Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2008 o 21:38, Mroczny Elf99 napisał:

A o takiej możliwości to już zupełnie nie wiedziałem. No to chyba go kupię bo już mnie
szklak trafia jak mam zawsze patrzeć czy gra mi pójdzie i jakie ma wymagania:P. a teraz
tak jaką wersje bys polecał bo widzę że są 3 i widzę też znaczne różnice w cenie.


i to wygladac moze tak :

20080409214321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2008 o 21:44, MLODY2K6 napisał:

i to wygladac moze tak :


Wygląda to całkiem kusząco. A czy podłączenie tego kabla to naprawdę taka rutynowa spraw i wszystko działa ślicznie na monitorze czy wymaga to jakiś specjalnych zabiegów? Aha i ile kosztuje ten kabelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 08:05, Mroczny Elf99 napisał:


> i to wygladac moze tak :

Wygląda to całkiem kusząco. A czy podłączenie tego kabla to naprawdę taka rutynowa spraw
i wszystko działa ślicznie na monitorze czy wymaga to jakiś specjalnych zabiegów? Aha
i ile kosztuje ten kabelek?


nie ma zadnych kombinacji podlaczasz i dzialasz. jesli chodzi o kabel to ceny zaczynaja sie od 30zl a koncze sie na 130zl. Sam osobiscie sprawdzalem i nie ma zadnej ruznicy miedzy kablami za 30 a 130zl mozna miec tylko zastrzezemnia do jakosi wykonania ale jesli chodzi o jakosc obrazu to bez roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2008 o 08:58, MLODY2K6 napisał:

nie ma zadnych kombinacji podlaczasz i dzialasz. jesli chodzi o kabel to ceny zaczynaja
sie od 30zl a koncze sie na 130zl. Sam osobiscie sprawdzalem i nie ma zadnej ruznicy
miedzy kablami za 30 a 130zl mozna miec tylko zastrzezemnia do jakosi wykonania ale jesli
chodzi o jakosc obrazu to bez roznicy

aha rozumiem. I jakość obrazu jest wtedy taka jak na dobrym telewizorze tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 10:59, Mroczny Elf99 napisał:


> nie ma zadnych kombinacji podlaczasz i dzialasz. jesli chodzi o kabel to ceny zaczynaja

> sie od 30zl a koncze sie na 130zl. Sam osobiscie sprawdzalem i nie ma zadnej ruznicy

> miedzy kablami za 30 a 130zl mozna miec tylko zastrzezemnia do jakosi wykonania
ale jesli
> chodzi o jakosc obrazu to bez roznicy
aha rozumiem. I jakość obrazu jest wtedy taka jak na dobrym telewizorze tak?


jakosc jest taka sama jak na tv LCD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 11:04, MLODY2K6 napisał:

>
>
> > miedzy kablami za 30 a 130zl mozna miec tylko zastrzezemnia do jakosi wykonania

> ale jesli
> > chodzi o jakosc obrazu to bez roznicy
> aha rozumiem. I jakość obrazu jest wtedy taka jak na dobrym telewizorze tak?

jakosc jest taka sama jak na tv LCD

ok a tak trochę czytam teraz o tym xboxie i widzę że niektóre gry wymagają wersję z dyskiem twardym dlazcego? tzn że jakbym kupił tę wersję arcade z karta pamięci tylko to nie pogram???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 17:20, Mroczny Elf99 napisał:

> jakosc jest taka sama jak na tv LCD
ok a tak trochę czytam teraz o tym xboxie i widzę że niektóre gry wymagają wersję z dyskiem
twardym dlazcego? tzn że jakbym kupił tę wersję arcade z karta pamięci tylko to nie pogram???


Poprostu niektore gry musza sie zaaktualizowac i dane musza zostac sciagniete na dysk. Do nie ktorych gier wychodza dodatki i tez nalezalo by je zainstaloiwac. X360 w wersji Arcade dla mnie jest dla mnie bezuzyteczny gdyz sciagam dema a one nie zajmuja 500mb tylko kolo 1GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 17:20, Mroczny Elf99 napisał:

ok a tak trochę czytam teraz o tym xboxie i widzę że niektóre gry wymagają wersję z dyskiem
twardym dlazcego? tzn że jakbym kupił tę wersję arcade z karta pamięci tylko to nie pogram???

gier które obowiązkowo wymagają HD praktycznie nie ma. są to bodaj dwa lub 3 tytuły, już nie pamiętam. wszystko inne bez problemu załatwisz z kartą pamięci. aktualizacje do gier rzadko przekraczają kilka mega więc nie powinno być problemu z miejscem. chyba że chcesz ściągać dema albo gry xbox live arcade - wtedy 256 megowa karta może się okazać po prostu zbyt mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z awaryjnością obecnych xbox-ów 360 ? Przymierzam się do zakupu i chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat. Czytałem że egzemplarze po 2007 roku mają wymienione chłodzenie i podobno są mniej awaryjne, ale wole wiedzieć jak to wychodzi w tzw "praniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RoD naturalnie wciąż występuje, ale nie w takich ilościach, jak wcześniej.
Oczywiście nie wszystkie okazy sprzed 2007 są awaryjne. Mój jest bodajże z końcówki 2006 i przy 35'' stopniowym upale po 8-10 godzinach (oczywiście mówię o roku poprzednim) działał idealnie. Zależy, jak trafisz po prostu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam pytanie, co byście radzili podłączyć jako wyświetlacz do Xbox'' 360? Telewizor LCD 32'' Sharp Aquos HD Ready (Panorama) czy monitor BenQ 19'' (format 4:3)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie telewizor. Dlaczego? Przede wszystkim format 16:9. Dwa, HD Ready - podobną rozdzielczość pewnie osiągniesz na monitorze, ale 32'' raczej bije na głowę 19'', prawda? :) No i nie musisz dokupywać żadnych kabli x360->monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 13:44, WorldWar3PL napisał:

Zdecydowanie telewizor. Dlaczego? Przede wszystkim format 16:9. Dwa, HD Ready - podobną
rozdzielczość pewnie osiągniesz na monitorze, ale 32'' raczej bije na głowę 19'', prawda?
:) No i nie musisz dokupywać żadnych kabli x360->monitor.


Dzięki serdeczne za odpowiedź... :D
EDIT: Pytałem się ze względu na to, że dużo osób wybiera podłączenie do monitora mimo iż mi bardziej pasuje wakacyjny odpoczynek na kanapie z moim Xikiem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 16:32, MLODY2K6 napisał:

> Można wiedzieć co to za monitorek i ile ma cali?
>

SAMSUNG 226BW 22"


Wlaśnie mam zamiar zakupić ten sam model możesz napisać pare słów jak ten monitorek współpracuje z xboxem 360??
zastanawiam się jeszcze nad modelem samsung 2232BW i nie wiem który wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2008 o 16:58, cartheone napisał:

Wlaśnie mam zamiar zakupić ten sam model możesz napisać pare słów jak ten monitorek współpracuje
z xboxem 360??
zastanawiam się jeszcze nad modelem samsung 2232BW i nie wiem który wybrać.


Do monbitora nie mam zadnych zastrzezen no moze tylko to ze dioda od podswietalnia przycisku power za mocno swoeci. Przy zakupie musisz uwazac zeby nie trafil ci sie model z jakims pixelem bo gwarancja samsunga tego nie obejmuje. Co dalje. Jesli chodzi o uzytkowanie to jestem bardzo zadwolony. Caly czas korzystam z jego roznych trybow np jak siedze w internecie to uzywam opcji text, siedze przy grach biore game, siedze przy filmie biore movie. Chodzi o to ze monitor wtedy zmeinia jasnosc kontrast obrazu itd. Jedyna rzecza ktorej mi w nim brakuje to full hd. Gdby to mial to siedzial bym przy nim jeszcze dlugo i dlugo. Co di gier z X360 podlaczasz przez kabek VGA do zlacza analogowego ustawiasz w monitorze tryb game i odlatujesz w swiecie gier. Dla mnie Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podłączenie konsoli do monitora wybierają zazwyczaj osoby, które cenią sobie wygodę i wolą grać w pokoju i/lub posiadają telewizor SD, na którym grafika prezentowała by się gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cze.
Po obniżkach cen x0 zastanawiam się czy sobie go nie kupić [arcade - 777zł, wcześniej się zastanawiałem nad PSP]. Mam tylko problem, mam monitor Samtron 76DF, niestety nie ma on wejścia VGA z tyłu...[jakiś dziwny on jest]. Czy jakbym zastosował takie coś : http://www.allegro.pl/item339684998_adapter_vga_svg_xga_mesko_meski_15pin.html czy to załatwiłoby sprawę ? To do kabla, a potem kabel AV VGA od x0... Czy to będzie działać ? Z góry dzięki za pomoc.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować