Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Ok, a skąd oni wiedzą, że ludzie tak na serio mają sprawne pady? Skąd oni będą wiedzieć, że jak ja zadzwonię i powiem, że mi się zepsuł to tak na serio jest dobry pad i działa? I od czego to w ogóle zależy czy wyślą czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 15:25, kurczak-AFC napisał:

Ok, a skąd oni wiedzą, że ludzie tak na serio mają sprawne pady? Skąd oni będą wiedzieć,
że jak ja zadzwonię i powiem, że mi się zepsuł to tak na serio jest dobry pad i działa?
I od czego to w ogóle zależy czy wyślą czy nie?


na samym początku tego nie sprawdzali, po prostu mówili, że wyślą nowego pada i ci wierzyli "na słowo". Potem mnóstwo ludzi zaczęło dzwonić, walić jakimś tekstem, że pad padł i dostawali drugi kontroler do "kolekcji" i od jakiegoś czasu, zależnie od osoby, która odbierze to (czasem) dalej wysyłają nowego, albo proszą o przysłanie starego i dopiero, jak znajdą usterkę, to wyślą nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:29, mas1213 napisał:

> > > przy kliknięciu "contact support" też ta strona mi wyskakuje. ma ktoś
maila
> do ich
> > obsługi
> > > technicznej i moze mi podać? Może ktoś o takim samym IP jak ja dostał
tam bana
> czy
> > coś...nie
> > > wiem. (nie mam IP zewnętrznego wiec wiele osób ma takie jak ja)
> > Chwilowe problemy ze stroną .Wiele osób ma .Mniej więcej od dwóch dni .Wystarczy

> poczekać
> > .U mnie na szczęście ok .
> >
> ok, pewnie tak.
> @mas1213 Mam maila w o2
niestety muszę cie zawieść nie mam poczty w O2 tylko w gmail.com . Może ty preferujesz
takie poczty jak O2 albo inne badziewia nie ja :) a jak chcesz się spierać to proszę
bardzo .

ee... ale o co chodzi? tylko odpowiadałam na pytanie gdzie mam poczte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 15:54, kurczak-AFC napisał:

I jak już wyślą to całkowicie za free? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć :D.

To uwierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 15:54, kurczak-AFC napisał:

I jak już wyślą to całkowicie za free? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć :D.


tak, za free, łącznie z tym, że kurier podjeżdża pod twój dom - nie musisz się nigdzie fatygować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oO niesamowite, że w Polsce coś takiego. Szkoda, że konsol za free nie dają :D. A jak zamawiasz takiego pada to trzeba podawać jakieś loginy albo coś w tym stylu czy sam adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może tak, że nie zaliczył mu się achievement mimo iż zrobił wszystkie rzeczy potrzebne do niego? Bo nie chce mi się jeden aczik zaliczyć. Chodzi tu o grę skate i aczika "Fanboy". Help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale miałeś komunikat o tym ,że wykonałeś aczika ? Zdaje mi się ,że nie. ;P Jak nie pokazuje to sprawdź czy zrobiłeś wszystko dobrze. A jak dobrze, to jak można spróbować jeszcze raz... :D

,,As the game progresses there will be more pro challenges. Yes there are a lot, and yes some are very hard. Practice, Practice, Practice…" [z jakieś stronki o aczikach w necie]

Ja mam w fable tak ,że jednego aczika nie chce zaliczyć, więc muszę powtarzać, powatarzać by zaliczyło. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... Chcę się zalogować na stronie M$ by wprowadzić kod na 48h i pisze mi ,ze niepoprawny e-mail lub hasło. Żadnych CL''ów i NL''ów nie mam na klaiaturze włączonychz oraz wszystko dobrze wpisuję, a pisze ,że źle... ;/ Na My Gamer Card wszystko jest ok... Help!

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 19:02, albinskia napisał:

Mam problem... Chcę się zalogować na stronie M$ by wprowadzić kod na 48h i pisze mi ,ze
niepoprawny e-mail lub hasło. Żadnych CL''ów i NL''ów nie mam na klaiaturze włączonychz
oraz wszystko dobrze wpisuję, a pisze ,że źle... ;/ Na My Gamer Card wszystko jest ok...
Help!

Pozdr.

to wprowadź kod z pokładu konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 19:07, jackass napisał:

to wprowadź kod z pokładu konsoli

Wybacz, jestem zielony... jak to się robi. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 17:26, W.S.A.D napisał:

Miał ktoś może tak, że nie zaliczył mu się achievement mimo iż zrobił wszystkie rzeczy
potrzebne do niego? Bo nie chce mi się jeden aczik zaliczyć. Chodzi tu o grę skate i
aczika "Fanboy". Help.

Skate ma zglitchowane achievementy ,możliwe ,że ten też ma Glitcha i się nie odblokuje .Możliwe ,że w twoim wypadku nie odblokujesz 1000GS ,albo będziesz musiał zacząć grę od początku .Wiem ,że jest też patent z tym ,że jak odblokowuje się achievement to naciska się chyba start czy coś tam innego i wtedy wpadało kilka kolejnych osiągnięć ,co umożliwiało mieć calaka a początku gry . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 19:08, albinskia napisał:

> to wprowadź kod z pokładu konsoli
Wybacz, jestem zielony... jak to się robi. ^^

Xbox Guide Button -> zakładka Rynek -> wprowadź kod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli o calaku ze skate''a mogę pomarzyć... szkoda :(. Tak przy okazji - ma ktoś może kod na 48h ? Bo chciałbym troszkę pograć online w gearsy i skate...
Piszcie GG jakby coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 20:25, Alexx1 napisał:

Po co się tak rozdrabniać, nie lepiej walnąć Golda i mieć rok z głowy?

Żebym jeszcze kasy miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować