Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Ajw łan kłeszczyn for ju ekszyli. Hał meny pipyl hef si metalika bifor? Sorry, nie ta kwestia :D.
Dobra, niech mi ktoś odpowie na dwa pytania, proszę. W jaki sposób odbywa się przeróbka xbox''a poprzez iextreme? Czy jest to jakakolwiek ingerencja w sprzęt? Na wielu aukcjach na allegro jest jasno napisane, że NIE i że ten zabieg nie pozbawia nas gwarancji m$. Natomiast jakiś typ na tym forum twierdzi, że przeróbka xbox''a to zawsze utrata gwarancji, bo przeróbka iextreme to przeróbka FLASH napędu oO.
Drugie pytanie: czy za przerobionego Xbox''a banują na XBL? Ten sam typ twierdzi, że tak, ja nigdy wcześniej o tym nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 23:03, kurczak-AFC napisał:

/.../

Zasadnicze pytanie - po co chcesz przerabiać konsolę? Z miejsca stracisz gwarancję, a ban również Co grozi. Czyżbyś bał się o bezpieczeństwo swoich gier i grasz na kopiach zapasowych? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 22:17, trombocylek napisał:

A na componencie nie masz przypadkiem ustawionego TV? Przy wtyczce do xboxa jest takie
coś do przesuwania i chyba domyślnie jest ustawione na TV, więc ew. zmień na HDTV.

Nie, nie, mam ustawione HDTV. Wszystko odpowiednio podłączone. Spróbuje tak jak mówicie jeszcze rozdzielczość 1080i lub 720p, ale z tego co pamiętam to już kiedyś próbowałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie napisałem, że chcę przerabiać konsolę? Póki co nawet nie myślę o kupowaniu xbox''a, zadałem pytania, na które oczekuję odpowiedzi. Zamiast dociekać po co mi to wiedzieć po prostu odpowiedz, ok? Dlaczego na aukcjach jest napisane 'gwarancja m$'? Przy przerobionych konsolach, ofc. Wątpię, aby większość sprzedawców kitowała, szczególnie, że większość to doświadczeni allegrowicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 11:11, kurczak-AFC napisał:

Gdzie napisałem, że chcę przerabiać konsolę? Póki co nawet nie myślę o kupowaniu xbox''a,
zadałem pytania, na które oczekuję odpowiedzi. Zamiast dociekać po co mi to wiedzieć
po prostu odpowiedz, ok? Dlaczego na aukcjach jest napisane ''gwarancja m$''? Przy przerobionych
konsolach, ofc. Wątpię, aby większość sprzedawców kitowała, szczególnie, że większość
to doświadczeni allegrowicze.

Bo zmieniasz tylko firmware napędu dvd ,czyli jak ci się kondola wywali ,to możesz wgrać znów oficjalny i wysłać złoma na gwarancję do MS .Tak to zapewne działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czyli jednak moje informacje były prawdziwe... A czy za samą PRZERÓBKĘ konsoli, nie za grę na piratach przez neta można dostać bana? Pytam, bo mnie to ciekawi. Nie mam xbox''a i póki co go nie kupie, pytam z czystej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 11:33, kurczak-AFC napisał:

No właśnie, czyli jednak moje informacje były prawdziwe... A czy za samą PRZERÓBKĘ konsoli,
nie za grę na piratach przez neta można dostać bana? Pytam, bo mnie to ciekawi. Nie mam
xbox''a i póki co go nie kupie, pytam z czystej ciekawości.

Za samą przeróbkę bana nie dostaniesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jessssssss \o/ Dziś nareszcie nabyłem X360 razem z grą Prince of Persia w zestawie :) Brat dokupił drugi pad oraz Halo 3 \o/ Wiem co będę robił do jutra haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 14:57, O2si napisał:

Brat dokupił drugi pad oraz Halo 3 \o/ Wiem co będę robił do jutra haha :)


Przyda się drugi pad i brat. Mi się niestety samemu nie udało przejść Halo 3 na najwyższym poziomie trudności. Po kilku pierwszych starciach dosłownie rzuciłem z nerwów padem (dobrze, że na poduszkę). Ale gra jest świetna, chyba przejdę ją sobie jeszcze raz na normalnym poziomie trudności, tym razem jednak będę szukał "czaszek" (znajdźki - na każdej mapie jest jedna czaszka, każda za 10 punktów do gamerscore).

No i ogólnie - gratuluje udanego wyboru konsoli ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zawieszanie się na KAŻDEJ grze oznacza, że za chwilę wyskoczy RRoD? Grałem sobie z kumplem w Halo 3 na podzielonym ekranie i nam się zacięła gra perfidnie. Uruchomiłem drugi raz i to samo już po kilku sekundach.. Zapuściłem Gears of War 2 i też to samo i to jeszcze w menusach. Fable 2 zawiesiło się po kilku minutach. Konsola nie jest gorąca, tylko ciepła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 16:36, destro177 napisał:

Czy zawieszanie się na KAŻDEJ grze oznacza, że za chwilę wyskoczy RRoD? Grałem sobie
z kumplem w Halo 3 na podzielonym ekranie i nam się zacięła gra perfidnie. Uruchomiłem
drugi raz i to samo już po kilku sekundach.. Zapuściłem Gears of War 2 i też to samo
i to jeszcze w menusach. Fable 2 zawiesiło się po kilku minutach. Konsola nie jest gorąca,
tylko ciepła.

RoooooooooooooD .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 16:38, jackass napisał:

RoooooooooooooD .....

Jak go przyspieszyć? Bo jeszcze ten trup chodzi, właśnie lecą gameplaye w HD i jest ok.


Edit: gameplay zacięty też... Szlag!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 14:57, O2si napisał:

Jessssssss \o/ Dziś nareszcie nabyłem X360 razem z grą Prince of Persia w zestawie :)
Brat dokupił drugi pad oraz Halo 3 \o/ Wiem co będę robił do jutra haha :)

Jak to mówią, wyśpisz się jak będziesz stary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O masakra :D Przestawić się z PC na konsolę (mowa o FPS-ach) to jest coś strasznego! :D Ale po tych kilku godzinach spędzonych z Halo 3 śmiem twierdzić, ze gra jest rewelacyjna! Juz dawno nie czerpałem tak ogromnej satysfakcji z grania w ogóle! :D A w przyszłym tygodniu listonosz przyniesie mi Mass Effect. OMG, jak dobrze, ze juz po obronie jestem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 17:21, O2si napisał:

O masakra :D Przestawić się z PC na konsolę (mowa o FPS-ach) to jest coś strasznego!
:D Ale po tych kilku godzinach spędzonych z Halo 3 śmiem twierdzić, ze gra jest rewelacyjna!
Juz dawno nie czerpałem tak ogromnej satysfakcji z grania w ogóle! :D A w przyszłym tygodniu
listonosz przyniesie mi Mass Effect. OMG, jak dobrze, ze juz po obronie jestem ;p


Z czasem będzie Ci się coraz lepiej grało na konsoli niż na PC. A na pewno wygodniej :) Załatw se 2 pada jak nie masz i jakiegoś kumpla. Wspólna gra to jest dopiero granie:D A ja polecam Ci Gear of War 2. Najlepszy FPS wjaki grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 17:21, O2si napisał:

O masakra :D Przestawić się z PC na konsolę (mowa o FPS-ach) to jest coś strasznego!
:D Ale po tych kilku godzinach spędzonych z Halo 3 śmiem twierdzić, ze gra jest rewelacyjna!
Juz dawno nie czerpałem tak ogromnej satysfakcji z grania w ogóle! :D A w przyszłym tygodniu
listonosz przyniesie mi Mass Effect. OMG, jak dobrze, ze juz po obronie jestem ;p


Po miesiącu zagraj w FPSy na PC''cie to będzie maskara ;d .

Co sadzicie o Halo Wars warte swojej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 21:49, Prateorian napisał:

Co sadzicie o Halo Wars warte swojej ceny?

Bahahahaha .250 zyla ? Chyba sobie żartujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 21:49, Prateorian napisał:

Co sadzicie o Halo Wars warte swojej ceny?


Syf żerujący na marce. Nie polecam, nie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 22:01, jackass napisał:

> Co sadzicie o Halo Wars warte swojej ceny?
Bahahahaha .250 zyla ? Chyba sobie żartujesz .

Szukam jakiejś dobrej strategi/RTS''a dla taty. Oczywiście on sponsoruje . Jest coś ciekawszego od Halo Wars?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować