Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Czy kabel VGA Powinien wyglądać właśnie tak? Nie brakuje tutaj takiej końcówki jak do monitora?, bo właśnie tam chcę konsolę podłączyć
http://www.ultima.pl/kabel_VGA_Microsoft_oryginalny/i3797/
Pomyłka: Czy wystarczą tylko te dwie małę końcówki do podłączenia X360, właśnie zauważyłem, że to właśnie tej drugiej końcówki brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodałem do listy swoje marne prawie 3,7k GS do grupy :) [nick Borderon] :P. W przyszłym tygodniu dostanę GoWa II wiec co nie co się pobawię przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:37, Kolumb22 napisał:

Czy kabel VGA Powinien wyglądać właśnie tak? Nie brakuje tutaj takiej końcówki jak do
monitora?, bo właśnie tam chcę konsolę podłączyć
http://www.ultima.pl/kabel_VGA_Microsoft_oryginalny/i3797/
Pomyłka: Czy wystarczą tylko te dwie małę końcówki do podłączenia X360, właśnie zauważyłem,
że to właśnie tej drugiej końcówki brak.


Podłączenie do Xboxa jest schowane w pudełku. Mam ten sam kabel, więc zaufaj :) A te dwie końcówki to wyjścia audio jak np. do wieży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wzwiązku z tym,że zbliżają się święta planuję zakupić X360:).Oczywiście mam kilka pytań a mianowicie:
1.Jak konsola sprawdza się w akcji z monitorem o roździelczości 1440x900?Obraz nie będzie porozciągany ucięty itp?
2.Czy konsola w wersji arcade wystarczy?Z góry mówię,że nie będe ściągał dem grał po sieci nawet nie podepnę internetu do konsoli,chodzi mi tylko o sejwy.
3.Niektórzy uwarzają,że X360 jest głośny czy to prawda?
To chyba tyle.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:45, pawciooo23 napisał:

W wzwiązku z tym,że zbliżają się święta planuję zakupić X360:).Oczywiście mam kilka pytań
a mianowicie:
1.Jak konsola sprawdza się w akcji z monitorem o roździelczości 1440x900?Obraz nie będzie
porozciągany ucięty itp?

Xbox 360 bardzo ładnie dostosowuje się do ekranów - ba! dostosował się nawet do mojego starego kineskopowego TV.

Dnia 04.12.2008 o 17:45, pawciooo23 napisał:

2.Czy konsola w wersji arcade wystarczy?Z góry mówię,że nie będe ściągał dem grał po
sieci nawet nie podepnę internetu do konsoli,chodzi mi tylko o sejwy.

Z tego co wiem kilka gier(i to wcale nie tych "nie ważnych" potrzebuje dysku żeby się zasejwować. Pozatym NXE(nowa aktualizacja) również do poprawnego działania wymaga dysku. Co do internetu - też tak mówiłem :P

Dnia 04.12.2008 o 17:45, pawciooo23 napisał:

3.Niektórzy uwarzają,że X360 jest głośny czy to prawda?

Głośny jeżeli słyszałeś PS3 :) Tak na serio - jeżeli chcesz grać w nocy a pokoje reszty rodzinki są blisko głośność sprawia mały problem - szczególnie kiedy grasz z płytki.

Dnia 04.12.2008 o 17:45, pawciooo23 napisał:

To chyba tyle.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:45, pawciooo23 napisał:

1.Jak konsola sprawdza się w akcji z monitorem o roździelczości 1440x900?Obraz nie będzie
porozciągany ucięty itp?

Ja używam tej rozdzielczości i powiem szczerze, że obraz jest bardzo dobry - nie jest rozciągnięty czy ucięty. Jest taki jak ma być - panoramiczny.

Dnia 04.12.2008 o 17:45, pawciooo23 napisał:

2.Czy konsola w wersji arcade wystarczy?Z góry mówię,że nie będe ściągał dem grał po
sieci nawet nie podepnę internetu do konsoli,chodzi mi tylko o sejwy.

W takim razie powinna Ci ta wersja wystarczyć.
Aczkolwiek, ostatnia aktualizacja wprowadziła możliwość kopiowania płyt na dysk - a co za tym idzie, nie są one "mielone" w napędzie w czasie gry, co z kolei oznacza mniejszą eksploatację płyt jak i napędu, a także (odnośnie kolejnego pytania) konsola chodzi wtedy ciszej.

Dnia 04.12.2008 o 17:45, pawciooo23 napisał:

3.Niektórzy uwarzają,że X360 jest głośny czy to prawda?

Może i tak, ale nie jest tragicznie - da się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę kupował Xboxa 360 i mam pytanie - czy gry na tej konsoli będą chodzić bez problemu i będą miały ładną grafikę na telewizorze który nie ma obsługi HD?Dodam tylko że telewizor ma dobrą jakość obrazu i jest 32 calowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi tylko męczy mnie jeszcze jedno pytanie:jak bezprzewodowy pad jest zasilany?Jakieś akumulatorki czy baterie?Jeśli tak to jak długo trzymają i w jaki sposób je podładować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe podepnięcie myszki i ew. klawiatury do Konsoli?
Jaką wersję konsoli się najbardziej opłaca kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:55, jcl99 napisał:

Czy jest możliwe podepnięcie myszki i ew. klawiatury do Konsoli?
Jaką wersję konsoli się najbardziej opłaca kupić?

Klawiaturę możesz podpiąć w USB - ale działa ona tylko w komunikatorze, nie w grze. Jeżeli chcesz grać z myszką potrzebujesz sprzętu zwącego się XFPS360. Dzięki niemu możesz podłączyć klawiaturę i myszkę a do tego grać na nich :) Wg. mnie najbardziej opłacalna wersja to Premium 60gb. Ma spory dysk(wystarczy na masę dem i save'ów, czy tam muzyki - jak wolisz) i jest sprzedawany w świetnej cenie.
pawciooo23
możesz używać baterii(najlepsze wg. mnie są fabrycznie założone alkaiczne energizery), ale wtedy musisz je wymieniać. Wytrzyymują dosyć długo przy intensywnym graniu. Możesz też kupić Play & Charge Kit - akumulatorek, który wkładasz do pada zamiast baterii i możesz ładować go nawet podczas grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:39, grasz napisał:

Niedługo będę kupował Xboxa 360 i mam pytanie - czy gry na tej konsoli będą chodzić bez
problemu i będą miały ładną grafikę na telewizorze który nie ma obsługi HD?Dodam tylko
że telewizor ma dobrą jakość obrazu i jest 32 calowy.


Będą chodziły, ale jak zależy Ci na fabula czy napisach, to już gorzej. Bo w niektórych grach są strasznie malutkie :/ (Assasins Creed) a np. w Mass Effect''cie wszystko widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:54, pawciooo23 napisał:

Dzięki wszystkim za odpowiedzi tylko męczy mnie jeszcze jedno pytanie:jak bezprzewodowy pad jest
zasilany?Jakieś akumulatorki czy baterie?Jeśli tak to jak długo trzymają i w jaki sposób je podładować?

Bezprzewodowe pady są zasilane bateriami/akumulatorami.
W zestawie są baterie, która mi wystarczyły na ponad miesiąc grania (średnio 2 godziny dziennie).

Jeśli masz w domu akumulatory i ładowarkę - to nie ma sprawy, będziesz mógł ich używać.

Ewentualnie możesz dokupić taki zestaw:
http://www.allegro.pl/item497325640_xbox360_play_charge_bialy_microsoft_vega.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to prawda, mam już miesiąc X360 i do tej pory baterie dołożone do zestawu nadal działają i są na fullu, a grałem praktycznie 2-4 razy w tygodniu po 2-5 godzin więc naprawdę długo wytrzymują.

Zauważyłem głupią cechę pada Xboksowego jak i pewnie każdego. Strasznie dużo syfu się na nim osadza. Kurde naprawdę dbam o sprzęt ale dzisiaj po raz kolejny wyciągałem z zakamarków mojego pada tony kurzu, jakiegoś syfu i Bóg wie co jeszcze, a nigdy nie jem przy padzie/kompie, nie mam upier**** rąk czy coś w tym stylu. Klawiatura 3 letnia jest bardziej czysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 20:28, oOreVenOo napisał:

Zauważyłem głupią cechę pada Xboksowego jak i pewnie każdego. Strasznie dużo syfu się
na nim osadza. Kurde naprawdę dbam o sprzęt ale dzisiaj po raz kolejny wyciągałem z zakamarków
mojego pada tony kurzu, jakiegoś syfu i Bóg wie co jeszcze, a nigdy nie jem przy padzie/kompie,
nie mam upier**** rąk czy coś w tym stylu. Klawiatura 3 letnia jest bardziej czysta.

No wtedy najlepiej chować ja do szafy albo w inne miejsce żeby kurz nie docierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec, Ostatnio zastanawiam sie czy ulepszyc kompa czy kupic XBoxa 360 lub PS 3?? Ale na to pytanie mozecie mi pobocznie odpowiedziec bo wiem ze sa do tego oddzielne tematy, a wiec. Czy gdybym kupil konsolke to czy moglbym ja podlaczyc do monitora od pieca oczywiscie ?? Nie ukrywam ze telewizor mam nie za dobry wiec... :P Z gory dzieki za odpowiedz ;]
Albo jesli by sie nie dalo podlaczyc do monitora to czy ten telewizor musialby byc jakis super wypas z HD itd.?? Czy moze byc taki z przed 5-10 lat, ale oczywiscie kolorowy i nie jest taki zly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 20:40, Majki X napisał:

A wiec, Ostatnio zastanawiam sie czy ulepszyc kompa czy kupic XBoxa 360 lub PS 3?? Ale
na to pytanie mozecie mi pobocznie odpowiedziec bo wiem ze sa do tego oddzielne tematy,
a wiec. Czy gdybym kupil konsolke to czy moglbym ja podlaczyc do monitora od pieca oczywiscie
?? Nie ukrywam ze telewizor mam nie za dobry wiec... :P Z gory dzieki za odpowiedz ;]

Omg... Przeczytaj to, co jest napisane na górze...

Dnia 04.12.2008 o 20:40, Majki X napisał:

Albo jesli by sie nie dalo podlaczyc do monitora to czy ten telewizor musialby byc jakis
super wypas z HD itd.?? Czy moze byc taki z przed 5-10 lat, ale oczywiscie kolorowy i
nie jest taki zly :P

No.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze post pod postem ale poprzedniego nie moge edytowac nie wiem czemu. Chcialem jeszcze sie dowiedziec czy moznaby na konsoli gracz na gryzoniu i klawie?? Czy by mozna jakos podlaczyc czy cos w tym stylu... Kurde, znow wpadka, kilka postow u gory jest to samo pytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to raczej pot z rąk. Wiesz adrenalinka podczas gry to organizm odpowiednie ilości wody musi odprowadzić. Tylko żeby zwarcia nie było ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować