Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Mam pytanko. Jak najlepiej podłączyć xboxa do głośników aby otrzymać najlepszą jakość w 5.1? Czy do tego jest najlepsze wejście optyczne w głośnikach? A jeżeli tak to mogę kablem optycznym połączyć xboxa z takimi głośnikami zarówno w modelu z hdmi jak i bez? Czy bezproblemowo podłącze np. te modele?
HT-Z320
HT-X720T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, chciałbym sobie kupić FarCry 2, i mam dylemat, czy w tej grze jest tak jak np. w GOWie? Chodzi mi o to czy każda płyta zawiera polską wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 16:36, St0ck napisał:

Siemka, chciałbym sobie kupić FarCry 2, i mam dylemat, czy w tej grze jest tak jak np.
w GOWie? Chodzi mi o to czy każda płyta zawiera polską wersje.



Są różne wersje. Ja mam pl ale na necie można znaleźć całkowicie angielskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem jeszcze jednego maila:

The Validation Code you sent to us, ''error'', was incorrect.

Please log back into our website at http://www.mygamercard.net and follow the instructions to validate your GamerTag.
You must input your validation code (and ONLY your validation code) in the Subject line AND Body of the message.
This step is essential for using MGC services, as it ensures that you own the GamerTag you''re attempting to register.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ze pisałeś maila z prośbą o pomoc.
Musisz znleźc ten cały Validation Code, wpisać go w treści i tytuł wiadomości która się wysyła z forum. Powinien być tam gdzieś adres do wysłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 17:08, MaccCry napisał:

Udało się, dzięki :)

Jestem przedostatni na gram.pl mgc :P

A ja wypadłem z pierwszej 50 :P

Trzeba się w jakieś nowe gierki zaopatrzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 20:34, Dared00 napisał:

> Udało się, dzięki :)
>
> Jestem przedostatni na gram.pl mgc :P
A ja wypadłem z pierwszej 50 :P

Trzeba się w jakieś nowe gierki zaopatrzyć ;)

a ja przeżywam ze wypadłem z pierwszej 10 :P ale nie długo bedzie powrót nowe giery( az 5 ;D ) dojdą :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 23:35, demigod93 napisał:

x360 podrożał czy mi się wydaje, kosztował chyba jeszcze jakiś czas temu 600-700 zł,
a patrzę teraz, ponad 1000zł... ?

A sprawdź, czy na te same wersje patrzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 23:35, demigod93 napisał:

x360 podrożał czy mi się wydaje, kosztował chyba jeszcze jakiś czas temu 600-700 zł,
a patrzę teraz, ponad 1000zł... ?


Po pierwsze sprawdź wersję, czy to arcade czy to Premium. Były już czasy kiedy Premium kosztowało po 800 zł, ale z powodu kryzysu na świecie wszystko poszło w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 23:35, demigod93 napisał:

x360 podrożał czy mi się wydaje, kosztował chyba jeszcze jakiś czas temu 600-700 zł,
a patrzę teraz, ponad 1000zł... ?


Tak, podrożał. I nie uwierzysz dlaczego :D

Spoiler

Kryzys! Wow!


Tyle że 600-700 to cena Arcade''a.
Za 1000zł już jest Premium.

@Pile: w temacie są dwa przypiete posty. Sprawdź ten drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co przeczytałem na wiki to arcade różni się od premium brakiem dysku twardego, kablem sieciowym i słuchawkami, bla, bla bla, co do kabla i słuchawek znaczy, że niema ich w zestawie i można bez problemu dokupić, tak ? a z tym dyskiem... jego brak jest niewygodny ? mógłby mi ktoś to jakoś wytłumaczyć, nigdy nie miałem do czynienia z x360 więc proszę o wyrozumiałość ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 01:28, demigod93 napisał:

z tego co przeczytałem na wiki to arcade różni się od premium brakiem dysku twardego,
kablem sieciowym i słuchawkami, bla, bla bla, co do kabla i słuchawek znaczy, że niema
ich w zestawie i można bez problemu dokupić, tak ? a z tym dyskiem... jego brak jest
niewygodny ? mógłby mi ktoś to jakoś wytłumaczyć, nigdy nie miałem do czynienia z x360
więc proszę o wyrozumiałość ;]


Dysk równie przydatny co drogi, no bo można ściągać demka czy instalować gry (napęd nie hałasuje podczas grania).
A kabel sieciowy można kupić (niewielki koszt, w każdym sklepie komputerowym), słuchawi przydatne są tylko przy graniu w Sieci, jak zacznie jakiś dzieciak szalec na czacie głosowym (baaardzo częsta sytuacja) to zdejmuje się słuchawkę i po problemie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nieźle mi X360 i GTA4 wydymali. Zainstalowałem grę a i tak musiałem włożyc płytkę...
Druga sprawa, mam dysk 20 GB, ale tylko w teorii bo normalnie mogę wykorzystac 12 z groszami. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 13:04, MaccCry napisał:

Druga sprawa, mam dysk 20 GB, ale tylko w teorii bo normalnie mogę wykorzystac 12 z groszami.
Czy to normalne?


Tak ,to normalne. Jako że 12gb starcza tylko na 2 gry ,sprzedałem swoją 20 i kupiłem 60gb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 13:04, MaccCry napisał:

Ostatnio nieźle mi X360 i GTA4 wydymali. Zainstalowałem grę a i tak musiałem włożyc płytkę...


Chwila. Myślałeś, że można sobie pożyczyć płytkę, zgrać i oddać? To jak by producenci zarabiali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować