Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2009 o 20:55, Dark_elves napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Pesa albo Fify na xboxa. Mógłby ktoś
napisać kilka argumentów przemawiających za i przeciw jednym i drugim
tytułem? Dodam, że gdy pytałem kilka osób, zdecydowana większość
poleciła Fifę.

FIFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 22:06, Albii napisał:

A czemu niby za dalekie wody ? ;)

Nie wiem tak się mi jakoś powiedziało w końcu MS ma siedziby za oceanem no nie ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 18:28, Spaykus napisał:

Z ciekawostek (może kogoś to zainteresuje ;)) - pozwoliłem sobie stworzyć listę Gramowiczów
z aktywnymi kontami na Xbox Live (tak, tak, wiem, w Polsce Live''a nie ma...). Serdecznie
zachęcam do dołączania do niej, zobaczymy ile aczików razem natrzaskaliśmy :)

http://www.mygamercard.net/clboard.php?id=mWpgbar8


Dołączyłem :) Fajnie że jest jakaś lista na której jestem number uno :P swoją droga chłopaki lepiej się starajcie bo ja mam x''sa 3 lata ale mało gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 22:48, nightfaler napisał:

Nie wiem tak się mi jakoś powiedziało w końcu MS ma siedziby za oceanem no nie ?:P

Ale i tak konsolka idzie do niemiec, czy gdzieś tam. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy moglibyście mi polecić jakieś RTSy na xboxa? Halo wars wygląda nieźle a endwar przemawia do mnie dzięki zabawie z głosem. Co o nich myślicie? Dajcie jakieś propozycje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 17:26, Pile napisał:

Witam. Czy moglibyście mi polecić jakieś RTSy na xboxa? Halo wars wygląda nieźle a endwar
przemawia do mnie dzięki zabawie z głosem. Co o nich myślicie? Dajcie jakieś propozycje
;]

C&C Tiberium Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 17:26, Pile napisał:

Witam. Czy moglibyście mi polecić jakieś RTSy na xboxa? Halo wars wygląda nieźle a endwar
przemawia do mnie dzięki zabawie z głosem. Co o nich myślicie? Dajcie jakieś propozycje
;]

Zmarnowałem parę dziesiątek godzin przy becie EndWar i mimo, że nie miałem kontaktu z pełną wersją - polecam właśnei EndWar. Halo Wars wcale nie jest takie dobre afaik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mam jeszcze lost planet do przejścia i chcę nabić trochę achuvementów a xbox w naprawie to trochę zejdzie. Jak już wszystko zrobię to chyba kupię EndWar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 17:26, Pile napisał:

Witam. Czy moglibyście mi polecić jakieś RTSy na xboxa? Halo wars wygląda nieźle a endwar
przemawia do mnie dzięki zabawie z głosem. Co o nich myślicie? Dajcie jakieś propozycje
;]

Może to zabrzmi dziwnie, ale jedną z najlepszych strategii w jakie grałem na xboksie był... Brutal legend, a dokładniej itwy rockowe ;) Ale tak pozatym - Wszyscy krzyczą EndWar, EndWar! A ja powiem co innego - Halo wars jest jak dla mnie bardziej przystosowane do konsoli - o wiele wygodniej się steruje jednostkami, niż tym poronionym systemem z End Wara, który kilka razy zrozumiał całkowicie co innego niż powiedziałem... A mówiłem bardoz wyraźnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się na serio zastanowić. Tym bardziej że grałem chwilkę w empiku w Halo Wars i od razu mogę powiedzieć że to świetnie działa na konsoli. Nie czułem żadnych ograniczeń. Ale zabawa głosem w EndWar z kolei przemawia właśnie za tą grą. Sam nie wiem... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 13:12, Pile napisał:

Muszę się na serio zastanowić. Tym bardziej że grałem chwilkę w empiku w Halo Wars i
od razu mogę powiedzieć że to świetnie działa na konsoli. Nie czułem żadnych ograniczeń.
Ale zabawa głosem w EndWar z kolei przemawia właśnie za tą grą. Sam nie wiem... ;]

No ta innowacja z EndWara też mnie zachwyciła - na prawdę - było wszystko super, do kiedy nie okazało się, że ów system ma często poważne problemy z "rozumieniem" wyrazów do niego kierowanych. Nawet jak ktoś jest odjechanym fanem EndWara, napewno kilka razy się na to wkurzył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś w CoD4 ustawić preferowane mapy gry? Pewnie nie, bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę, ale zapytać zawsze warto:P. Bo niektóre mapy strasznie mnie denerwują i ich nie lubię, a na niektórych jestem zawsze w top 3 po meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co możecie polecić z kierownic? Najważniejsze żeby miała dobry FF i była w miarę tania nie mówię, że dobra, bo czytałem, że ta MS jest średnio wykonana, a kosztuje 4-5 stów ;/, oczywiście lepiej, żeby nie była to jakaś "manta" i po pierwszym użyciu nie wybuchała/paliła się/rozlatywała, ale nie żądam takiej profesjonalnej za 1000 zł :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 17:15, Xjumpaytech napisał:

Co możecie polecić z kierownic? Najważniejsze żeby miała dobry FF i była w miarę tania
nie mówię, że dobra, bo czytałem, że ta MS jest średnio wykonana, a kosztuje 4-5 stów
;/, oczywiście lepiej, żeby nie była to jakaś "manta" i po pierwszym użyciu nie wybuchała/paliła
się/rozlatywała, ale nie żądam takiej profesjonalnej za 1000 zł :P.



Ja myślę że mimo wszystko najlepsza będzie z Microsoftu. Pasuje do całości i masz pewność że wszystko będzie działać. Chociaż dobrze by było gdybyś ją osobiście przetestował albo chociaż chwycił w ręce. Wziąłbym w zestawie z forzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, chcieliśmy dziś zagrać sobie graw`a 2 w tryb campaign na splicie i konsola nie wyrobiła ;/ Po cholerę twórcy dają taki tryb jak konsola nie jest w stanie go obsłużyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować