Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

exclusiv to to nie jest, lecz exclusiv na konsole. O co chodzi ? Chodzi o Star Wars The Force Unleashed. ;) Bardzo fajna gierka. ;] Ja zamierzam na dniach kupić sobie.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 Cent Blood in the Sand w drodze ^^ Grał ktoś i może coś ciekawego powiedzieć o tym? Niektórzy zachwalają i mówią, że miodnie się gra. Tylko nie wyjeżdżać mi tu z tekstami typu g-unot itp, bo nie o to chodzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 19:17, mcQba napisał:

50 Cent Blood in the Sand w drodze ^^ Grał ktoś i może coś ciekawego powiedzieć o tym?
Niektórzy zachwalają i mówią, że miodnie się gra. Tylko nie wyjeżdżać mi tu z tekstami
typu g-unot itp, bo nie o to chodzi ;p

Gra na 6 może 7 z nie najgorszym co-opem i łatwymi osiągnięciami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde! Jaka szkoda, że przegapiłem rejestrację na jutrzejszy meczyk z klanem... FRAGDOLLS... To bodaj najpopularniejszy żeński klan, i byłem bardzo ciekawy jak dziewczyny ciorają w CoD''a 4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż - niedługo będe miał kasę i chciałem za nią kupić z 1600 MSP... problem jest jeden... nie wiem co mogę kupić za tyle punktów... Słyszałem o Castle crushers, ale... no po prostu nie wiem ;) Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 13:51, wsaadman napisał:

/.../

Ja zainwestowałbym w jakiegoś DLC. Może "The Lost And Damned"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 13:53, Sandro napisał:

> /.../
Ja zainwestowałbym w jakiegoś DLC. Może "The Lost And Damned"? ;)

Tiaa... a kupisz mi GTA IV ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem. Jak ustawić na konsoli odświeżanie 60 Hz, bo jak patrzyłem w opcje na monitorze ma on 60Hz, ale kiedy odpalam gierkę, która tego wymaga, konsola wmawia mi, że mam ustawione w konsoli 50 Hz i każe mi grzebać w opcjach. Nie mam najnowszego Dashboarda i w ogóle nie wiem gdzie jest taka opcja zmiany odświeżania!!! Pomocy! Pomóżcie i opiszcie dokładnie jak to zrobić! Kupiłem Gears of War, ale ich nie dopalę, bo nie wiem jak ustawić to cholerne odświeżanie!!! Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 13:51, wsaadman napisał:

Otóż - niedługo będe miał kasę i chciałem za nią kupić z 1600 MSP... problem jest jeden...
nie wiem co mogę kupić za tyle punktów... Słyszałem o Castle crushers, ale... no po prostu
nie wiem ;) Pomożecie?

Dishwasher ,Braid ,CC ,Geometry Wars 2 ,Lumines ,Bionic Commando podobno niezły i teraz w promocji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 15:11, Yogurt napisał:

Słuchajcie mam problem. Jak ustawić na konsoli odświeżanie 60 Hz, bo jak patrzyłem w
opcje na monitorze ma on 60Hz, ale kiedy odpalam gierkę, która tego wymaga, konsola wmawia
mi, że mam ustawione w konsoli 50 Hz i każe mi grzebać w opcjach. Nie mam najnowszego
Dashboarda i w ogóle nie wiem gdzie jest taka opcja zmiany odświeżania!!! Pomocy! Pomóżcie
i opiszcie dokładnie jak to zrobić! Kupiłem Gears of War, ale ich nie dopalę, bo nie
wiem jak ustawić to cholerne odświeżanie!!! Pomocy!!!

Przecież już ci ktoś to pisał ,że wchodzisz w Ustawienia Systemu ,Wyświetlacz ,przestawiasz na PAL 50 czy 60 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, czy ktoś mógł by mi trochę pomóc w podczepieniu się do live, bo naprawdę nie mogę się połapać o co w tym wszystkim chodzi, aha i wgm z instrukcji wynika, że potrzebuje 3 kabli a ja mam tylko 1, aha i dodam że chciał bym się połączyć za pomocą routera...

20090529180106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 18:03, Azeix napisał:

Mam prośbę, czy ktoś mógł by mi trochę pomóc w podczepieniu się do live, bo naprawdę
nie mogę się połapać o co w tym wszystkim chodzi, aha i wgm z instrukcji wynika, że potrzebuje
3 kabli a ja mam tylko 1, aha i dodam że chciał bym się połączyć za pomocą routera...

Wpinasz ten kabel do routera i już .Xbox owinien wszystko wykryć automatycznie .Jeden kabelek jest potrzebny ,Ethernetowy .Korzystaj z poradnika na OC .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 18:03, Azeix napisał:

aha i dodam że chciał bym się połączyć za pomocą routera...

No to bierzesz ten kabel, jeden koniec wpinasz do routera, a drugi z tyłu do konsoli i voila!

Sorry, nie odświeżyłem strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki bo w instrukcji to tak zagmatfali jakby trzeba było zrobić nie wiadomo co, jeszcze raz wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - jako ze dziś podłączyłem się do XBox Live od razu postanowiłem ściągnąć demko jakiejś gry. Wybrałem sobie FIFA 09, zaczęło ściągać a ja w między czasie wyszedłem do poprzendieog menu z dostępnymi demkami. Czy ściąganie wybranego przeze mnie dema odbywa się w tle? Jeśli tak to w jaki sposób mogę sprawdzić ile danych zostało juz pobrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, odbywa się w tle. Możesz nawet ustawić opcję, dzięki której przy wyłączaniu konsoli sprzęt dokończy ściąganie (przy zmniejszonych obrotach wiatraczków i ogólnym mniejszym zużyciu prądu) i dopiero po jego zakończeniu wyłączy się całkowicie.
A jak sprawdzić? Xbox Guide -> Pierwsza zakładka z lewej -> Aktualnie pobierane pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 19:17, ww3pl napisał:

Tak, odbywa się w tle. Możesz nawet ustawić opcję, dzięki której przy wyłączaniu konsoli
sprzęt dokończy ściąganie (przy zmniejszonych obrotach wiatraczków i ogólnym mniejszym
zużyciu prądu) i dopiero po jego zakończeniu wyłączy się całkowicie.

Woow, fajny bajer. Jak coś takiego się ustawia ?

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować