Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2009 o 16:08, albinskia napisał:

nightfaler@No każda ma HDMI tylko ,ze on pyta o KABEL.

Ups, za bardzo się pośpieszyłem, mam nadzieje, że nikogo w błąd nie wprowadziłem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaką wersje x skrzynki teraz najlepiej kupic (powiedzmy ze mam 1000zł a chcialbym se jeszcze do pokoju mały telewizorek kupić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 16:04, Stwór napisał:

> Znacie jakieś sklepy internetowe ( dobre sklepy) gdzie można było by zakupić Xboxa
360
> Premium na raty?

Ultima jeden z najpopularniejszych i najlepszych sklepów internetowych plus sam w nim
kupowałem i wszystko przebiegło wzorowo:)
http://www.ultima.pl/Xbox_360_Premium_HDMI_60GB/i6652/

Dzięki. Trzeba się będzie zastanowić nad zakupem. Ale pierw jednak trzeba przejechać się do jakiegoś Media Marktu.
No i najlepiej kupić konsolę i gratisowo jakąś gierkę dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy co będziesz chciał trzymać na dysku. tzn. czy dyżo gier, filmów muzyki itp. jak nie dość dużo to zabierz premium z 60gb za około 850zł a jak przyda Ci się więcej miejsca to zabierz elite 120gb. za około 1050zł. :) Jak będziesz kupował telewizorek z HDMI to powiem Ci ,że w Elite kabelek jest w zesytawie. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 16:20, albinskia napisał:

Zależy co będziesz chciał trzymać na dysku. tzn. czy dyżo gier, filmów muzyki itp. jak
nie dość dużo to zabierz premium z 60gb za około 850zł a jak przyda Ci się więcej miejsca
to zabierz elite 120gb. za około 1050zł. :) Jak będziesz kupował telewizorek z HDMI to
powiem Ci ,że w Elite kabelek jest w zesytawie. ;)

Pozdr.


Wielkie dzięki wenme z mniejszym dyskiem bo będę go używał tylko do grania (ewentualnie jakis film obejrze ale nie będe tego na dysku trzymał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ten sklep xboxonline77.com działa? Bo wysłałem już kolesiowi potwierdzenie przelewu, a nie dostałem jeszcze kodu. Niby jest na gg, ale nie odpisuje. Ile na ten kod trzeba czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, bezpośrednio na xboxonline77.

EDIT: Na złego maila wysłałem potwierdzenie, więc pewnie dlatego jeszcze kodu nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 19:19, trombocylek napisał:

Nie, bezpośrednio na xboxonline77.

No to myśle ,że będzie tak jak na allegro. Za niedługo 1h lub teraz dłużej bo mają kolejki powinieneś dostać :) Nic ,tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie o ile godzin zabawy więcej jest w burnoucie paradise ultimate box od zwykłego ? Od kiedy dowiedziałem się o BP to obiecałem sobie ,że jak będę miał konsolę to kupię sobie BP, no i trzeba by było spełnić to marzenie. :) Z GoW''em 2 i ME będzie trzeba zaczekać troszeczkę :)

Pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 20:36, albinskia napisał:

Ktoś wie o ile godzin zabawy więcej jest w burnoucie paradise ultimate box od zwykłego
? Od kiedy dowiedziałem się o BP to obiecałem sobie ,że jak będę miał konsolę to kupię
sobie BP, no i trzeba by było spełnić to marzenie. :) Z GoW''em 2 i ME będzie trzeba
zaczekać troszeczkę :)

Pozdr. :)

Nie ma ani minuty więcej ,poza Party Pack ,który jest dodatkiem multiplayerowym i tego nie przeliczy się na godziny .Multiplayerowym na jednej konsoli rzecz jasna .Ultimate Box nie różni się niczym od standardowego Paradise ,poza Party .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
Coś tam pisze w sklepie gram.pl ,że jest tam jakiś dodatek Burnout Paradise Bikes... Co to ? :D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 22:08, albinskia napisał:

>/ciach/
Coś tam pisze w sklepie gram.pl ,że jest tam jakiś dodatek Burnout Paradise Bikes...
Co to ? :D

Pozdr.

Jak sama nazwa świadczy motorki .Dodane już z pół roku temu .Za darmo do ściągnięcia z Marketplace .Dodają kilka wyścigów ,rekordy ulic ,Challenges dla motorków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZyli za te 30zł* można sobie pograć tylko w multi w party ? A można grać w zwykłym paradise w jakieś inne tryby multi ? ;P

*licząc średnie ceny bp we wszystkich sklepach aukcjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 22:08, albinskia napisał:

>/ciach/
Coś tam pisze w sklepie gram.pl ,że jest tam jakiś dodatek Burnout Paradise Bikes...
Co to ? :D

Pozdr.


Dodaje motory do gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 22:51, JackXP PL napisał:

Dodaje motory do gry. :)

jackass mówi ,ze można ściągnąć za darmo... :P Jak to jest naprawdę ? :D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 22:40, albinskia napisał:

CZyli za te 30zł* można sobie pograć tylko w multi w party ? A można grać w zwykłym paradise
w jakieś inne tryby multi ? ;P

*licząc średnie ceny bp we wszystkich sklepach aukcjach...

Party Pack kosztuje 800 MSP .Więcej niż 30 zyli ,ale nie każdy tego potrzebuje .Raczej mniejszość .To daje tylko granie na zasadzie podawania pada kolegom .Nic więcej .Poza 50 GS .B:P daje ci 490 challenges ,podzielone na freeburn i timed .Do tego jest race ,marked man i stunt run .Możliwe ,że jeszcze road rage ,nie pamiętam .Możesz jeszcze czasówki znajomych na ulicach łamać .Multi jest zajebiste ,ale UB nie dodaje nic w tej materii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 19:15, trombocylek napisał:

Jak ten sklep xboxonline77.com działa? Bo wysłałem już kolesiowi potwierdzenie przelewu,
a nie dostałem jeszcze kodu. Niby jest na gg, ale nie odpisuje. Ile na ten kod trzeba
czekać?


Ja kupiłem od nich kod około 12, wysłałem potwierdzenie przelewu na email i czekałem. O 18 postanowiłem napisać do gościa na GG, po godzinie odpisał. Napisałem mi, że kupiłem MS Points, wysłałem potwierdzenie przelewu i podałem swój nick. Powiedział, że sprawdzi emaila i po 10 minutach dostałem działający kod. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować