnio czy
nie kupić sobie x-boxa bo cena poniżej 800zł naprawdę zachęca jednak jestem ciekawy czy
można go podłączyć pod normalny(4 letni) telewizor czy to musi być nowy telewizor z HD
i innym świństwem?. Jeśli można to czy dużo traci się na jakości gry na zwykłym telewizorze?


Tyle razy tu było mówione... Nie musisz mieć specjalnego TV, lol. W zestawie masz kabelek do zwykłego TV. Dużo tracisz grając na zwykłym, ale nie oznacza to, że nie doświadczysz bardzo dobrej grafiki. Napisy będą rozmyte dość i trudno będzie ci się je czytać. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 18:57, Mroczny Elf99 napisał:

witam moje pytanie pewnie dla wielu z was będzie kuriozalne ale myślałem ostatnio czy
nie kupić sobie x-boxa bo cena poniżej 800zł naprawdę zachęca jednak jestem ciekawy czy
można go podłączyć pod normalny(4 letni) telewizor czy to musi być nowy telewizor z HD
i innym świństwem?. Jeśli można to czy dużo traci się na jakości gry na zwykłym telewizorze?

A teraz sobie odpowiedz na pytanie. Czy nie lepiej kupić kabel HD AV VGA i podłączyć Xboxa360 z monitorem? Jak masz LCD, to super, jak CRT to też nieźle. Po co męczyć się ze starymi telewizorami CRT, skoro możesz mieć lepszą jakość, za relatywnie małe pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć o tych darmowych 48 h kodach ? :D bo na razie trafiłem na parę fakeów podaj może jakieś linki a jeśli to narusza zasady to chociaż na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 19:12, wormage napisał:

Możesz rozwinąć o tych darmowych 48 h kodach ? :D bo na razie trafiłem na parę fakeów
podaj może jakieś linki a jeśli to narusza zasady to chociaż na priv.


A to pytanie to niby do kogo? O_o Tu jakiś niewidzialny post jest, czy mi się zdaje? xD Stronka już nie działa i trzeba czekać do następnej promocji lub po prostu sobie wykupić abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 19:17, bojanzaw napisał:

A to pytanie to niby do kogo? O_o Tu jakiś niewidzialny post jest, czy mi się zdaje?
xD Stronka już nie działa i trzeba czekać do następnej promocji lub po prostu sobie wykupić
abonament.


Nie zauważyłeś bo nie czytasz zbyt uważnie. Parę postów wyżej WorldWar3PL pisze:" (...) Co do online - do sieci wyciekły miliony kodów 48h Xbox Live Gold, więc można grać do woli. Ta wersja konsoli jest naprawdę świetna - ściągam sporo demek i dysk twardy naprawdę się przydaje."

Aha i jeszcze jedno, ktoś może zna jakieś linki lub sam może mi wytłumaczyć w łopatologiczny sposób jak podłączyć xboxa 360 do modemu sagem sieci netia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 19:20, bartek002 napisał:

jak podepne neo usb do x to bedzie dzialac tylko sie nie smiejcie bo gralem na 1 x i
tylko single

Nie da rady, ale co za problem skombinować kabel Ethernetowy RJ-45 za około 50 groszy za metr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 19:24, wormage napisał:

Nie zauważyłeś bo nie czytasz zbyt uważnie. Parę postów wyżej WorldWar3PL pisze:" (...)
Co do online - do sieci wyciekły miliony kodów 48h Xbox Live Gold, więc można grać do
woli. Ta wersja konsoli jest naprawdę świetna - ściągam sporo demek i dysk twardy naprawdę
się przydaje."


To byś mógł odpowiedzieć na jego posta -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 19:26, bartek002 napisał:

aha i antene do tego czy co

Chryste Panie!! Jaką antenę! Kupujesz kabel, taki jakim masz podłączony komputer z modemem i podłączasz nim Xboxa 360 do modemu ew. Switcha. Żadnej anteny nie używasz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Już niedługo kupuję X360 i nie jestem pewny do gier z xbox (1). Czytałem, że zamawia się takie przez internet na dysk X360, ale czy jeżeli kupię grę (pudełkową wersję ;p) przeznaczoną dla pierwszego X to będzie działała? Chodzi mi o FIFA Street 2. Na PS2 bardzo mi się podobała, a o FS3 czytałem mało pochlebne opinie. I czy na X360 są jakieś wyścigi F1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 20:15, BlackBomb napisał:

Mam pytanie. Już niedługo kupuję X360 i nie jestem pewny do gier z xbox (1). Czytałem,
że zamawia się takie przez internet na dysk X360, ale czy jeżeli kupię grę (pudełkową
wersję ;p) przeznaczoną dla pierwszego X to będzie działała? Chodzi mi o FIFA Street
2. Na PS2 bardzo mi się podobała, a o FS3 czytałem mało pochlebne opinie. I czy na X360
są jakieś wyścigi F1?


Działają, jeśli uprzednio ściągniesz ze strony xbox.com update z kompatybilnością i wypalisz na płytkę. Potem wkładasz do konsoli i postępujesz zgodnie z instrukcją na ekranie :P F1 jest dla PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 09.04.2008 o 19:00, Budyn napisał:

A teraz sobie odpowiedz na pytanie. Czy nie lepiej kupić kabel HD AV VGA i podłączyć
Xboxa360 z monitorem? Jak masz LCD, to super, jak CRT to też nieźle. Po co męczyć się
ze starymi telewizorami CRT, skoro możesz mieć lepszą jakość, za relatywnie małe pieniądze?

A o takiej możliwości to już zupełnie nie wiedziałem. No to chyba go kupię bo już mnie szklak trafia jak mam zawsze patrzeć czy gra mi pójdzie i jakie ma wymagania:P. a teraz tak jaką wersje bys polecał bo widzę że są 3 i widzę też znaczne różnice w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować