Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2009 o 22:12, SpecShadow napisał:

@Pile: a co to tylko LEGO jest na tą platformę? Prócz może SW LEGO reszta wieje kosmiczną
nudą.

@Albi: sprawdź gameplaye
http://www.youtube.com/watch?v=cr8pUEetF98
http://www.youtube.com/watch?v=e6ABqxwETf8

Jak dla mnie wygląda dobrze, jeśli masz możliwość kupna tanio i nie masz w co grać to
możesz grać.

BTW. pojawiły sie achki dla Call of Jualez:BiB, wiekszość to "sieciowe" więc lepiej poczekam
aż trafi do jakiegoś czasopisma, chyba że będzie miało dużą sprzedaż i lądowała w "czystu"
reedycjach i edycjach.



W to akurat sporo grałem i mogę się wypowiedzieć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 22:12, SpecShadow napisał:

@Pile: a co to tylko LEGO jest na tą platformę? Prócz może SW LEGO reszta wieje kosmiczną
nudą.

LEGO Indiana Jones jest ok. Grałem, podobało mi się. Rzecz gustu, no... Ile razy to trza powtarzać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 21:46, Albii napisał:

Sandro@
Ty masz golda kupionego ? Może kiedy sobie dla zabawy zagramy ? ;) Headset działa ? ^^

Mam, ale na dniach mi się kończy, a nie będę już nowego kupował, bo za ponad dwa tygodnie jadę do Polski i będę z powrotem dopiero pod koniec sierpnia więc dwa miesiące subskrypcji by się zmarnowały. A w kwestii GoW-a jest taka sprawa, że w dalszym ciągu czuję przesyt tą grą i na widok Marcusa chce mi się rzygać :P Z resztą i tak wysłałem obydwie części bratu do Polski i nie mam ich przy sobie. Po sieci aktualnie gram tylko w Guitar Hero i CoD4. GTA IV też ewentualnie mogę włączyć :)

BTW Doszła już gitara do GH? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 23:13, Sandro napisał:

BTW Doszła już gitara do GH? :D

Doszła w końcu. :) (poczta polska kazała mi czekać one week, a gierki z zamiany od Rumcajseva na następny dzień już były chyba) Tylko muszę wprawy nabrać na gitarce, bo na padzie zrobił się ze mnie pro wymiatacz. <jak zawsze skromny> ;D Mówiłeś ,ze da się ,,grać" dzięki gitarze w inne gry, więc podłączyłem gitarkę i pada i zagrałem w Fifę Street 3 i Dash f Destruction i zrobiłem dwa calaki. ;) Fajnie jak się odpali gowa 1, bo wtedy tak fajnie kamera kręci. ^.^

Pozdr.

BTW: W Środę powinien dojść FC2 za którego dałem swojego PoP''a, sprawdzę na własnej skórze, czy to ta gra jest taka beznadziejna, czy Ty nie znasz się na grach. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 23:27, Albii napisał:

BTW: W Środę powinien dojść FC2 za którego dałem swojego PoP''a, sprawdzę na własnej
skórze, czy to ta gra jest taka beznadziejna, czy Ty nie znasz się na grach. ;>

Beznadziejna nie jest, ale szybko nudzi. Da się grać aczkolwiek PoP-a bym za to nie dał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 00:00, Sandro napisał:

> BTW: W Środę powinien dojść FC2 za którego dałem swojego PoP''a, sprawdzę na własnej

> skórze, czy to ta gra jest taka beznadziejna, czy Ty nie znasz się na grach. ;>

Beznadziejna nie jest, ale szybko nudzi. Da się grać aczkolwiek PoP-a bym za to nie dał
:P

Ja PoPa bym oddał nawet za Pac-Mana xd Toż to nudne jest ;/ Cały czas ci sami przeciwnicy, tylko bossowie inni. Taki Pac-Man już jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 00:15, mcQba napisał:

Ja PoPa bym oddał nawet za Pac-Mana xd Toż to nudne jest ;/ Cały czas ci sami przeciwnicy,
tylko bossowie inni. Taki Pac-Man już jest lepszy.


Przebijam - dałbym go za Wolfa3D :] (chyba każdy wie ile on kosztuje na PC) oczywiście zakładając że nie ma blokady regionalnej etc.

BTW. konia z rzędem temu kto mi powie po co jest blokada regionalna? Dlaczego firmy chcą sobie obniżać zyski w tak idiotyczny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 00:21, SpecShadow napisał:

BTW. konia z rzędem temu kto mi powie po co jest blokada regionalna? Dlaczego firmy chcą
sobie obniżać zyski w tak idiotyczny sposób?

Po to, żeby wkur**ć ludzi ^_^ Też wg. mnie to jest big epic double fail xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 00:21, SpecShadow napisał:

BTW. konia z rzędem temu kto mi powie po co jest blokada regionalna? Dlaczego firmy chcą
sobie obniżać zyski w tak idiotyczny sposób?

Dlatego, że w różnych krajach na świecie są różne regulacje wobec tolerancji dla brutalności w grach.
Koń, rządu nie chcę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pytanie za 100 punktów. Jak używać słuchawek do xboxa 360? Te z zestawu wraz z konsolą? Podłączyłem do pada, tam jest chyba takie wyjście.. chyba dobrze.. ale nic przez nie nie słychać, tylko przez głośniki. Co jest? Trza je jakoś ustawić czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 12:07, St0ck napisał:

No to pytanie za 100 punktów. Jak używać słuchawek do xboxa 360? Te z zestawu wraz z
konsolą? Podłączyłem do pada, tam jest chyba takie wyjście.. chyba dobrze.. ale nic przez
nie nie słychać, tylko przez głośniki. Co jest? Trza je jakoś ustawić czy cos?



Przez te słuchawki nie będziesz miał głosu z gier i basta :P Z nich leci tylko głos przez live`a jak z kimś rozmawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 12:09, nightfaler napisał:

Przez te słuchawki nie będziesz miał głosu z gier i basta :P Z nich leci tylko głos przez
live`a jak z kimś rozmawiasz.


I docenia się to w sytuacji gdy dzieciarnia zaczyna wariować werbalnie :] że tak delikatnie to ujmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 12:23, SpecShadow napisał:

I docenia się to w sytuacji gdy dzieciarnia zaczyna wariować werbalnie :] że tak delikatnie
to ujmę.


Docenia się jak ktoś zaczyna nadużywac mikro, heh ;]

Czyli, że przez nie słysze tylko jak ktoś gada, całkiem ciekawe.. już wiem dlaczego tylko z jednej strony jest głośnik.. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że warto! Można wyczaić wiele niezłych okazji! :) Do tej proty jeszcze się nie zawiodłem - zarówno płyty, pudełka jak i instrukcje były w świetnym stanie ;) Sklepy sobie odpusć - chyba że cierpisz na nadmiar gotówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 13:05, St0ck napisał:

Warto kupować gry na allegro? Na xboxa?


Ja często kupuję gry na allegro. Jakoś nie uśmiecha mi się płacić ponad 200 zł. za grę. (Chociaż są wyjątki) Na Allegro można kupić grę za połowę albo nawet 1/3 ceny sklepowej. Często w stanie idealnym, trzeba tylko dobrze poszukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 14:05, St0ck napisał:

A takie np. preordery jak Red Faction Guerilla to warto na allegro? Czy lepiej na np.
gram.pl czy gdzieś

ja zamowilem sobie preorder Prototype na allegro i nie narzekam a gry kupuje tylko na allegro (uzywane chyba ze premierówka na ktora sie nakrecilem wtedy kupuje nową ;) ) stan gier jest zawsze zgodny z opisem i naprawde są okazje ze dobre gry kupuje sie za grosze ;) wiecej gotówki zostaje w kieszeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować