Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

/ciach

Ale dostałeś jakieś pismo potwierdzające naprawę, czy też skorzystanie z serwisu? Bo to troche niepewne jest, że konsole sprzedaje bez książeczki gwarancyjnej. Choć przyznał, że sam kupił taką konsolę kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 21:41, ww3pl napisał:

Po otrzymaniu nowej konsoli z gwarancji, termin jej ważności pozostaje bez zmian.

Zmiana długości trwania okresu gwarancyjnego jest możliwa tylko w momencie, gdy decydujemy
się na płatną naprawę/wymianę któregoś z komponentów i/lub samej konsoli w serwisie Microsoft.

U szkoda, czyli zostały mi tylko 2 lata gwarancji, czyli jeszcze gorzej, bo znając życie po tych 2 latach mi się zepsuje znowu :(, bo gdyby zepsuła się za kilka miesięcy byłoby zbyt łatwo.

jasiniak

Jeżeli chodzi o książeczkę to nie, ale jakiekolwiek potwierdzenie to tak dostałem tam karteczkę "dziękujemy za skorzystanie z serwisu prosimy o wypełnienie ankiety dołączonej na osobnej kartce". Czy coś takiego i dali kopertę z adresem do wysyłki tej ankiety :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 16:21, Moras1990 napisał:

Gdzie obecnie można najtaniej kupić nowego Xboxa360? Znajomy planuje kupić i chciałbym
mu jak najlepiej doradzić.



Zerknij na ceneo a poza tym zależy od wersji konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - czy jak zacznę grać w Brutal Legend od nowa, będe musiał zdobywać wszystkie piosenki, skoki i smoczki na nowo? Bo co do tego, że stracę cały zapisany stan rozgrywki (fabularny) wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... chyba na gramie Elite z Lego batmanem i Pure za 1049zł. ;) Hmmm... ,która to będzie osoba, która przez Ciebie kupi xklocka ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 17:22, Albii napisał:

Hmmm... chyba na gramie Elite z Lego batmanem i Pure za 1049zł. ;) Hmmm... ,która to
będzie osoba, która przez Ciebie kupi xklocka ? :D


Jeżeli mnie pamięć nie myli to 7 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 22:18, CBOOL22 napisał:

Czy Play & Charge Kit umożliwia połączenie z komputerem przez USB i tam granie na padzie?


Nie. Do kompa musisz mieć specjalną przystawkę. Nie jestem pewien ale w innym wypadku nie sprzedawali by tego nadajnika ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie gry EndWar. Jak sprawdza się to sterowanie głosem? Pomaga i daje frajdę czy raczej lepsze klasyczne sterowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 23:01, Pile napisał:

I czy jest na xboxa wersja PL?

Jest .A jak się sprawdza to ściągnij demo ,poczytaj recenzje wersji PL i będziesz wiedział .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 13:28, Dark_elves napisał:

Czy można ściągnąć sobie na dysk demo Sacred 2 , bo nie chce mi się podłączać
konsoli jeśli takie demo jest niedostępne?

na EU nie ma dema SACRED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Mój xbox niedługo wraca z naprawy i będę chciał go sprzedać w okolicach świąt i kupić sobie elite.
Czy ktoś mógłby mi go wycenić? Myślę że nie wezmę za niego więcej niż 500zł ale chciałbym poznać zdanie innych.
Xbox jest użwany, bez gwarancji po naprawie. Wersja bez HDMI z dyskiem 20gb i padem. Wszystko sprawne. Oczywiście do tego headset i wszystko co było w paczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować