Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2008 o 17:17, WorldWar3PL napisał:

Osoba posiadająca hasło do konta xbox live (czyli hasło do systemu xbox com i Windows
Live) posiada dostęp do wszystkich Twoich usług Windows .NET Passport (o ile takie posiadasz).
Może zmienić sobie gamertag i korzystać z Twojego konta jak ze swojego. W sumie poza
tym to już chyba nic ;-)


Ale może posługiwać sie danymi mojego starszego.Może zrobić coś niezgodnego z prawem a oni przyjdą potem do mojego taty.A wtedy wole nie wiedzieć co sie ze mną stanie;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 17:26, 000franek napisał:

Ale może posługiwać sie danymi mojego starszego.Może zrobić coś niezgodnego z prawem
a oni przyjdą potem do mojego taty.A wtedy wole nie wiedzieć co sie ze mną stanie;(;(

Trzeba było podać swoje dane .Tak to jest .Moim zdaniem Internet powinien być tylko dla osób dorosłych bo potem takie kfiatki wynikają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 17:34, jackass napisał:

> Ale może posługiwać sie danymi mojego starszego.Może zrobić coś niezgodnego z prawem

> a oni przyjdą potem do mojego taty.A wtedy wole nie wiedzieć co sie ze mną stanie;(;(

Trzeba było podać swoje dane .Tak to jest .Moim zdaniem Internet powinien być tylko dla
osób dorosłych bo potem takie kfiatki wynikają :/


On wiedział że ja robie to na jego dane.
a że mi je skradziono to nie moja wina ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 09:36, WorldWar3PL napisał:

Gratulacje, chętnie posłuchamy, jak tego dokonałeś - bo widać nieźle spanikowałeś.
Do zobaczenia na XBL :)

Nom panika była duża xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 14:14, L33T napisał:

Nadal nie rozumiem jak ci je skradziono.

pewnie zapomnial hasla i zrobil wielka afere ,ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 14:22, jackass napisał:

> Nadal nie rozumiem jak ci je skradziono.
pewnie zapomnial hasla i zrobil wielka afere ,ot co


Otóż to, bo nie wiem jak można dokonać kradzieży, nie używając keyloggera, co na X360 jest raczej niemożliwe ;> Bilobil trza kupić... ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledze popsuł się napęd X360, wkłada do niego płytę i od razu pojawia się komunikat, że płyta jest brudna albo porysowana i nie można grać. Na płycie nie ma żadnych rys ani zabrudzeń, tak więc wskazuje to jednoznacznie na wadę napędu (lasera ;P). I tu jego pytanie - zwrócić się z tym do Microsoftu (jeśli tak, to gdzie dokładnie trzeba zadzwonić?) czy do empiku, w którym kupił konsolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może najpierw do empiku.

"W przypadku awarii sprzętu w ciągu 14 dni od daty zakupu konsoli X360 możesz zgłosić się bezpośrednio do Sprzedawcy (czyli w miejscu, gdzie kupiłeś konsolę) w celu oddania, zareklamowania towaru lub wymienienia na nowy (w zależności od opcji przewidywanych przez Sprzedawcę).
Klient musi oddać Sprzedawcy konsolę w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami wchodzącymi w skład zestawu (zasilacz, kable itd.).

Po upływie 14 dni od daty zakupu konsoli, Klient powinien skontaktować się telefonicznie z Xbox Helpline (Polska): 00800 441 17 96 (połączenie bezpłatne z tel. stacjonarnego, nie dotyczy połączenia z tel. komórkowego), aby zarejestrować swoją konsolę X360 w celu aktywacji gwarancji (wymagane jest podanie numeru seryjnego konsoli) oraz zgłosić usterkę.

Centrum Pomocy Technicznej firmy Microsoft w trakcie rozmowy z klientem postara się:
a) zdiagnozować problem;
b) ustalić, czy problem dotyczy sprzętu, akcesoriów czy oprogramowania;
c) jeżeli okaże się to konieczne - zorganizuje kuriera, który odbierze konsolę od klienta i dostarczy do serwisu, gdzie konsola zostanie naprawiona, a po serwisowaniu dostarczy ją z powrotem do klienta. Koszt przesyłek pokrywa Microsoft.

Po zgłoszeniu usterki i zapadnięciu decyzji o wysłaniu konsoli na serwis, klient otrzyma e-mailem kod kreskowy do wydrukowania lub drogą pocztową gotowy, wydrukowany kod kreskowy w celu naklejenia go na list przewozowy firmy kurierskiej. Klient może sam zamówić kuriera po otrzymaniu kodu kreskowego i uzgodnić dokładną godzinę odbioru przesyłki, nr tel. (0-22) 650 16 61.
W przypadku serwisowania akcesoriów lub wymiany uszkodzonych gier Microsoft Games Studios klient pokrywa koszty przesyłki.
Klient musi odesłać do serwisu konsolę w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami wchodzącymi w skład zestawu (zasilacz, kable itd.). Naprawa serwisowa jest realizowana w czasie 3 tygodni.

W przypadku gdy Klient dokonał zakupu konsoli zagranicą i posiada ważny paragon/rachunek – powinien zadzwonić bezpośrednio na numer Xbox Helpline (Polska) 00800 441 17 96, aby aktywować gwarancję.
Klient posiadający uszkodzoną konsolę kupioną zagranicą (z aktywną gwarancją) powinien liczyć się z tym, że może ponieść koszty wysyłki konsoli do serwisu. " /hiv

Już to tutaj wklejałem chyba parę razy... Jakiś moderator mógłby przykleić tego posta, żeby uniknąć powtarzania pytań nt. procedury serwisowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję sobie Xboxa 360 i mam parę pytań. Mam nadzieję, że ktoś na nie rozwlekle odpowie.
1.Premium, Elite czy Arcade?
2.Jeśli Premium to lepiej z HDMI, czy ten HDMI można dokupić później?
3. Co jest potrzebne na starcie? Chodzi mi o to, czy trzeba coś dokupować, jak np. Memory Card do PS2
4. Gry na początek?

I teraz najważniejsza kwestia. Nihuhu nie wiem o co chodzi z tym netem. Mam (niestety) liveboxa tp. Czy będę mógł z niego podprowadzić neta do konsoli czy coś trzeba będzie dokupować? Wytłumaczcie proszę, i z góry dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 01:28, Alexx1 napisał:

Kupuję sobie Xboxa 360 i mam parę pytań. Mam nadzieję, że ktoś na nie rozwlekle odpowie.
1.Premium, Elite czy Arcade?
2.Jeśli Premium to lepiej z HDMI, czy ten HDMI można dokupić później?
3. Co jest potrzebne na starcie? Chodzi mi o to, czy trzeba coś dokupować, jak np. Memory
Card do PS2
4. Gry na początek?

I teraz najważniejsza kwestia. Nihuhu nie wiem o co chodzi z tym netem. Mam (niestety)
liveboxa tp. Czy będę mógł z niego podprowadzić neta do konsoli czy coś trzeba będzie
dokupować? Wytłumaczcie proszę, i z góry dzięki ;]



1. Z zakupem wersji Xboxa radziłbym się wstrzymać bo niedługo mają sprzedawać Premium z dyskiem 60 gb w cenie tego 20 gb bo wycofują go z rynku. Możesz brać elite bo ma 200 gb dysk. Osobiście mi starczy na razie mój premium z 20 gb mam chyba z 10 dem i savy gier. Arcade nie polecam no chyba że nie chcesz mieć dem filmów itd na x boxie.
2.Wersje z HDMI mają wbudowane lepsze chłodzenie beż HDMI jest większe ryzyko że szybciej Ci padnie konsola
3. Jeśli kupisz arcade to kartę pamięci trzeba dokupić na savy w innym przypadku nic więcej nie trzeba
4. jak lubiszi strzelanki to obowiązkowo GTA IV, Gears of War, Halo 3
z bijatyk Soul Calibur IV. Moją pierwszą gra było GTa na którym sie nie zawiodłem a później kupiłem Soula ale to kwestia gustu

Jeśli chodzi o liveboxa nie wiem jak to z nim jest niech ktoś inny Ci wytłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 01:45, MasterPL napisał:

1. Z zakupem wersji Xboxa radziłbym się wstrzymać bo niedługo mają sprzedawać Premium
z dyskiem 60 gb w cenie tego 20 gb bo wycofują go z rynku. Możesz brać elite bo ma 200
gb dysk.


120GB, a nie 200...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 01:28, Alexx1 napisał:

Kupuję sobie Xboxa 360 i mam parę pytań. Mam nadzieję, że ktoś na nie rozwlekle odpowie.
1.Premium, Elite czy Arcade?
2.Jeśli Premium to lepiej z HDMI, czy ten HDMI można dokupić później?
3. Co jest potrzebne na starcie? Chodzi mi o to, czy trzeba coś dokupować, jak np. Memory
Card do PS2
4. Gry na początek?


To teraz ja odpowiem :)
1.IMHO najbardziej opłaca się Premium. Masz tam wszystko czego potrzebujesz do grania, Elite jest za drogi, a dysk którego Arcade nie ma przydaje się do ściągania demek.
2.HDMI to jest wyjście video które wysyła obraz w lepszej jakości, i jeso ono wbudowane bezpośrednio w płytę główną(nie wiem jak to się nazywa) konsoli, więc nie można tego sobie dokupić później. I włąśnie, te wersje konsoli które mają wbudowane wyjście HDMI są mnie awaryjne, potrzebują mniej prądu, ogólnie są lepsze, więc bierz wersję z HDMI(~990zł)
3.Na starcie nie jest nic potrzebne. Nawet jeśli masz Arcade, bo kolega MasterPL źle powiedział i w Arcade masz kartę pamięci w zestawie. Ale mówmy o Premium. Masz wszystko co jest potrzebne w zestawie, ale jeśli masz telewizor HD to możesz jeszcze dokupić kabel HDMI, i wtedy będziesz miał lepszą jakość obrazu.
4.Gry? Zależy czy chcesz grać więcej samemu czy przez internet. Na pewno HALO 3 bardzo fajny single, i miodzio multi, więc można grać i samemu, i z innymi. Mass Effect jeśli lubisz gry RPG. Jak chcesz grać dużo w multi to Battlefield:Bad Company. Call of Duty 4 na początek nie polecam. Single poootwornie krótki, a muli po jakimś czasie się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 01:28, Alexx1 napisał:

/ciach/


Troche to uzupelnie...

1. Zalezy jakim budzetem dysponujesz... Arcade - 777 zl (nie ma dysku, mozna dokupic go (ceny rozne), w zestawie jest karta pamieci 256 MB, nie dodaja kabla sieciowego, ani kabla umozliwiajacego rozgrywke w HD, mozna dokupic bez problemu, daja plytke z 5 grami Arcade), Premium - 999 zl(20 gb (radze sie wstrzymac, bo wprowadzaja wersje z dyskiem 60 gb, za ta sama cene), daja kabel sieciowy, oraz Component HD, headset), Elite - 1399zl (dysk 120 gb, i te same dodatki co w Premium, tylko ze czarne).

2. Koniecznie z HDMI, bo to oznacza ze to nowsza wersja, z lepszym chlodzeniem, ma mniejsza szanse na padniecie od starych wersji.

3. Na starcie? Zalezy od wersji i sprzetu do jakiego chcesz podlaczyc konsole...

4. GTA IV, BioShock, The Orange Box, Gears of War, CoD 4, Halo 3, Mass Effect, GRAW, Forza Motorsport 2, Rainbow Six Vegas, Burnout Paradise i wiele, wiele innych...

A co do neta przy Liveboxie polecam przeczytac to:
http://www.onlinecenter.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=691&Itemid =198

EDIT: Ups, nie refreshowalem, sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, a wiadomo może kiedy ma wyjść ta wersja z 60 gigowym dyskiem? Przeglądałem także akcesoria i czy możecie mi powiedzieć czy przydaje się ta ładowarka do pada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 14:46, Alexx1 napisał:

Dzięki za odpowiedzi, a wiadomo może kiedy ma wyjść ta wersja z 60 gigowym dyskiem? Przeglądałem
także akcesoria i czy możecie mi powiedzieć czy przydaje się ta ładowarka do pada?

Sam posiadam ładowarke do pada i powiem Ci ze opłaca sie bo jesli np podczas grania pada Ci pad;] to podlanaczasz ładowarkę i grasz dalej a nie szukasz nastepnych baterii ;] wiec jesli te kilkadziesiąt zł nie jest dla Ciebie problemem to kup :) a proponuje allegro bo tam zawsze jest taniej o kilka-kilkadziesiąt złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz moje pytanie:) mam konsole od wrzesnia i doszedłem do wniosku ze pora zainwestowac w monitor/TV dla tego mam pare pytań:
1. Czy jest lepszy efekt jesli podepne konsole pod monitor LCD np 20'''' ?? Bo mam zwykly tw 26'''' ale chcialbym posiadac HDTV;]
2 Dlatego czy pod LCD bede mial HD?? Czy nie ?
3. Doradcie mi jaki LCD( moze byc tez TV ale watpie ze cos sesnego bedzie za ta cene ;] ) kupic tak do 1000 zł i jakie złoncze podszebuje zeby podpiac pod konsole?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować