Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2009 o 14:32, Don Zorro napisał:

Hmm... tylko abonament MMORPG jest bardziej bezsensowny niż pad za 140 zeta. Już prędzej
naciągne starych
X360 niż dam tyle za urządzenie do 1-2 gier, w które nim zagram. Albo X60 pa za 90 zł



Ale przecież napisałem, że ja za swojego 90~100 dałem tylko nie pamiętam gdzie. A pozatym czemu do 1-2 gier teraz nawet FPS, TPS (na PC) są z możliwością gry padem , a właśnie ten (chillstream) jest z nimi zawsze kompatybilny i nie trzeba się w nic bawić w ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 14:51, nightfaler napisał:

> Hmm... tylko abonament MMORPG jest bardziej bezsensowny niż pad za 140 zeta. Już
prędzej
> naciągne starych
> X360 niż dam tyle za urządzenie do 1-2 gier, w które nim zagram. Albo X60 pa za
90 zł


Ale przecież napisałem, że ja za swojego 90~100 dałem tylko nie pamiętam gdzie. A pozatym
czemu do 1-2 gier teraz nawet FPS, TPS (na PC) są z możliwością gry padem , a właśnie
ten (chillstream) jest z nimi zawsze kompatybilny i nie trzeba się w nic bawić w ustawieniach.

Don Zorro - bez sensu jest kupowanie abonamentu. Kup pada, na pewno bedziesz mial wieksza sadysfakcje z zakupu niz z glupiego abonamentu. Pad Chillstream w wiekszosci nowych gier ma od razu idealne (prznajmniej dla mnie ustawienia) np. Gears of War, GTA IV czy Pure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po za tytm logitech to nawet w fifie będziesz mógł zwody robić. :D

Mam pytanie.
Czy jak mam router i karty sieciowe bezprzewodowe które podłącza się do USB(wyglądają jak pendrive) to mogę taką podłączyć z tyłu do Xboxa i mieć bezprzewodowy internet ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 15:47, albinskia napisał:

Czy jak mam router i karty sieciowe bezprzewodowe które podłącza się do USB(wyglądają
jak pendrive) to mogę taką podłączyć z tyłu do Xboxa i mieć bezprzewodowy internet ?

Nie - nie ma takiej możliwości.

[Edit] Bezprzewodowy internet w X360 można uzyskać tylko dzięki karcie od M$ - która kosztuje bodajże od 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee a to szkoda. :P W takim razie będę musiałwytrzymać przy moim starym TV, który ma internet. :P
Za kilka dni będę miał pewnie golda, a przy jedynym telewizorze z HDMI i HD redy nie ma internetu, a zanim nowego TV fullHD będę miał w swoim pokoju troszę jeszcze minie. :P.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 19:53, golona11 napisał:

> Witam chcialbym podlaczyc swoje sluchwaki creative Fatal1ty do x-boxa ? czy jest
jaks
> mozliowsc ? w jakis sposob ?


http://www.nokaut.pl/akcesoria/adapter-sluchawkowy-do-xbox-360.html hmm Może to pomoże,
ale nie jestme pewien. .nie próbowałem czegoś takiego z moim X360 pzdr

hmm no fajny bajer ale czy bede dzialac dobrzE? Chodzi mi o dzwiek o nic wiecej jakies sugestie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pewien problem. dzisiaj chciałem aktywować LIVE, konsolę mam już od czerwca ale dopiero kupiłem potrzebne kable. Wcześniej zrobiłem sobie konto już na LIVE przez PC. Problem polega na tym, że na konsoli mam profil "Maciej" ze wszystkimi aczikami i savami i chciałbym go powiązać z tym na LIVE który jest "maciprel".Wydaje mi się , że powinno dać się to zrobić, ale gdy się rejestruję wysakuje mi czy chcę to powiązać z profilem "maciprel" utworzonym już na ten email, ale było tworzone, żeby je jakoś połączyć albo i co. Proszę o odpowiedź nie chcę tracić wszystkich aczików.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kucze. Odpaliłem konsolkę a tutaj zaczęły mi się palić czerwone diody! Konsolę kupiłem 07.12.08. Co ma teraz robić ? Wiem ,że jest pkt 6 w FAQ, lecz niech ktoś mi wytłumaczy bo jestem w szoku. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 16:55, maciekujek napisał:

Witam!
Mam pewien problem. dzisiaj chciałem aktywować LIVE, konsolę mam już od czerwca ale dopiero
kupiłem potrzebne kable. Wcześniej zrobiłem sobie konto już na LIVE przez PC. Problem
polega na tym, że na konsoli mam profil "Maciej" ze wszystkimi aczikami i savami i chciałbym
go powiązać z tym na LIVE który jest "maciprel".Wydaje mi się , że powinno dać się to
zrobić, ale gdy się rejestruję wysakuje mi czy chcę to powiązać z profilem "maciprel"
utworzonym już na ten email, ale było tworzone, żeby je jakoś połączyć albo i co. Proszę
o odpowiedź nie chcę tracić wszystkich aczików.

Pozdrawiam

Niezrozumiale piszesz .Połącz konto z konsoli na te ,z PC .Nie można mieć dwóch profili na jednym adresie e-mail .W razie co weż "odzyskaj Tag gracza" z pokładu konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 17:28, zajacisko napisał:

Mam nadzieję że pomoże,

Dzięki, zaraz sprawdzę.

A to ,że raz mi wyskoczył RRoD to nie znaczy ,że to jakaś ,,stała" awariia ? No i czy raz mi RRoD wyskoczył, a konsola potem znowu będzie działać to będą jakieś skutki tej awarii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 17:25, jackass napisał:

Niezrozumiale piszesz .Połącz konto z konsoli na te ,z PC .Nie można mieć dwóch profili
na jednym adresie e-mail .W razie co weź "odzyskaj Tag gracza" z pokładu konsoli.


No dobra może trochę jaśniej. Mam konto na mój e mail z nickiem maciprel i to jest konto Xbox Live Silver. Na konsoli mam konto offline z tym samym nickiem . Czy mogę je jakoś dodać ( to offlinowe przekonwertować na online) do mojego adresu email?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 17:33, albinskia napisał:

No i czy raz mi RRoD wyskoczył, a konsola potem znowu będzie działać to będą jakieś skutki tej awarii ?


Póki co to nie, jak znowu wyskoczy, to większe prawdopodobieństwo. Mam nadzieję że konsolka jest dobrze chłodzona? Jak nie stała awaria, to znaczy że potrwa i przejdzie, albo nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 17:36, zajacisko napisał:

Póki co to nie, jak znowu wyskoczy, to większe prawdopodobieństwo.

:/ Zobaczymy.

>Mam nadzieję że konsolka jest dobrze chłodzona?
Jeżeli chodzi o miejsce to chyba dobrze (jak chcesz mogę dać zdjęcie). Konsolka była wyłaczona i podczas włączania wyskoczył RRoD. Mam nadzieję ,że jak poodłączam kable itp. to zacznie znowu działać.

>Jak nie stała awaria, to znaczy że potrwa i przejdzie, albo nie...
Oby przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 17:33, albinskia napisał:

/.../

Sprawdź czy wszystkie kable masz dobrze podłączone, tzn. czy nie są poluzowane. Wiem, że w takiej sytuacji również zapalają się czerwone diody, ale nie pamiętam już czy akurat trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 17:41, Igor FCBayern napisał:

Sprawdź czy wszystkie kable masz dobrze podłączone, tzn. czy nie są poluzowane. Wiem,
że w takiej sytuacji również zapalają się czerwone diody, ale nie pamiętam już czy akurat
trzy.

Właśnie to robię. ;) Sprawdzę kilka razy wszystko i spróbuję odpalić. Trzymajcie za mnie kciuki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 17:34, maciekujek napisał:

No dobra może trochę jaśniej. Mam konto na mój e mail z nickiem maciprel i to jest konto
Xbox Live Silver. Na konsoli mam konto offline z tym samym nickiem . Czy mogę je jakoś
dodać ( to offlinowe przekonwertować na online) do mojego adresu email?

Dać się da ,przez odzyskiwanie Tagu gracza ,ale nie wiem jak to będzie z GSem ,skoro na online i offline są różne liczby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować