Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2008 o 13:34, nightfaler napisał:

> Raczej błąd by wyskoczył :))


no to luz teraz nie musze sie bać tak że jak ją uszkodze to nie bedzei zaciekiekawie
może wkońcu koszmary o tym że jak ją rano włącze to sie spali się skończą :P



Masz koszmary związane z ixem :))) dobre.
Ja mam same miłe sny, jestem z niej zadowolony i jej nie sprzedam nigdy.
Na PS3 bym się w każdym razie nie zamienił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BAMERS nie masz jeszcze stronek z demkami ?? bo ja jakoś za chiny nie moge znaleźc

he tez raczej jej nigdy nie sprzedam a już tymbardziej na Playstation nie zamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogadajcie sobie na IRCu ,albo komunikatorze a nie zaśmiecacie forum jakimiś bredniami i wymianą spostrzeżeń swoimi konsolami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 12:40, BAMPERS napisał:

Co daje ? Bez rejestracji nie masz gwarancji . Nie dostałeś informacji od sprzedawcy
by po 14 dniach zadzwonić do M$ i zarejestrować konsole ? Dzwoń pod numer 008004411796
, połącz się z konsultantem i podasz mu numer seryjny konsoli i dane swoje. Na akcesoria
masz 12 miesięcy na konsole 24 miesiące a na ROD 36 miesięcy gwarancji. w razie usterki
dzwonisz do M$ umawiasz na kiedy ma być kurier po konsole , on odbiera ją od ciebie
z domu, ty czekasz do 3 tygodni i dostajesz naprawioną, Ale spoko masz falcona jak ja
, jesteśmy bezpieczni :)))
Będę musiał od kogoś dryndnąć do tych ździerców.

ja zadzwonilem do MS dopieru jak miałem awarie czyli gdzies tak po 8 miesiacach i od tej pory dopieru mam gwarancje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo dopiero od telefonu do M$ i rejestracji aktywuje się gwarancja .Lepiej zaoszczędzić kilka miesięcy i zadzwonić dopiero po RoDzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 18:53, jackass napisał:

Bo dopiero od telefonu do M$ i rejestracji aktywuje się gwarancja .Lepiej zaoszczędzić
kilka miesięcy i zadzwonić dopiero po RoDzie :D

no własnie o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 18:53, jackass napisał:

Bo dopiero od telefonu do M$ i rejestracji aktywuje się gwarancja .Lepiej zaoszczędzić
kilka miesięcy i zadzwonić dopiero po RoDzie



Czytalem ostatnio co innego zdaje sie ze tutaj:

http://xboxm.pl/FAQ-Najczciej-zadawane-pytania-vt490.html

Zacytuje:

Od kiedy naliczana jest gwarancja?
Gwarancja liczy się od daty wystawionej na paragonie. Jeżeli nie mamy paragonu, gwarancja zostaje naliczana od wyprodukowania konsoli. Bzdurą jest, że gwarancja zostaje naliczana od momentu rejestracji jej przez infolinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:29, nightfaler napisał:

Nareście ktoś śprytny i robotny wzioł sie za znalezienie dowodu ;) co powinno ukrucić
nosa kilku innym śprytnym panom :P

Może nareszcie ktoś przemądrzały wziął by także za słownik ortograficzny i ukrócił męki kilku innym inteligentnym panom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zacytuje:

Dnia 21.08.2008 o 21:12, Kemilk napisał:


Od kiedy naliczana jest gwarancja?
Gwarancja liczy się od daty wystawionej na paragonie. Jeżeli nie mamy paragonu, gwarancja
zostaje naliczana od wyprodukowania konsoli. Bzdurą jest, że gwarancja zostaje naliczana
od momentu rejestracji jej przez infolinię.


Z tego co mi powiedziała kobieta z MS podczas rejestracji to gwarancja zaczyna sie od jej rejestracji i tego sie trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 23:41, Alexx1 napisał:

Chciałem się spytać, czy ktoś z Was do połączenia internetowego używa modemu Thompson
lub Sagem(Neostrada) działa wam?

Jeśli podłączasz konsolę i kompa, to zainwestuj w router, najlepsze wyjście. Co do modemów Neo, Thompson jest lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 23:41, Alexx1 napisał:

Chciałem się spytać, czy ktoś z Was do połączenia internetowego używa modemu Thompson
lub Sagem(Neostrada) działa wam?

działa bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 15:39, Alexx1 napisał:

Ale masz połączone kablem tak? Bo głównie o to mi chodzi, że z karty sieciowej w kompie
połączenie do konsolki.

konsole podłączasz właśnie do karty sieciowej kablem w kompie i śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:
1. czy punkty kture zdobywamy za osiągnięcia w grze są potem do czegoś przeznaczane ?
2. narazie jestem offline ale czy jak potem bede online wogule bede zakładał nowe konto to te punkty przejdą na to nowe konto czy bede musial od nowa wszystko isć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 19:21, kacper78 napisał:

Mam do was pytanie czy gry z X360 Premium Edition chodzą na wersje X360 Elite i na odwrót?


Oczywiście że tak przecież to jest ta sama konsola...... tylko różni się kilkoma nie istotnymi w gre rzeczami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 18:18, nightfaler napisał:

Dwa pytania:
1. czy punkty kture zdobywamy za osiągnięcia w grze są potem do czegoś przeznaczane ?

Do pochwalenia sie nimi w swoim profilu przed znajomymi.

Dnia 23.08.2008 o 18:18, nightfaler napisał:

2. narazie jestem offline ale czy jak potem bede online wogule bede zakładał nowe konto
to te punkty przejdą na to nowe konto czy bede musial od nowa wszystko isć ?

Mozesz z konta offline zrobic online bez potrzeby zakladania nowego .Punkty nie przechodza miedzy kontami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować