Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2010 o 16:57, Albii napisał:

> CoD4, Cod5, MW2... :d
To w ogóle w CoD''a 4 można grać w więcej osób na jednym TV niż w jedną ? ;>

Skoro wymienili te tytuły, to chyba można, nie? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 16:55, Albii napisał:

nightfaler przypomniałeś mi o czymś. Są jakieś gry w które można grać w trzy/cztery osoby
na splicie ? W halo chyba można, a czy są jakieś inne ? Oczywiście o "szutery" chodzi.
;)

Nie ładnie ostatnio o tym pisałem :P Ja pykałem na 4 w :
-Halo, -MW2, - GRAW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 17:18, Albii napisał:

Wiesz, trochę mnie to dziwi bo ta gra nawet co-operacji nie ma.

Kto tu mówił o kooperacji ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy słuchawki bezprzewodowe ustępują czymś zwykłym kablowym modelom? Chciałbym kupić sobie do xboxa słuchawki stereo tak do 600zł. Jakbyście mogli to mi polećcie coś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 20:00, Pile napisał:

Czy słuchawki bezprzewodowe ustępują czymś zwykłym kablowym modelom? Chciałbym kupić
sobie do xboxa słuchawki stereo tak do 600zł. Jakbyście mogli to mi polećcie coś ;]

Jak chcesz uzyskać dźwięk z Xboxa na słuchawkach bezprzewodowych skoro one są najczęściej z nadajnikiem na USB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 20:05, jackass napisał:

> Czy słuchawki bezprzewodowe ustępują czymś zwykłym kablowym modelom? Chciałbym kupić

> sobie do xboxa słuchawki stereo tak do 600zł. Jakbyście mogli to mi polećcie coś
;]
Jak chcesz uzyskać dźwięk z Xboxa na słuchawkach bezprzewodowych skoro one są najczęściej
z nadajnikiem na USB ?


No to problem z głowy, dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , otóż mam Xbox360 który jest podłączony pod telewizor CRT (kineskopowy ) ( ten z dupką :P ) , no i chciałbym go podłączyć pod telewizor LCD 40 calowy Full HD który ma złącze HDMI itp. , to żeby uzyskać najlepszą jakość to jak go podłączyć ???? , bo na kabelku mam ten taki przełącznik do HD ( na kabelku od konsoli do X-a) , tylko że do CRT mam podłączone 3 z 6 końcówek tego kabla ( Biały , żółty i czerwony ) więc jak chce go podłączyć do LCD to wtedy będę musiał podłączyć wszystkie ???? czy żeby lepszy obraz był to pod HDMI , i jak pod HDMI to tylko pod to czy coś jeszcze się podłącza ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Najlepszą jakość osiągnąłbyś gdybyś podłączył go przez HDMI, jeśli nie to zostaje podłączyć komponentem ( tak to ten z tymi 6 końcówkami) 3 z nich (bodajże czerwony niebieski zielony) odpowiedzialne są za obraz bedziesz wiedział gdzie je podpiąć, a pozostałe (czerwony, biały) podepniesz tam gdzie wcześniej (gdyż są odpowiedzialne za dźwięk. Żółty pozostanie czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 07:11, Shiraco napisał:

Mam pytanie , otóż mam Xbox360 który jest podłączony pod telewizor CRT (kineskopowy )
( ten z dupką :P ) , no i chciałbym go podłączyć pod telewizor LCD 40 calowy Full HD
który ma złącze HDMI itp. , to żeby uzyskać najlepszą jakość to jak go podłączyć ????


Tylko jednym kablem HDMI. Kupując kabel HDMI, zwróć uwagę, aby taki kabel był w specyfikacji 1.3b. Raczej wszystkie nowsze to mają, ale warto się upewnić.

Dnia 11.02.2010 o 07:11, Shiraco napisał:

, bo na kabelku mam ten taki przełącznik do HD ( na kabelku od konsoli do X-a) , tylko
że do CRT mam podłączone 3 z 6 końcówek tego kabla ( Biały , żółty i czerwony ) więc
jak chce go podłączyć do LCD to wtedy będę musiał podłączyć wszystkie ???? czy żeby lepszy
obraz był to pod HDMI , i jak pod HDMI to tylko pod to czy coś jeszcze się podłącza ????


Podłączasz poprzez tylko jeden kabel (HDMI), a ten z 6-ma końcówkami (komponent) to schowaj sobie do szuflady np. "na gorsze czasy"... ;)
No i skoro przechodzisz z CRT, to po podłączeniu przez HDMI, ustaw sobie w menu konsoli rozdzielczość na 1080p. Ale to chyba wiesz... :)

Jeśli jeszcze nie kupiłeś kabla HDMI, to polecam rozważyć zakup takiego z przynajmniej jedną wtyczką kątową. Są o wiele wygodniejsze w podłączeniu do Tv LCD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się czytać postów kolegów przede mną, ale najlepiej kupić kabel HDMI za kilkadziesiąt zł. za 30zł można mieć już porządny kabel, ale jak się chce można taniej dostać, i podłączyć go do konsoli. Masz wtedy jeden kabel od dźwięku i obrazu gwarantujący najwyższą jakość, a jak nie chce Ci się wydawać kasy to tym zwykłym kabelkiem przez wtyczkę od AV(wykorzystujesz wtedy tylko trzy te "mini kabelki". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 17:38, Xjumpaytech napisał:

No właśnie wie ktoś o której to X10?



Znalazłem ;]
4:00 eastern time, 1:00 p-word time

Czyli 4:00 czasu wschodniego czyli już się zaczęło bo to jest u nas teraz taki czas. Chyba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 17:55, Pile napisał:

Znalazłem ;]
4:00 eastern time, 1:00 p-word time

Czyli 4:00 czasu wschodniego czyli już się zaczęło bo to jest u nas teraz taki czas.
Chyba ;]

O dzięki :). To poszukam może jest jakiś stream.

PS. Niestety nie ma. Szkoda dziś lub jutro wszystkiego się dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuję to my jesteśmy strefa czasowa +1. Czyli jak word time(WTF?! chyba world time) 1:00 to u nas o 1:00 +1h co daje 2:00... +3 to może mieć w Ethiopii, Tanzani, albo Rosji. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 18:05, Pile napisał:

Mamy czas zimowy to chyba się wtedy inaczej liczy.

Normalnie. Jest +1. W Londynie mają teraz 17:12 w Warszawie 18:12, a w Nowym Jorku w USA 12:12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej już się zaczęło. Szkoda że nic o tym nie piszą, dokładnie dowiemy się wszystkiego pewnie jutro albo dzisiaj późnym wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować