Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

/ciach/
to ja też ponarzekam:P
jak dla mnie klimatu za bardzo nie ma... i napięcia. przynajmniej na początku . Gra przypomina mi FC2 z tą Afryką, (za wyjątkiem sterowania i celowania ofkorz) a to miał byc horror chyba...:P , No i - gośc z piłą łańcuchową i szmatą na głowie to wszystko czego sie mielibysmy bać? ;] Ech, napaliłam sie na tę grę, ale to demko mnei ostudziło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 21:07, KrisK91 napisał:

Ludzie! Elfy! I Krasnoludy też!

Właśnie wyszło demo Lord of the Rings: Conquest™, jest to wersja multiplayer.
Zajmuje 1,25 GB i właśnie ściąga mi się przez xbox live!. Nigdy nie byłem pozytywnie
nastawiony do tej produkcji, ale chyba warto spróbować.



A na silver można grać przez sieć ? ( bez zdrapek i innego kombinowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:09, nightfaler napisał:

A na silver można grać przez sieć ? ( bez zdrapek i innego kombinowania)

Potrzebujesz zdrapki. Bez tego po prostu nie pograsz przez sieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:20, Szperacz Robson napisał:

> A na silver można grać przez sieć ? ( bez zdrapek i innego kombinowania)
Potrzebujesz zdrapki. Bez tego po prostu nie pograsz przez sieć.



E to nici z gry w tego Lotra :(. Chyba że da sie w pojedynkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może czas na moje wrażenia z dema. Jest... Średnio. Grafika jest bardzo prosta, wszystko jest kanciaste, wydawało mi się, że gram w produkcję która wyszła generację wcześniej. Mapy są niewielkie i bardzo ograniczone, nie można przeskoczyć np. przez murek. Oczywiście zacząłem od paru rundek multiplayer (liczyłem na to, że chociaż gameplay będzie trzymał jakiś poziom). Strasznie się wtedy na tej grze zawiodłem, latałem jak ta kura bez głowa, nie mogłem się nauczyć walczyć, moja drużyna bez przerwy przegrywała, do tego często łapały mnie bugi. Raz utknąłem w płotku i nie mogłem z niego wyjść, raz moja postać wpadła do pasa pod ziemię i zaczęła biec przez planszę z ogromną prędkością, jakbym miał speedhacka ("przemieszczała się po konkretnych ścieżkach, nie mogłem nią sterować!), by potem efektownie spaść pod mapę. Podczas treningu singleplayer też raz utknąłem. Kamera jest okropna, wejdziesz gdzieś za kamień, a ona już zaczyna wariować, nie wiesz gdzie jesteś, nie wiesz co się dzieje.

Potem zagrałem singplayer. Dostępna jest tylko jedna misja "treningowa". O dziwo, gra nabrała wtedy barw, nauczyłem się dość skomplikowanych kombosów i roli każdej z czterech klas postaci. Singleplayer przypomina IMO bardzo dobrą produkcję Dynasty Warriors: Gundam, a jak wiadomo nie jest to gra dla każdego. Mordujemy wielkie oddziały wrogów i przejmujemy punkty kontrolne. Na końcu treningu walczymy z... Sauronem. Grało mi się przyjemnie (ale te bugi! :F), jednak jeżeli ktoś nie przepada za tradycyjnymi japońskimi slasherami - radzę się do singleplayera nie zbliżać. Zachęcony odkryciem dema "na nowo" wróciłem na servery online. Szło mi trochę lepiej, kilka razy udało mi się nawet wygrać.

Popracują nad błędami (grafiki już raczej nie poprawią) to będzie dobrze. Mam także nadzieję, że będzie tryb multiplayer który połączy "singleplayer i multiplayer". Chodzi mi o jakiś konkretny tryb objective, w którym jedna drużyna broni bramy, a druga atakuje, a to wszystko wśród dziesiątek słabych "botów" które naprawdę urozmaicają rozgrywkę. Chodzi mi o klimat bitwy! A tego nie można odtworzyć podczas "pojedynku" 8vs8 na jednej ulicy miasta Minas Tirith...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam do Was pytanie, a mianowicie pożyczyłem ostatnio od kumpla grę no i niestety muszę się z nią niedługo rozstać. Czy jest możliwość żebym wgrał grę na dysk i nadal się nią cieszył, czy jestem zmuszony kupić swoją kopię tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:40, Pijany16 napisał:

Cześć mam do Was pytanie, a mianowicie pożyczyłem ostatnio od kumpla grę no i niestety
muszę się z nią niedługo rozstać. Czy jest możliwość żebym wgrał grę na dysk i nadal
się nią cieszył, czy jestem zmuszony kupić swoją kopię tej gry?



Jesteś zmuszony kupić swoją kopię gry, chociaż możesz spróbować zakosić gre kumplowi i wcisnąć jakiś kit, np: że ci pies zjadł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić swoją kopię. Co prawda można instalować gry na dysku, ale głównie po to, by konsola była cichsza, a gry się szybciej ładowały. Jednak nawet wtedy płyta musi być w napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:40, Pijany16 napisał:

Cześć mam do Was pytanie, a mianowicie pożyczyłem ostatnio od kumpla grę no i niestety
muszę się z nią niedługo rozstać. Czy jest możliwość żebym wgrał grę na dysk i nadal
się nią cieszył, czy jestem zmuszony kupić swoją kopię tej gry?

Musisz kupić grę .Nie zauważyłeś ,że nie uruchomisz gry ,bez płyty w środku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za rady, chociaż myślałem że da się z dysku grać.. ale jestem w tym temacie zielony więc przepraszam za problem.A jeszcze chciałem spytać co sądzicie o grze ''''Lips'''', ma ją ktoś, czy warto się na nią szarpnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:58, Pijany16 napisał:

Ok dzięki za rady, chociaż myślałem że da się z dysku grać.. ale jestem w tym temacie
zielony więc przepraszam za problem.A jeszcze chciałem spytać co sądzicie o grze ''''Lips'''',
ma ją ktoś, czy warto się na nią szarpnąć?


warto jeśli lubisz karaoke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie gry to bardzo dobre są na jakieś imprezy czy spotkania. :P A z tego co słyszałem(bo nie grałem) to ,że mikrofony są bardzo wysoiej jakości, a piosenki hmmm... większość mało znanych utworów i sporo takich na których można sobie język połamać, ale i tak cena przyzwoita. ^^

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem parę recenzji na temat tej gry i szczerze mówiąc zapowiada się kusząco:] można podobno dodawać własne piosenki itp. Teraz nasuwa mi się takie pytanie skąd Wy bierzecie te zdrapki Gold do grania online? Są w jakiś specjalnych sklepach czy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 19:19, Pijany16 napisał:

Teraz nasuwa mi się takie pytanie skąd Wy
bierzecie te zdrapki Gold do grania online? Są w jakiś specjalnych sklepach czy cuś?

www.allegro.pl
www.xboxonline77.com (sprzedającym jest użytkownik papyflo z Allegro ,dominant w Polsce ,jeśli chodzi o zdrapki)
karta kredytowa i nie potrzebujesz yebania ze zdrapkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 19:09, albinskia napisał:

Takie gry to bardzo dobre są na jakieś imprezy czy spotkania. :P A z tego co słyszałem(bo
nie grałem) to ,że mikrofony są bardzo wysoiej jakości, a piosenki hmmm... większość
mało znanych utworów i sporo takich na których można sobie język połamać, ale i tak cena
przyzwoita. ^^

Pozdr.


jeśli ktoś słucha nie wiem Akona, czy Dj Tiesto to jasne, że nie będzie znał 3/4 kawałków - tutaj jest po prostu wiele starszych utworów, ale nie mało znanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 19:25, jackass napisał:

> Teraz nasuwa mi się takie pytanie skąd Wy
> bierzecie te zdrapki Gold do grania online? Są w jakiś specjalnych sklepach czy
cuś?
www.allegro.pl
www.xboxonline77.com (sprzedającym jest użytkownik papyflo z Allegro ,dominant w Polsce
,jeśli chodzi o zdrapki)
karta kredytowa i nie potrzebujesz yebania ze zdrapkami


Dzięki za pomoc: ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mówie tylko co słyszałem i czytałem, bo jak na wstępie powiedziałem, nie grałem. :P

Ps: Kto to Dj Tiesto ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 19:43, Pijany16 napisał:

Na tej stronie znajdziecie utwory jakie są w podstawowej wersji Lips http://www.onlygames.pl/news-poznalismy_dat%C4%99_premiery,_cen%C4%99_oraz_list%C4%99_piosenek_w_lips-1856.html

PS: Utwory nie są aż tak mało znane..


no to się zdziwisz, bo to nie jest tracklist Lips... Tzn. wiele utworów się pokrywa, ale kilku z nich w grze nie ma :) Przynajmniej nie w wersji dostępnej w naszym kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować