Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2009 o 12:13, GuitarHero napisał:

@Albii: ... ogólnopolska? O_o ms to tylko w Polsce jest? :| I nie pieprz o piractwie,
bo 99% ludzi, udających tutaj strażników moralności, posiada na swoich HDD pełno pirackiej
muzy, filmów, teledysków i innych fotoszopów.

Hmm od razu nasuwa mi się powiedzenie nie mierz innych swoją miarą. Ja na moim dysku mam jedynie PGR4, FM3 demo i CoD 4 MW i więcej się nie mieści nie mówiąc już o jakiejś muzyce. Ja bana nie dostałem, a Ty niestety dostałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 18:55, Xjumpaytech napisał:

> @Albii: ... ogólnopolska? O_o ms to tylko w Polsce jest? :| I nie pieprz
o piractwie,
> bo 99% ludzi, udających tutaj strażników moralności, posiada na swoich HDD pełno
pirackiej
> muzy, filmów, teledysków i innych fotoszopów.
Hmm od razu nasuwa mi się powiedzenie nie mierz innych swoją miarą. Ja na moim dysku
mam jedynie PGR4, FM3 demo i CoD 4 MW i więcej się nie mieści nie mówiąc już o jakiejś
muzyce. Ja bana nie dostałem, a Ty niestety dostałeś.

HDD z PC qrva... :| fotoszopa raczej nie odpalisz na xie -.-' No dostałem bana. Możesz zacząć mnie opłakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 18:58, GuitarHero napisał:

HDD z PC qrva... :| fotoszopa raczej nie odpalisz na xie -.-'' No dostałem bana. Możesz
zacząć mnie opłakiwać.

No ok, ale nadal twierdzę, że nie wszyscy piracą ja na kompie moim mam tylko google chrome FF gg office (legalnego!!) i tyle więcej mi nie potrzeba. Fakt może mam kolegę, który piraci wszystko co się rusza, gdyby mógł to jego telewizor odtwarzałby pirackie kopie, ale ja nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie musiałem spojrzeć na NTSC-J.
Albo Play-Asia się myli.
Albo ja się mylę.
Albo mamy do czynienia z koniunkcją planet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 19:21, ww3pl napisał:

Widocznie musiałem spojrzeć na NTSC-J.
Albo Play-Asia się myli.
Albo ja się mylę.
Albo mamy do czynienia z koniunkcją planet.

Tak, czy inaczej - myliłeś się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcę kupić Xboxa 360 i znalazłem ciekawą ofertę. Sprzedającemu zepsuła się stara konsola i dostał nową z września tego roku. Tyle, że nie posiada książeczki gwarancyjnej. Na jakiej zasadzie działa ta gwarancja? Czy nowy model konsoli (przysłany z serwisu) posiada własną książeczkę czy też opiera się na starej?
Jeśli nie posiadał książeczki gwarancyjnej na starą konsole, to na jakiej podstawie serwis przyjął tamtą konsole? Na jakiej zasadzie opiera się rejestracja konsoli na stronie Microsoftu i co daje taka rejestracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 20:57, jasiniak napisał:

Witam. Chcę kupić Xboxa 360 i znalazłem ciekawą ofertę. Sprzedającemu zepsuła się stara
konsola i dostał nową z września tego roku. Tyle, że nie posiada książeczki gwarancyjnej.
Na jakiej zasadzie działa ta gwarancja? Czy nowy model konsoli (przysłany z serwisu)
posiada własną książeczkę czy też opiera się na starej?
Jeśli nie posiadał książeczki gwarancyjnej na starą konsole, to na jakiej podstawie serwis
przyjął tamtą konsole? Na jakiej zasadzie opiera się rejestracja konsoli na stronie Microsoftu
i co daje taka rejestracja?


Gwarancja opiera się na numerze seryjnym konsoli. Ale nie mam pojęcia czy wymieniona konsola ma nową gwarancję, czy przypisują numer seryjny ze starej i gwarancja leci dalej od kupna pierwszej, która padła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 21:02, destro177 napisał:

Gwarancja opiera się na numerze seryjnym konsoli. Ale nie mam pojęcia czy wymieniona
konsola ma nową gwarancję, czy przypisują numer seryjny ze starej i gwarancja leci dalej
od kupna pierwszej, która padła.

Lub na paragonie jeżeli numer seryjny już gwarancji niema. :) A wymieniona konsola ma nowy numer seryjny więc chyba jest też nowa gwarancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał tę nieprzyjemność (zepsucie konsoli) korzystania z serwisu Microsoftu? Jeśli tak to co musieliście zrobić? Pokazać dowód kupna- paragon fiskalny, książeczke gwarancyjną- czy też mozę oparte to jest na zupełnie innej zasadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie numeru seryjnego ustalana jest orientacyjna data zakupu konsoli (z uwzględnieniem pobytu w magazynie) - jeżeli działa ona na Twoją niekorzyść (tj. gwarancja jest krótsza, niż być powinna), możesz to zaktualizować wysyłając im zdjęcie paragonu. A jeżeli działa na korzyść... to się nie odzywaj. ;-)
Wystarczy numer seryjny konsoli i orientacyjna odpowiedź na pytanie ''kiedy Pan kupił konsolę''.
Możesz ich pytać o wszystko - są absolutnie przyjaźni dla klienta, wyrozumiali, sprawiają nawet wrażenie, jakby czasem mogli specjalnie dla Ciebie nagiąć pewne normy, czy też zasady. Ogółem polecam ichniejszy support :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 21:33, jasiniak napisał:

Czy ktoś z Was miał tę nieprzyjemność (zepsucie konsoli) korzystania z serwisu Microsoftu?
Jeśli tak to co musieliście zrobić? Pokazać dowód kupna- paragon fiskalny, książeczke
gwarancyjną- czy też mozę oparte to jest na zupełnie innej zasadzie?

Ja miałem tylko u mnie była wybitnie dziwna sytuacja. Jak gość wysyłał mi konsolę z USA zarejestrował ją na mój adres i po 3 latach się zepsuła to musiałem im tylko wysłać zdjęcie konsoli (numerków z tyłu) i paragon lub inny dowód zakupu (w moim przypadku potwierdzenie kupna wysłane przez Ebay), że kupiłem "później" co załatwiła mi pani z infolinii :). Nie wiem jak jest z gwarancją, a dokładniej jej przedłużeniem po wysłaniu nowej, bo mi kazali wysłać coś jeszcze, bo niebyli czegoś pewni i jakoś mi nie przedłużyli, ale pewnie tak normalnie przedłużają będę się martwił jak zepsuje się znowu (lepiej żeby nie, ale pewnie jeszcze parę miesięcy i z moim "szczęściem" się zepsuje) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po otrzymaniu nowej konsoli z gwarancji, termin jej ważności pozostaje bez zmian.

Zmiana długości trwania okresu gwarancyjnego jest możliwa tylko w momencie, gdy decydujemy się na płatną naprawę/wymianę któregoś z komponentów i/lub samej konsoli w serwisie Microsoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować