Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2008 o 22:33, Moras1990 napisał:

Ajajaj.. jak pech to pech. Konsolę mam niecałe trzy miesiące, a już padł napęd. Widocznie
musiałem trafić na jakiś wadliwy egzemplarz, bo to jest na prawdę dziwne. Grałem tylko
w oryginalne gry, który praktycznie nie posiadały żadnych rysek... Najgorsze w tym wszystkim
jest to, że konsolę mimo iż kupiłem w pewnym sklepie internetowym to okazała się być
przestrojona, tak więc nici z gwarancji u Microsoftu... Mam nauczkę, żeby kupować rzeczy
drożej ale z pewnych źródeł, a nie żałować pieniędzy. Jak się mówi "skąpy płaci dwa razy".


i nie miałes zadnego paragon lub czegos podobnego? nie masz szans zeby Ci go wymienili ? Bedziesz musial iść to jakiegos prywatnego rzeźnika może jak naprawisz.. Skąd wiesz ze jest przestrojona;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 22:33, Moras1990 napisał:

Ajajaj.. jak pech to pech. Konsolę mam niecałe trzy miesiące, a już padł napęd. Widocznie
musiałem trafić na jakiś wadliwy egzemplarz, bo to jest na prawdę dziwne. Grałem tylko
w oryginalne gry, który praktycznie nie posiadały żadnych rysek... Najgorsze w tym wszystkim
jest to, że konsolę mimo iż kupiłem w pewnym sklepie internetowym to okazała się być
przestrojona, tak więc nici z gwarancji u Microsoftu... Mam nauczkę, żeby kupować rzeczy
drożej ale z pewnych źródeł, a nie żałować pieniędzy. Jak się mówi "skąpy płaci dwa razy".


Masz przecież nieużywany serial na pudełku chyba... Jeśli nikt tej konsoli przedtem nie rejestrował, to możesz ją zarejestrować i zamówić kuriera od MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 22:53, miodus napisał:

i nie miałes zadnego paragon lub czegos podobnego? nie masz szans zeby Ci go wymienili ?


Paragon mam, ale skoro jest przestrojona to raczej nici z napray u Microsoftu.

>Bedziesz musial iść to jakiegos prywatnego rzeźnika może jak naprawisz..

Tak będę musiał zrobić...

>Skąd wiesz ze jest przestrojona;>?

Ehh, wiedziałem, że będą takie pytania. Znajomy ma przestrojonego ixa i jedzie na piratach i kiedyś przyniósł do mnie płytkę z grą i się odpaliła. Stąd wiem, ze przestrojona :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 01:42, Moras1990 napisał:

Ehh, wiedziałem, że będą takie pytania. Znajomy ma przestrojonego ixa i jedzie na piratach
i kiedyś przyniósł do mnie płytkę z grą i się odpaliła. Stąd wiem, ze przestrojona :]


Aha heh no to moze przez te piraty napęd Ci sie zepsuł? aa moze chcesz kupic x-boxa? xD hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 17:16, miodus napisał:

Aha heh no to moze przez te piraty napęd Ci sie zepsuł?


Na pewno nie, gdyż tylko jeden raz takowa płyta była w tym napędzie...

Dnia 24.07.2008 o 17:16, miodus napisał:

aa moze chcesz kupic x-boxa? xD hehe


Nie dzięki. :] Mam swój... tyle, że w serwisie :P

A dzisiaj akurat przyszła paczka od EA z Bad Company :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 17:21, Moras1990 napisał:

A dzisiaj akurat przyszła paczka od EA z Bad Company :(

tak to juz jest ze x-box pada w najgorszych momentach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko dotyczące usługi xbox live otóż założyłem konto na norweskie dane. I nie wiem czy moge grać z ludźmi z całego świata czy tylko z norwegami :P


Ps. Jak narazie to spotkałem sie tylko z językiem norweskim ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Grać możesz z wszystkimi, ale nie wiem czy xbl przy szukaniu lobby nie kieruje się też narodowością włąśnie... A po jaki kij robiłęś na norwegię?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 17:36, Rumcajs52 napisał:

>
Grać możesz z wszystkimi, ale nie wiem czy xbl przy szukaniu lobby nie kieruje się też
narodowością włąśnie... A po jaki kij robiłęś na norwegię?! :D

Ponieważ za rok będe tam mieszkał ;p
i powoli próbuje przystosować sie do ich języka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam pytanie widzę na np. torrenty.org że na xboxa są gierki do ściągnięcia muszę mieć jakieś specjalne płyty czy coś w tym stylu żeby je uruchomić!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 22:01, filip1-1 napisał:

słuchajcie mam pytanie widzę na np. torrenty.org że na xboxa są gierki do ściągnięcia
muszę mieć jakieś specjalne płyty czy coś w tym stylu żeby je uruchomić!!???



Tak musisz miec specjalne płyty oryginalne MS dzwoisz do nich i prosisz o pare sztuk bo chcesz grac na piratach a na oryginalne gry Ci sie nie chce kay wydawac a oni wtedy wysyłają CI te płyty :P heh a tak na serio to jest piracto i tego nikt nie popiera daj ludziom zarobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 13:31, miodus napisał:

> słuchajcie mam pytanie widzę na np. torrenty.org że na xboxa są gierki do ściągnięcia

> muszę mieć jakieś specjalne płyty czy coś w tym stylu żeby je uruchomić!!???


Tak musisz miec specjalne płyty oryginalne MS dzwoisz do nich i prosisz o pare sztuk
bo chcesz grac na piratach a na oryginalne gry Ci sie nie chce kay wydawac a oni wtedy
wysyłają CI te płyty :P heh a tak na serio to jest piracto i tego nikt nie popiera daj
ludziom zarobic :)


to ja jakiś chyba głupi jestem myślałem że to legal ale debil ze mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 15:46, BoloMaster napisał:

co trzeba zrobić żeby aktywować usługę Xbox Live?
podpiąłem konsolę do neostrady i nie wiem co dalej:(


Zrób test połączenia na konsoli i jeśli test będzie poprawny, to później kliknij Dołącz do usługi Xbox Live w zakładce Xbox Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 15:46, BoloMaster napisał:

co trzeba zrobić żeby aktywować usługę Xbox Live?
podpiąłem konsolę do neostrady i nie wiem co dalej:(



Polecam odwiedzc strone OC i zapoznac sie z poradnikiem.
http://www.onlinecenter.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=691&Itemid=19 8
Wrog szczegolowo opisal kazda mozliwa opcje z podlaczaniem sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 16:41, ZERATUL PL napisał:

> co trzeba zrobić żeby aktywować usługę Xbox Live?
> podpiąłem konsolę do neostrady i nie wiem co dalej:(


Polecam odwiedzc strone OC i zapoznac sie z poradnikiem.
http://www.onlinecenter.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=691&Itemid=19 8
Wrog szczegolowo opisal kazda mozliwa opcje z podlaczaniem sie.


jak mam podłączyć xboxa do internetu mam modem thomson speedtouch i nie wiem jak to zrobić????? dajci jakiś link z instrukcją albo to opiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 14:10, filip1-1 napisał:

> > słuchajcie mam pytanie widzę na np. torrenty.org że na xboxa są gierki do ściągnięcia

>
> > muszę mieć jakieś specjalne płyty czy coś w tym stylu żeby je uruchomić!!???

>
>
> Tak musisz miec specjalne płyty oryginalne MS dzwoisz do nich i prosisz o pare
sztuk
> bo chcesz grac na piratach a na oryginalne gry Ci sie nie chce kay wydawac a oni
wtedy
> wysyłają CI te płyty :P heh a tak na serio to jest piracto i tego nikt nie popiera
daj
> ludziom zarobic :)

to ja jakiś chyba głupi jestem myślałem że to legal ale debil ze mnie :-)


zdarza sie :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 20:25, filip1-1 napisał:

jak mam podłączyć xboxa do internetu mam modem thomson speedtouch i nie wiem jak to zrobić?????
dajci jakiś link z instrukcją albo to opiście


właśnie zacytowałeś posta, w którym dostałeś link do instrukcji i jeszcze o niego prosisz? No teraz wystarczy już tylko podłączyć konsolę wg. tamtej strony - tego już za ciebie nikt nie zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować