Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2009 o 21:16, maciekstaar napisał:

> > Ktoś wie co zrobić?
> Wymienić baterie.

Są pełne w 3/4.



Też tak mam i zawsze się dziwie dlaczego, ale ten wskaźnik chyba nawala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 21:23, nightfaler napisał:

Też tak mam i zawsze się dziwie dlaczego, ale ten wskaźnik chyba nawala :/


Ok dzięki wam, zmienię baterie i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) mozecie mi doradzoc jaka kupic gre na x-boxa tak do 100-120 zł zeby mozna bylo grac bardzo dlugo chodzi mi tylko o single... Odpadają gry : Bioshock, dead space, crackdown, overlord, fear, fable2, gow, mass effedct, mercenaires2, prey,doa4,Dragon ball, lost planet, gta4, star wars fu, PGR3, Beowulf,
Call of Duty 2, MOH Airborne, Viva Piñata, the darkness, The Orange Box, aa i wyscigowe tez odpadaja :P no to tyle :) dziekuje za wszystkie propozycje :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 23:20, miodus napisał:

Witam :) mozecie mi doradzoc jaka kupic gre na x-boxa tak do 100-120 zł zeby mozna bylo
grac bardzo dlugo chodzi mi tylko o single... Odpadają gry : Bioshock, dead space, crackdown,
overlord, fear, fable2, gow, mass effedct, mercenaires2, prey,doa4,Dragon ball, lost
planet, gta4, star wars fu, PGR3, Beowulf,
Call of Duty 2, MOH Airborne, Viva Piñata, the darkness, The Orange Box, aa i wyscigowe
tez odpadaja :P no to tyle :) dziekuje za wszystkie propozycje :)


To sobie sporo nie pograsz... Chociaż GoW2 wydaje się mieć długi single. Grałem od 11 do teraz z przerwą na jakieś 1,5h. Mam właśnie ostatnią misję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 23:20, miodus napisał:

Witam :) mozecie mi doradzoc jaka kupic gre na x-boxa tak do 100-120 zł zeby mozna bylo
grac bardzo dlugo chodzi mi tylko o single... Odpadają gry : Bioshock, dead space, crackdown,
overlord, fear, fable2, gow, mass effedct, mercenaires2, prey,doa4,Dragon ball, lost
planet, gta4, star wars fu, PGR3, Beowulf,
Call of Duty 2, MOH Airborne, Viva Piñata, the darkness, The Orange Box, aa i wyscigowe
tez odpadaja :P no to tyle :) dziekuje za wszystkie propozycje :)



Może skate? Albo Oblivion? Jeszcze CoD3, G.R.A.W, G.R.A.W2, saints row, Battlefiels Bad Company (Ten ostatni droższy, ale bardzo fajny w singlu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dłuuugo można grać W FIFA09. Jeżeli jednak nie przepadasz za sportówkami to może Left 4 Dead, bądź Battlefield: Bad Company. Szczególnie polecam ten ostatni tytuł. Sam zagrywałem się w niego godzinami i mam zamiar kiedyś pograć jeszcze trochę. Fajna kampania dla jednego gracza + genialny multiplayer. W to trzeba zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 23:20, miodus napisał:

Witam :) mozecie mi doradzoc jaka kupic gre na x-boxa tak do 100-120 zł zeby mozna bylo
grac bardzo dlugo chodzi mi tylko o single... Odpadają gry : Bioshock, dead space, crackdown,
overlord, fear, fable2, gow, mass effedct, mercenaires2, prey,doa4,Dragon ball, lost
planet, gta4, star wars fu, PGR3, Beowulf,
Call of Duty 2, MOH Airborne, Viva Piñata, the darkness, The Orange Box, aa i wyscigowe
tez odpadaja :P no to tyle :) dziekuje za wszystkie propozycje :)




Miało być 100~120 ale widzę że i tak się nikt tego nie trzyma to ja może polecę COD 4 bo na liście nie miałeś, a jeśli nie grałeś to musisz zagrać, a jeśli o długość chodzi, to wydawała mi się dłuższa niż GOW 2, i od jedynki chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zapytanie. Czy jak kupie gre Dead or Alive 4 i dokupie sobie dodatkowy joypad bede mogl grac z kims (znaczy sie na siebie). Mam XboX 360 Elite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 17:41, W.S.A.D napisał:

Nie dodałeś, że może konsola stoi w złym miejscu i się grilluje ;)


Przecież facet napisał, że w przypadku INNYCH gier takich zonków nie ma. Ja rozumiem, że produkty Microsoftu są dziwne, ale konsola nie grilluje się chyba wybiórczo? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten znaczek xbox jak jest na padzie to wokół niego są 4 lampki. I ile z nich się świeci to znaczy w ilu bateria jest zużyta? Np u mnie świeci się od zakupu tylko 1 lampka. To znaczy, że zużyła dopiero 1/4 energii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 22:17, choper napisał:

Ten znaczek xbox jak jest na padzie to wokół niego są 4 lampki. I ile z nich się świeci
to znaczy w ilu bateria jest zużyta? Np u mnie świeci się od zakupu tylko 1 lampka. To
znaczy, że zużyła dopiero 1/4 energii?



:), Hehe, nie ta jedna kreska znaczy, że ... nie wiem jak to napisać :/ Pad jest podłączony jako pierwszy (primary). Dajmy na to, że jakbyś miał drugiego, to jakbyś go włączyć to na nim świeciła by się druga lampka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 22:17, choper napisał:

Ten znaczek xbox jak jest na padzie to wokół niego są 4 lampki. I ile z nich się świeci
to znaczy w ilu bateria jest zużyta? Np u mnie świeci się od zakupu tylko 1 lampka. To
znaczy, że zużyła dopiero 1/4 energii?


Ta lampka oznacza nr pada podłączonego do X360 np. górna lewa cześć to pad nr.1, górna prawa cześć to pad nr.2, itd. Gdy bateria będzie rozładowana pad po prostu się wyłączy. Stan baterii możesz sprawdzić naciskając ten środkowy guzik na padzie, stan wyświetlany jest w górnej części panelu, który ci wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze już drugi raz dzisiaj mi się konsolka zawiesiła. Po zaliczeniu levela w Kung Fu pandzie. :( Czy restetowanie(wyłączanie przyciskiem) może się negatywnie odbyć na moim xboxie ? :(

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 00:15, albinskia napisał:

Kurcze już drugi raz dzisiaj mi się konsolka zawiesiła. Po zaliczeniu levela w Kung Fu
pandzie. :( Czy restetowanie(wyłączanie przyciskiem) może się negatywnie odbyć na moim
xboxie ? :(

Pozdr.

Kung Fu Panda skomplikowaną fizyką ,AI postaci ,złożonością światai wysoko-moco-żernymi obliczeniami bardzo obciąża procesor konsoli i dlatego .Nic się nie stanie ,to jest konsola ,jeśli nie ma innego sposobu to trzeba restartować konsolę w ten sposób .Może instalacja gry na dysk pomoże ,chociaż w niektórych wypadkach ( GTA IV ,Halo 3 ) to tylko pogarsza sprawę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na dysku zainstalowane a miejsa wolnego mam jeszcze z 79 gb. ^^ A to jakoś dzisiaj naszła ją na takie zawiechy... ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować