Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Ja mam takie pytanie znowu ;). Da się przesłać dane z moje 20 GB HDD na 120, gdybym go kupił? Nie chcę tracić save''ów, a przydał by mi się większy, bo żeby zainstalować Forze i AC ll musiałem wywalić nawet obrazki gracza i niektóre save''y. A zmieściło się tak ledwo ledwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zestawie z dyskiem powinien być kabel dzięki któremu będziesz mógł przesłać dane z dysku na komputer i na odwrót. Jeśli takiego kabla nie będzie to należy zadzwonić do MS i wyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 17:46, TheKolumb napisał:

W zestawie z dyskiem powinien być kabel dzięki któremu będziesz mógł przesłać dane z
dysku na komputer i na odwrót. Jeśli takiego kabla nie będzie to należy zadzwonić do
MS i wyślą.

Ok dzięki to kupię. Szkoda tylko, że w Polsce tak drogo i muszę ściągać z Chin, ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 18:10, TheKolumb napisał:

A za ile?

200 zł z przesyłką tylko właśnie tego Chińczyka się spytałem, czy to oryginalne, bo pisze, że nowe do Xboxa zrobił piękne zdjęcia hologramu MS tylko, że nic nie napisał, że to oryginalny dysk MS ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość że dysk 20GB może mieć inne wejście i niepasować do mojej x360? Są jakieś różnice między dyskami prócz pojemnoścu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 18:41, Infes napisał:

Czy jest możliwość że dysk 20GB może mieć inne wejście i niepasować do mojej x360? Są
jakieś różnice między dyskami prócz pojemnoścu czy nie?



Jedyna różnica to pojemność i ewentualnie kolor ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o likwidacje BANA bo i tak z Live nie korzystam wystarczy mi że za grę trza dać 200 zł nie będę jeszcze dodatkowo płacił za to żeby w nią przez neta pograć chodzi mi tylko o to żeby odzyskać możliwość instalowania gier na dysku.. nie ma jakiejś możliwości żeby odzyskać tą możliwość ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość. Są już ludzie którzy oferuję takie usługę dzięki czemu dysk twardy zostanie odbanowany jednakże po ponownym podłączeniu do sieci zostanie znów zbanowana gdyż Microsoft przetrzymuje informacje o zbanowanych konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy słuchawki na USB można spokojnie podłączyć do xboxa, zgaduję, że
pewnie tak, ale nie każde, więc od razu napiszę, że mam zamiar kupić Creative
Fatality hs-1000 i jestem ciekawy czy będę je mógł wykorzystać też w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 08:56, Dark_elves napisał:

Czy słuchawki na USB można spokojnie podłączyć do xboxa, zgaduję, że
pewnie tak, ale nie każde, więc od razu napiszę, że mam zamiar kupić Creative
Fatality hs-1000 i jestem ciekawy czy będę je mógł wykorzystać też w tej kwestii.


Przykro mi, takie rzeczy tylko na PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co co na USB? Jak chcesz słuchawki kup komputerowe z zielonym wejściem takie okrągłe (w podłączeniach dźwięku na prawdę się nie znam ;)) i podłącz je do wejścia słuchawkowego przy telewizorze, czy monitorze, a jak masz daleko można kupić też przedłużacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 11:37, Xjumpaytech napisał:

A co co na USB? Jak chcesz słuchawki kup komputerowe z zielonym wejściem takie okrągłe
(w podłączeniach dźwięku na prawdę się nie znam ;)) i podłącz je do wejścia słuchawkowego
przy telewizorze, czy monitorze, a jak masz daleko można kupić też przedłużacz.

Problem w tym, że również na monitorze na którym gram jedyne nie używane wejście
to właśnie USB, to jak tam podłączę to będę miał dźwięk? To w jakim celu można używać te dwa wejścia usb, które są w xboxie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 11:45, Dark_elves napisał:

To w jakim celu można używać te dwa wejścia usb, które są w xboxie?

Pendirive, mp4, mp3, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 11:46, Harrolfo napisał:

> To w jakim celu można używać te dwa wejścia usb, które są w xboxie?
Pendirive, mp4, mp3, ...

I Play&Charge i przewodowe pady. Może coś jeszcze nie wiem, bo nie próbowałem nic więcej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 12:19, davidi napisał:

A ta cała blokada ona jest na dysku czy w konsoli ?? Czy kupno nowego dysku nie rozwiązało
by problemu ?

Nie ,bo to konsola jest banowana ,a nie dysk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować