Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Hmmm, zna ktoś stronę gdzie tanio sprzedają XBOX LIVE GOLD? Taniej niż na allegro?

I czemu nie mam xbox live gold skoro wpisałem kod na 48h ? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 13:57, St0ck napisał:

Hmmm, zna ktoś stronę gdzie tanio sprzedają XBOX LIVE GOLD? Taniej niż na allegro?

I czemu nie mam xbox live gold skoro wpisałem kod na 48h ? :|

Bo przeca to "Xbox live gameplay" - możliwość grania online i korzystania z usług typowych dla posiadaczy złotego abonamentu, bez całej reszty.
Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie o far cry 2 ludzie są jacyś niechętni do rozmowy a więc zapytam tutaj.

Spoiler

Jestem w misji gdzie w barze u Mike bronię się z kumplami przeciwko UFLL

. Mam 5 kumpli, to znaczy że któregoś ominąłem bo według poradników powinienem mieć ich 6. Może jeszcze jakieś znajdę na północy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Jak wkładam akumulatorek(oryginalny) do ładowania to świeci się czerwona lampka .ALE jak wyłączę konsole to po chwili robi się zielona i pokazuje że jest naładowana???Lecz starczy na 2-3 godz.!1Co mam zrobić???Ładuje tera na laptopie już ponad 4 godz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórych zdobywasz z biegiem fabuły, a niektórych musisz np: skądś uratować w odpowiednim momencie gry. Tylko pytanie, po co Ci 6 kumpli ? Dla acziva ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 19:28, Albii napisał:

Niektórych zdobywasz z biegiem fabuły, a niektórych musisz np: skądś uratować w odpowiednim
momencie gry. Tylko pytanie, po co Ci 6 kumpli ? Dla acziva ?



Tak. Jednak nie mogę jednego znaleźć. Mam tylko 5 i mam save przed misją w

Spoiler

której wszystkich zabijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 13:57, St0ck napisał:

Hmmm, zna ktoś stronę gdzie tanio sprzedają XBOX LIVE GOLD? Taniej niż na allegro?

I czemu nie mam xbox live gold skoro wpisałem kod na 48h ? :|

Taniej niz na allegro raczej nie znajdziesz, ale radzę obserwować allegro bo zdarzają się niezłe okazje - niedawno kupiłem 13 miesięcy golda w miesięcznych kodach (dużo wpisywania, ale warto było :P) za 80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych kumpli z FC2 to pisało że jednego znajdę w 8 misji od APR. Zrobiłem już całą północ a kumpli miałem tylko 5. Widocznie będę musiał grać jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące konsoli Microsoftu. Niejestem użytkownikiem x-box live ale chciałbym mieć na swojej konsoli oprogramowanie umożliwiające odtwarzanie filmów ,muzyki itd. Czy mogę siciągnąć coś takiego z internetu na komputer i następnie zainstalować na konsoli? Pytanie dotyczy również tematów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 12:30, marcin112 napisał:

Mam pytanie dotyczące konsoli Microsoftu. Niejestem użytkownikiem x-box live ale chciałbym
mieć na swojej konsoli oprogramowanie umożliwiające odtwarzanie filmów ,muzyki itd. Czy
mogę siciągnąć coś takiego z internetu na komputer i następnie zainstalować na konsoli?
Pytanie dotyczy również tematów itd.


Jasne. Wystarczy, że ściągniesz najnowsze uaktualnienie z oficjalnej strony xboxa, potem nagrasz je na płytę (lub jeszcze prościej - wrzucisz na pendrive) - konsola wtedy sama wykryje pliki i spyta się o aktualizację. Łap adres!:
http://www.xbox.com/pl-PL/support/xbox360/system-update.htm

Co do tematów - możesz zmienić ręcznie tapetę w NXE - całe tematy jednak ściągnąć można tylko bezpośrednio z Xbox Marketplace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebujesz żadnego oprogramowania, po prostu film i muzyka muszą być w odpowiednim formacie, a motywy mozesz ściągnąć na komputer, nagrać na nośnik danych, skopiować na x360 i użyć. Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego programu :)

EDIT: Kolega wyżej miał lepszy refleks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 12:43, KrisK91 napisał:

> Mam pytanie dotyczące konsoli Microsoftu. Niejestem użytkownikiem x-box live ale
chciałbym
> mieć na swojej konsoli oprogramowanie umożliwiające odtwarzanie filmów ,muzyki itd.
Czy
> mogę siciągnąć coś takiego z internetu na komputer i następnie zainstalować na konsoli?

> Pytanie dotyczy również tematów itd.

Jasne. Wystarczy, że ściągniesz najnowsze uaktualnienie z oficjalnej strony xboxa, potem
nagrasz je na płytę (lub jeszcze prościej - wrzucisz na pendrive) - konsola wtedy sama
wykryje pliki i spyta się o aktualizację. Łap adres!:
http://www.xbox.com/pl-PL/support/xbox360/system-update.htm

Co do tematów - możesz zmienić ręcznie tapetę w NXE - całe tematy jednak ściągnąć można
tylko bezpośrednio z Xbox Marketplace.


Super.Dzieki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować, ale muszę się wtrącić - co do jednego nie masz racji - tematy można ściągnąć z mnóstwa stron, zeby z kompa przesypać na x360, chociażby z digiex.net . Są tam też dema jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 14:48, Rumcajsev napisał:

Darmowe kody XBL na 48h!
Rejestrujemy się tutaj: http://www.blurgame.com, wchodzimy na "My Profile" i mamy kod.

My bad.Nie wczytałem się.Sam gram w BLUR Beta... Powodzenia.

@Topic-Sorry.Bo pytałem "Czy to bezpieczne",a co póki nie zajrzałem na str.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 12:55, Harrolfo napisał:

Nie mogę edytować, ale muszę się wtrącić - co do jednego nie masz racji - tematy można
ściągnąć z mnóstwa stron, zeby z kompa przesypać na x360, chociażby z digiex.net . Są
tam też dema jak coś.

A czy jest to legalne? Tzn. nie ma za to bana, ani nie jest piractwem? Bo widzę, że jest tam fajny temat BF Bad Company 2, ale widzę, że jest kombinowania z nazywaniem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 18:26, Harrolfo napisał:

No jak - pobieranie dem i motywów, które wykrywa nieprzerobiony x360 ma być illegal?
;P

A kto tam wie, lepiej nie dawać powodów MS :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować