Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2010 o 22:46, Bartex69 napisał:

Można zrobic oddzielny zapis? Bo mam ochotę Różą pograc, Kraju nie był do końca pewny
więc was zapytam :D

Edit:Chodzi oo Fable 2

Jak dasz Nowa Gra to możesz wybrac inny slot i wybrac żeńską postać. Piszę żeńską postać bo nie gramy wcale Różą tylko żeńskim odpowiednikiem Wróbla (imię jest do samo dla obu płci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, drodzy posiadacze Xboxa!

Otóż, od pewnego czasu myślę nad sprzedaniem PS3 i zakupieniem Xboxa. Jeszcze przed zakupem next-genowej konsoli strasznie ciągnęło mnie do konsoli MS, ale z drugiej strony odciągał mnie bardzo wysoki poziom piractwa w Polsce.
Ostatnio MS wypuścił świetne pakiety, które zmusiły mnie do myślenia: http://www.gram.pl/sk4_9QPkGe2_Accessory_Bundle_Halo_Wars_PL_Fable_2_Gold_PL_czarny_pad_bezprzewodowy.html

http://www.morele.net/konsola-microsoft-xbox-360-elite-120gb-jasper-forza-3-i-halo-odst-w-zestawie-wysylka-juz-od-22-kwietnia-294339/

Dodatkowo problemem jest brak polskiego Live'a. Ale co z tego braku wynika? Czy będę mógł bez kłopotów pobierać DLC i tytuły z pierwszego Xboxa? Bez przeszkód grać? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawych i zainteresowanych peryferiami do X360 zapraszam do odwiedzenia karty produktu na sklepie gram.pl o nazwie XBOX360 Pad bezprzewodowy - biały.

Czeka Was miła niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 11:36, Isilothar napisał:

Dla ciekawych i zainteresowanych peryferiami do X360 zapraszam do odwiedzenia karty produktu
na sklepie gram.pl o nazwie XBOX360 Pad bezprzewodowy - biały.

Czeka Was miła niespodzianka:)

Rzeczywiście niemała niespodzianka, oby więcej takich :). A może jeszcze jakieś promo na czarnego pada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kupiłem na aukcji na Allegro konsolę Xbox 360 Elite z całym wyposażeniem za około 700zł. Sprzedawca dał mi swoją gwarancję (1 miesiąc), ponieważ nie miał paragonu. Ale chyba da się zarejestrować konsolę bez posiadania dowodu zakupu, czyli podając kod seryjny, nie? Rok produkcji konsoli to październik 2009, czyli zostałoby jeszcze sporo czasu.

Ale mam pytanie. Czy należy zarejestrować konsolę przed zepsuciem, czy można po? I czy można się dowiedzieć telefonicznie czy konsola była już może rejestrowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak - data wygaśnięcia gwarancji zostanie ustalona na podstawie daty produkcji i przewidywanego czasu leżakowania w magazynie. Istnieje spora możliwość, że stracisz ze 3-4 miesiące gwarancji (bo ich kalkulator rzadko kiedy liczy na korzyść posiadacza), ale gwarka będzie.


Rejestracji konsoli, o ile nie zrobił tego poprzedni właściciel, możesz dokonać nawet po jej zepsuciu.

Wszelkie informacje uzyskasz pod numerem telefonu 00800 441 17 96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 22:55, knopfler napisał:

> Można zrobic oddzielny zapis? Bo mam ochotę Różą pograc, Kraju nie był do końca
pewny
> więc was zapytam :D
>
> Edit:Chodzi oo Fable 2
Jak dasz Nowa Gra to możesz wybrac inny slot i wybrac żeńską postać. Piszę żeńską postać
bo nie gramy wcale Różą tylko żeńskim odpowiednikiem Wróbla (imię jest do samo dla obu
płci).


Ta, slotów na postać jest kilka, więc nie ma żadnego problemu pograć od nowa. ; )

A ja mam do was pytanie, jaką grę warto kupić na xboxa tak do 50-60zł? :> chodzi mi o jakieś promocje w auchan itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm,Dysk Twardy ma 120 GB czy 105 GB -_-? Sprawdzałem w pojemnosci pamięci i mój dysk ma ogólnie 105 GB,a nie 120 GB.O co chodzi?

Edit:

Spoiler

Co mam zrobić w tym obozie co jest Mad-dog? Jak mam zwiększyć uznanie? Jak mogę pokazać trofea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 18:48, Bartex69 napisał:

Hmmm,Dysk Twardy ma 120 GB czy 105 GB -_-? Sprawdzałem w pojemności pamięci i mój dysk
ma ogólnie 105 GB,a nie 120 GB.O co chodzi?


Jest to dysk 120 GB tylko system, które jest na tym dysku zajmuje około 7 GB. Reszta jest na gry itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 23:23, MrGregorA napisał:

Witam, drodzy posiadacze Xboxa!

Otóż, od pewnego czasu myślę nad sprzedaniem PS3 i zakupieniem Xboxa. Jeszcze przed zakupem
next-genowej konsoli strasznie ciągnęło mnie do konsoli MS, ale z drugiej strony odciągał
mnie bardzo wysoki poziom piractwa w Polsce.
Ostatnio MS wypuścił świetne pakiety, które zmusiły mnie do myślenia: http://www.gram.pl/sk4_9QPkGe2_Accessory_Bundle_Halo_Wars_PL_Fable_2_Gold_PL_czarny_pad_bezprzewodowy.html

http://www.morele.net/konsola-microsoft-xbox-360-elite-120gb-jasper-forza-3-i-halo-odst-w-zestawie-wysylka-juz-od-22-kwietnia-294339/

Dodatkowo problemem jest brak polskiego Live''a. Ale co z tego braku wynika? Czy będę
mógł bez kłopotów pobierać DLC i tytuły z pierwszego Xboxa? Bez przeszkód grać? Proszę
o odpowiedź.



Uf, przeszło mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Może i wysokobudżetowo to wygląda, ale imho wyjdzie średniaczek. 7/10 raczej nie przekroczy, no chyba że gameplay i misje będą naprawdę ciekawe, w co wątpię. Ale fajnie by było, gdyby Ci trochę się wybiło. Jak na razie to tylko przygodówki mają znośne/dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 15:53, MaccCry napisał:


Może i wysokobudżetowo to wygląda, ale imho wyjdzie średniaczek. 7/10 raczej nie przekroczy,
no chyba że gameplay i misje będą naprawdę ciekawe, w co wątpię. Ale fajnie by było,
gdyby Ci trochę się wybiło. Jak na razie to tylko przygodówki mają znośne/dobre.


Mi jak tylko widzę, że grę można przejść po cichu włącza się jakieś coś co od razu każe mi kupić tą grę :). Fabuły rozbudowanej to pewnie to nie będzie miało, ale nie wiem, czy będzie bardzo odstawało do innych gier (FPP). Bardzo podoba mi się bajer z czynnikami przy strzelaniu. Po tych grach co CI wydawało to niesamowicie się zdziwiłem :), ale trafili po prostu w moje klimaty. Lubie takie ciche zabijanie ze snajperki i to w dżungli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A mnie odrzuca klimat filmów akcji klasy b z lat 80''. No i dżungla, której w grach nie lubię, bo zazwyczaj są kiepsko zrobione (oprócz Crysisa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypiętym poście jest napisane, że klient musi oddać konsolę z akcesoriami, a mi o powiedzieli, że to właśnie bez niczego ma być. Sama konsola. Lepiej by to było poprawić, bo jeszcze ktoś za szybko spakuje i będzie miał problem. :)

A wy to wiedzieliście, że zepsute Xboksy wysyłają do Niemiec? Szkoda bo dłużej czekać trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować