Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2008 o 21:26, des1og napisał:

@destro: gwoli ścisłości to ty zacząłeś offtop, ja i bojan zwróciliśmy ci tylko uwagę.
Po co zatem ciągniesz dalej tę bezsensowną wymianę zdań?

Stawiając na końcu znak zapytania, oczekujesz odpowiedzi ? Po co ciągniesz dalej ten temat... jak chcecie się powyzywać\przedstawić opinie na temat swoich osób i preferencji seksulanych to wymiencie się numerami gg, nie mam zamiaru tu tego oglądać ;]

Wracając do tematu... widuje kabelek microsoftu vga w dwóch wersjach. Raz w nazwie, sklepy podają HD VGA a raz po prostu VGA. Wyglądem się nie różnią tak samo opisem(!)... Czy faktycznie jest to ten sam kabel, czy ten bez oznaczenia HD zwyczajnie go nie obsługuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 10:31, Skwarek pl napisał:

Wracając do tematu... widuje kabelek microsoftu vga w dwóch wersjach. Raz w nazwie, sklepy
podają HD VGA a raz po prostu VGA. Wyglądem się nie różnią tak samo opisem(!)... Czy
faktycznie jest to ten sam kabel, czy ten bez oznaczenia HD zwyczajnie go nie obsługuje
?

obsługuje na bank .Samo to ,że kabel jest VGA już go klasyfikuje jako HD dla konsoli X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 10:31, Skwarek pl napisał:

Stawiając na końcu znak zapytania, oczekujesz odpowiedzi ?


O pytaniu retorycznym żeś słyszał?

Dnia 05.10.2008 o 10:31, Skwarek pl napisał:

Wracając do tematu... widuje kabelek microsoftu vga w dwóch wersjach. Raz w nazwie, sklepy
podają HD VGA a raz po prostu VGA. Wyglądem się nie różnią tak samo opisem(!)... Czy
faktycznie jest to ten sam kabel, czy ten bez oznaczenia HD zwyczajnie go nie obsługuje
?


Nie, kabel bez oznaczenia HD obsługuje tylko rozdzielczość 320x240 i niższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 13:14, des1og napisał:

> Stawiając na końcu znak zapytania, oczekujesz odpowiedzi ?

O pytaniu retorycznym żeś słyszał?

O kulturze osobistej, żeś słyszał ?
Poprawia ci się nastrój kiedy mu coś takiego piszesz ? Daruj sobie te kłótnie i zostaw je dla siebie i swojej pisakownicy. Jeżeli nie zuważyłeś, to dostałem już odpowiedź natomiast jeśli chodzi o twoją, to nie wiem, czy chcesz w ramach złosliwości wprowadzić mnie w błąd, czy sam nie wiesz co piszesz, ale obsługuje troche wyższe rozdzielczości.... przynajmniej tak widnieje w opisie produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 14:01, Skwarek pl napisał:

Poprawia ci się nastrój kiedy mu coś takiego piszesz ?


Cholernie. Mam serdecznie dość bachorów wypisujących bezsensowne posty. A tak w ogóle po kiego czorta wcinasz się w nie swoje sprawy?

Dnia 05.10.2008 o 14:01, Skwarek pl napisał:

Daruj sobie te kłótnie i zostaw
je dla siebie i swojej pisakownicy.


No pewnie - najlepiej mieć wszystko w dupie i pozwolić, by forum zmieniło się w śmietnik. Zwrócisz uwagę spamerowi, to po chwili cię zjadą. Powoli przestaję rozumieć zasady, którymi rządzi się obecny świat...

Dnia 05.10.2008 o 14:01, Skwarek pl napisał:

Jeżeli nie zuważyłeś, to dostałem już odpowiedź natomiast
jeśli chodzi o twoją, to nie wiem, czy chcesz w ramach złosliwości wprowadzić mnie w
błąd, czy sam nie wiesz co piszesz


Domyśl się, skoroś taki dociekliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 14:41, des1og napisał:

Cholernie. Mam serdecznie dość bachorów wypisujących bezsensowne posty. A tak w ogóle
po kiego czorta wcinasz się w nie swoje sprawy?

To na twoim miejscu udałbym się do lekarza, bo napewno czerpanie radości z takich rzeczy nie jest efektem dobrego stanu psychicznego. Równie dobrze mogę się zapytać, czemu ty wciąłeś się do rozmowy między dwoma wymienionymi wcześniej forumowiczami (nie.....nie wysilaj się, to jest pytanie retoryczne).

Dnia 05.10.2008 o 14:41, des1og napisał:


No pewnie - najlepiej mieć wszystko w dupie i pozwolić, by forum zmieniło się w śmietnik.
Zwrócisz uwagę spamerowi, to po chwili cię zjadą. Powoli przestaję rozumieć zasady, którymi
rządzi się obecny świat...

Tak... a ty akurat jesteś na tym forum od zwracania uwagi... czym jest twój post w takim razie ? Odpowiedź na -jak to nazwałeś- spam również chyba inaczej nazwana być nie może prawda ? Świata nie zbawisz, a czyszczenie zostaw moderatorom bo tylko prowokujesz.

Dnia 05.10.2008 o 14:41, des1og napisał:

Domyśl się, skoroś taki dociekliwy.

Teraz sam stałeś się tym co chcesz zwalczyć. Tak jak destro odpowiedział na post jackass''a tak ty odpowiadasz na moje pytanie, dodatkowo nie podając prawdziwych informacji...tyle, że destro zawarł w swojej odpowiedzi troche więcej treści. Daruj sobie, bo nie mam czasu ani ochoty użerać się z dzieciakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 16:12, Skwarek pl napisał:

To na twoim miejscu udałbym się do lekarza, bo napewno czerpanie radości z takich rzeczy
nie jest efektem dobrego stanu psychicznego.


Byłem zdrowy na umyśle póki nie trafiłem na to forum.

Dnia 05.10.2008 o 16:12, Skwarek pl napisał:

Równie dobrze mogę się zapytać, czemu ty
wciąłeś się do rozmowy między dwoma wymienionymi wcześniej forumowiczami (nie.....nie
wysilaj się, to jest pytanie retoryczne).


Jednak się wysilę, bo zaistniała sytuacja tego ode mnie wymaga - moja cierpliwość powoli się kończy i nie mam zamiaru czytać idiotycznych wypowiedzi, stąd moja reakcja na post destra; być może wygląda to jak szukanie kozła ofiarnego i próba ulepszenia forum poprzez zbesztanie jednego usera, ale naprawdę mam już serdecznie dość tej dziecinady i nie mam zamiaru patyczkować się ze spamerami.

Dnia 05.10.2008 o 16:12, Skwarek pl napisał:

Tak... a ty akurat jesteś na tym forum od zwracania uwagi... czym jest twój post w takim
razie ? Odpowiedź na -jak to nazwałeś- spam również chyba inaczej nazwana być nie może
prawda ? Świata nie zbawisz, a czyszczenie zostaw moderatorom bo tylko prowokujesz.


Moderatorom? Są tu jacyś?

Tak w ogóle łączy cię jakaś więź emocjonalna z "poszkodowanym", że go tak bronisz?

Dnia 05.10.2008 o 16:12, Skwarek pl napisał:

Teraz sam stałeś się tym co chcesz zwalczyć.


O jejku. Zabrzmiało groźnie.

Dnia 05.10.2008 o 16:12, Skwarek pl napisał:

Tak jak destro odpowiedział na post jackass''a
tak ty odpowiadasz na moje pytanie, dodatkowo nie podając prawdziwych informacji...tyle,
że destro zawarł w swojej odpowiedzi troche więcej treści. Daruj sobie, bo nie mam czasu
ani ochoty użerać się z dzieciakami.


Gdybyś wysilił choć trochę swoje szare komórki i użył resztek inteligencji być może odkryłbyś porażający fakt, że najniższa rozdzielczość wyświetlanego przez Xboxa obrazu wynosi 640x480, panie dorosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 18:34, des1og napisał:

Tak w ogóle łączy cię jakaś więź emocjonalna z "poszkodowanym", że go tak bronisz?

Tak, łączy, korzystamy z tego samego forum... nikogo nie bronie, zwyczajnie mam dosyć takich trolli jak ty, którzy prowokują i dorzucają się jak psy do mięcha gdy widzą jakieś zgrzyty aby później przez pół tematu opluwać się wzajemnie.

Dnia 05.10.2008 o 18:34, des1og napisał:

> Teraz sam stałeś się tym co chcesz zwalczyć.

O jejku. Zabrzmiało groźnie.

Według mnie naprawdę powinno być jakieś ograniczenie wiekowe, jak nie na internet, to na fora... chociaż w niektórych przypadkach "posunięty" wiek wcale nie musi być wyznacznikiem dojrzałości.

Dnia 05.10.2008 o 18:34, des1og napisał:

Gdybyś wysilił choć trochę swoje szare komórki i użył resztek inteligencji być może odkryłbyś
porażający fakt, że najniższa rozdzielczość wyświetlanego przez Xboxa obrazu wynosi 640x480,
panie dorosły.

Widze, że u ciebie nawet czytanie ze zrozumieniem kuleje. Czy ja się ciebie pytałem o to, jaka jest najniższa\najwyższa rozdzielczość ? Czy ty naprawde nie widzisz tego, że w tym momencie jesteś żałosny do bólu ? Nie rozumiem po co odpowiadasz na moje pytania skoro nie masz zamiaru pomóc\podpowiedzieć, nudzi ci się w domu ? Rodzice wyjechali na zgrupowanie a ty odkryłeś ich hasło do blokady na internet i używasz do woli ? Zresztą nie wiem po co w ogóle jeszcze odpisuje na twoje posty karmiąc tym samym trolla tym co lubi najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 19:06, rudolfo napisał:

Witam! Czy gra Assassin''s Creed na Xboxa360 kupiona we Francji będzie po francusku,
czy po angielsku? Pytam, bo tam jest ona o wiele tańsza ;D

Musiałbyś rzucić okiem, czy na pudełku nie ma jakiegoś oznaczenia lub zajrzeć do ich dystrybutora, ale wydaje mi sie, że raczej napewno będzie to wersja kinowa (francuska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, po krótkiej wymianie zdań z tym osobnikiem na gg jednoznacznie stwierdzam, że mamy do czynienia z osobnikiem, który myśli, iż pozjadał wszystkie rozumy, bo ma, uwaga, ponad 20 lat! O panie, czuję się taki młody i głupi...

Wiesz co? Jeżeli ja jestem żałosny, to brak mi określenia na twój żywot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 19:31, des1og napisał:

Wiesz co? Jeżeli ja jestem żałosny, to brak mi określenia na twój żywot.

Wpis.

Btw. jeśli zagląda tu jakiś "moderator", to czy może mi dać możliwość edycji FAQ w każdej chwili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy może mi ktoś podać adres sklepu gdzie mogę kupić oryginalny kabel VGA do Xboxa? Bo jak szukam po sklepach internetowych to wszędzie widzę napis " nakład wyczerpany":(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 07:21, Mroczny Elf99 napisał:

Witam, czy może mi ktoś podać adres sklepu gdzie mogę kupić oryginalny kabel VGA do Xboxa?
Bo jak szukam po sklepach internetowych to wszędzie widzę napis " nakład wyczerpany":(:(

Miałem to samo pare dni temu ;] W niedziele kupiłem tutaj: http://www.ultima.pl/Kabel_VGA_Microsoft_oryginalny/i3797/

Może nie jest to najlepsza cena, ale przynajmniej nie trzeba czekać na dostawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może co to może być, jak xbox w ogóle nie reaguje?
Po prostu chcę włączyć i nic, sprawdzałem kabel, ale wszystko jest podłączone, nie wygląda na uszkodzony.
Wiecie co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować